Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
WC 14
Autor Wiadomość
Marvin 
TOL


Posty: 1102
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |31 Paź 2013|, o 13:24   WC 14

img11 lutego 2014 roku zaczyna się kolejna edycja Mistrzostw Świata.

Na chwilę obecną zarejestrowałem PPP ale nie jest do końca pewne czy wystartujemy jako samodzielna jednostka. Zostałem poproszony o podanie listy dobrych zawodników od nas i uzbierało się ich tylko pięciu. Jeżeli góra uzna, że nasz forumek jest za słaby możliwe, że połączy nas z jakimś innym boardem, który też nie jest w stanie wystawić silnej reprezentacji.

Jak cały proces będzie przebiegał. Spośród wszystkich zarejestrowanych ekip, każda ma za zadanie nagrać collab kwalifikacyjny(tak jak wyglądało to w 2010 roku #PPP promo 2nd). Mam nadzieję, że MadEye zdąży z promo i to będzie nasz film na te kwalifikacje.
Najlepsza ósemka zakwalifikuje się do mistrzostw, tam zostanie podzielona na 2 grupy, po których najlepsze drużyny awansują do fazy pucharowej. DL na collab nie jest jeszcze ustalony.

Listę reprezentantów musimy wybrać do 10 lutego 2014 roku.

Więcej info na temat mistrzostw, wyboru drużyny i zapisów podam jak sytuacja stanie się klarowna, czyli wtedy kiedy będziemy wiedzieć czy jesteśmy w stanie wystartować samodzielnie czy musimy dzielić miejsce z innymi boardami.

Oryginalny temat na UPSB: http://forum.upsb.info/sh...?t=15786&page=1
_________________
Byłem tu. Maks.
Ostatnio zmieniony przez Pari |2 Sie 2014|, o 12:07, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Micro 
Użytkownik


Kręcę od: Maj 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 147
Skąd: Wrocław
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |31 Paź 2013|, o 20:09   

Chciałbym zobaczyć na tych mistrzostwach Marvina ,Robbina i Precla <3
Życzę powodzenia!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Buła 
Mistrz Polski 2014


Kręcę od: 20.05.2010
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 613
Skąd: Buk, WLKP
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |31 Paź 2013|, o 20:28   

Chciałbym się dowiedzieć których zawodników Marvin wziął pod uwagę :)
_________________
Moja magia: www.michaelallen.pl
PenSpinning: http://www.youtube.com/c/michalbula
PTP Wymiany/Trades
 
 
Precel 
Fingers' Artist

Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 1006
Skąd: Gdańsk/Wwa
Handel: 100% (+285, 0, 0)
Wysłany: |1 Lis 2013|, o 13:52   

Może mam za bardzo pozytywne podejście, ale moim zdaniem możemy wystartować w tych mistrzostwach i jakbyśmy znaleźli 4 zawodników, którzy mogę przynolifić na okres mistrzostw i się przyłożyć to moglibyśmy to nawet bez wiekszego problemu wygrać. Ja ze swojej strony zgłaszam pełną gotowość.

Gibki wygra z prawie każdym na Świecie w trudnosci, zeby wygrać debla wystarczy dobry pomysł (co pokazaliśmy w zeszłym roku wygrywając każdą walkę 2v2), a w artyzmie 2/5 kryteriów opiera się również prawie wyłącznie na kreatywnych pomysłach, a tych nam nie brakuje, tylko trzeba rozważniej wybrać osoby do tych walk.

W zeszłym roku brakowało nam jednej walki wygranej aby wyjść z grupy. Jakbyśmy rozważniej dobierali osoby pod kategorie to bysmy byli w stanie zajsc duzo dalej. Moim zdaniem nie powinniśmy wybierać 6 osób, które kręcą najlepiej, ale 6 osób, które są w stanie dać z siebie wszystko. Dowodem na potwierdzenie moich słów może być przykład Antraksusa z zeszłych WC, który wygrał 2/2 walki, kiedy pruCe i Lawliet byli uważani za mocniejszych zawodników, a nie wygrali żadnej :/ Również jakby w naszym składzie w zeszłym roku był Gibki to byśmy w tym roku starali się bronić tytuł ;)

Również muszę przyznać, że mega mnie irytujesz Marvin ;) Podejście typu: "na naszym forum tylko 5 osób umie kręcić długopisem" powininno się zachować dla siebie, a w temacie o Pucharze Świata powinno się pisać posty motywujące naszą społeczność do działania. Szczególnie, że jesteś Moderatorem i Ikoną i powinieneś być przykładem ;)
_________________

Fingers' Artists
Ostatnio zmieniony przez Precel |1 Lis 2013|, o 13:56, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Marvin 
TOL


Posty: 1102
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |1 Lis 2013|, o 15:31   

"Precel" napisał/a:
Podejście typu: "na naszym forum tylko 5 osób umie kręcić długopisem" powininno się zachować dla siebie, a w temacie o Pucharze Świata powinno się pisać posty motywujące naszą społeczność do działania.


Zombo w mailu zgłoszeniowym kazał podać listę dobrych spinnerów i podeprzeć to linkami. W celu uniknięcia błazenady nie wysyłałem mu linków, w których mógłby obejrzeć niesamowicie kreatywne TA harmonic. Myślę, że jest mi bardzo wdzięczny.

"Precel" napisał/a:
Szczególnie, że jesteś Moderatorem i Ikoną i powinieneś być przykładem

Jestem Moderatorem i Ikoną bo robię tu robotę, a nie pieprzę o tym co mogłoby być i jacy nie jesteśmy świetni(nic z tego nie wynika). Sprawdź ile jakościowo spoko penspinnerów wyszło dzięki inicjatywom TOLu, a ilu dzięki twojej aktywności na forum i występowi w mam talent. No, a teraz jak będziesz miał ochotę wypomnieć mi moje kolorki to przeczytaj jeszcze raz poprzednie zdanie, Panie Ikono :cool:
_________________
Byłem tu. Maks.
Ostatnio zmieniony przez Marvin |1 Lis 2013|, o 15:34, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
qstra 
TSG


Wiek: 12
Posty: 432
Handel: 100% (+48, 0, 0)
Wysłany: |1 Lis 2013|, o 18:08   

marvinku plusik dla ciebie kotku xD

minusik dla precelka heh ;)
PTP Wymiany/Trades
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |1 Lis 2013|, o 22:01   

Bez spiny panowie.
Nie popadajmy w skrajności od hurra optymizmu do hurra pesymizmu. Moim zdaniem realnie patrząc jesteśmy w stanie wystawić 6 osób i wystartować jako samodzielny board.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Marvin 
TOL


Posty: 1102
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |1 Lis 2013|, o 22:05   

Dlatego wysłałem 5 osób, które coś serio potrafią. Liczę na to, że na ich podstawie Zombo da nam kredyt zaufania i pozwoli na samodzielne uczestnictwo.
Lista podanych penspinnerów nie jest końcowym lineupem, żeby była jasność.
_________________
Byłem tu. Maks.
PTP Wymiany/Trades
 
Buła 
Mistrz Polski 2014


Kręcę od: 20.05.2010
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 613
Skąd: Buk, WLKP
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |1 Lis 2013|, o 22:10   

Marvin, wnioskuję, że bierzesz pod uwagę zmianę zawodników, których wytypowałeś. Fajnie by było, gdybyś jednak podzielił się takimi informacjami z resztą forumowiczów, czyli powiedział jasno, kogo miałeś zaszczyt wpisać na listę potencjalnych uczestników.
_________________
Moja magia: www.michaelallen.pl
PenSpinning: http://www.youtube.com/c/michalbula
PTP Wymiany/Trades
 
 
Marvin 
TOL


Posty: 1102
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |1 Lis 2013|, o 22:13   

"Buła" napisał/a:
na listę potencjalnych uczestników

na listę potencjalnych kutasów.

Przecież napisałem, że to nie jest lineup tylko lista dobrych penspinnerów na podstawie, których określony będzie poziom naszego forumka.

Gibki, Tmkk, Precel, Robbin, Lawliet

NAPISZĘ Z CAPSEM TO MOŻE NIE BĘDZIE NIEDOMÓWIEŃ. ŻADEN Z TEJ LISTY NIE MUSI WYSTĄPIĆ W WC14, MOGĘ PODAĆ CAŁKOWICIE INNĄ SZÓSTKĘ.
_________________
Byłem tu. Maks.
Ostatnio zmieniony przez Marvin |1 Lis 2013|, o 22:16, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Buła 
Mistrz Polski 2014


Kręcę od: 20.05.2010
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 613
Skąd: Buk, WLKP
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |1 Lis 2013|, o 22:19   

Wcześniej pisałeś, że naliczyłeś u nas zaledwie pięciu (w.w.) penspinnerów, którzy mogliby wziąć udział w WC. Teraz piszesz, że bierzesz pod uwagę, że mogą pojawić się totalnie inni dobrzy penspinnerzy, a poprzednich porównujesz do kutasów. Nie sądzę, żeby to ostatnie zachowanie było godne Ikony. Daj sobie chociaż warna, jeśli masz honor.
Generalnie irytuje mnie to, że próbujesz stworzyć pozór, że wszystko MOŻESZ.
_________________
Moja magia: www.michaelallen.pl
PenSpinning: http://www.youtube.com/c/michalbula
PTP Wymiany/Trades
 
 
Marvin 
TOL


Posty: 1102
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |1 Lis 2013|, o 22:26   

"Buła" napisał/a:
Wcześniej pisałeś, że naliczyłeś u nas zaledwie pięciu (w.w.) penspinnerów, którzy mogliby wziąć udział w WC


Napisałem, że tylko pięciu penspinnerów mogłem podać jako dobrych z naszego forum.

Nikogo do nikogo nie porównałem.
_________________
Byłem tu. Maks.
PTP Wymiany/Trades
 
MadEye 



Posty: 1024
Handel: 100% (+205, 0, 0)
Wysłany: |1 Lis 2013|, o 23:09   

Marvin, jestem zniesmaczony Twoją postawą oraz brakiem wiary w polskich, jakże wspaniałych, penspinnerów. Zostało wszczęte postępowanie dyscyplinarne odnośnie tego skandalicznego zachowania, na czas dochodzenia musisz oddać kupalka i odznakę.

Ze swojej strony mogę zapewnić, że promo będzie przed deadlinem, trzymajmy kciuki, aby nas masońskie lobby znowu nie oszukało jak przy drugim promo.
_________________
Dostaję propsy nawet od Boga.
PTP Wymiany/Trades
 
Gibki 
Mistrz Polski 2011 i 2012


Kręcę od: 23 maja 2009
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1276
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |2 Lis 2013|, o 12:23   

Cytat:
Requirements:
- Be able to assemble a team of 6, world-class, spinners

IMPORTANT! If your community alone is not able to satisfy these conditions, we invite you to ally yourself with other communities to form a single team.

Registration deadline is: November 1st, 2013

Jeśli zgłosiłeś pięć osób, to mijamy się z pierwszym punktem regulaminu jeśli chodzi o bycie samodzielnym boardem. Oczywiste jest to że osoby teraz zgłoszone niekoniecznie będą brały udział, ale jeśli zgłaszamy pięć, to automatycznie dajemy znac organizatorom, że nie chcemy być oddzielnym boardem. Nie powinno być trudno znaleźć szóstą osobę, która obecnie ma filmik na wysokim poziomie na youtube. Nie musi to być najlepszy pen spinner na świecie, tylko ktoś kto umie coś ponad średnią. Chociażby Kozyr, Czaru, Buła. Mało przewybam na na forum ostatnio, więc nie kojarze dobrze nicków, ale raz na jakiś czas widzę jakieś combosy z ppp wyglądające dosyć solidnie.

Co do postawy. To trochę zgadzam się z Preclem i Bułą. Wiadomo, że obecnie jest mały kryzys na ppp, ale nie oznacza to, że osoby kręcące nie mają motywacji żeby coś osiągnąć. Gdybyś był w stanie zmotywować ludzi pisząc lepszego pierwszego posta, napewno by byłó większe zainteresowanie i chęci udziału. Wystarczy zmienić troszkę nastawienie i sposób pisania postów na forum i myslę, że w innych tematach dyskusje też rozwijałyby się dużo szybciej.

Oczywiście olbrzymi szacunek za organizowanie forum i bycie na bieżąco z upsb itd.

Z drugiej strony używanie słów które są publicznie uważana za obraźliwe lub wulgarne (tj.'kutas' i 'pieprzyć'), powinno być ukarane, wg drugiego punktu regulaminu PPP, którego Ty jako moderator i ikona powinieneś przestrzegać. Nie mam nic do wulgaryzmów, ale skoro ustalone są pewne zasady to przestrzegajmy ich.
Dodatkowo rozumiem, że użycie słowa za przeproszeniem 'kutas' jako substytut, słowa uczestnik, a następnie wymienienie mnie na liście uczestników, sugeruje, że uważasz że jestem kutasem?


Kutasem nazywano początkowo element dekoracyjny strojów, szlafmyc i zasłon. Po prostu ktoś skojarzył dyndającego u zdobionego pasa kutasa z męskim narządem kopulacyjnym i określenie to nabrało zupełnie nowego znaczneia. Można zatem zadać pytanie, dlaczego wulgaryzmy ochrzczono mianem łaciny podwórkowej; wyobrażacie sobie jakiegoś chłopa, który ledwo wiąże koniec z końcem, a sypia z kutasem przy szlafmycy? Który w ogóle ma szlafmycę? Albo lity pas słucki?


Co do mojego udziału to stoi on pod dużym znakiem zapytania. Drugi semestr to czas w którym będę kończył pisać pracę licencjacką, a wiadomo że są pewne priorytety i WC stoi troszkę niżej niż moje obowiązki.. Na szczęscie WC nie wymaga nagrywania aż tylu combosów co WT, bo przecież nie każdy musi brać udział w każdej z rund i możemy sie wymieniać, więc jest szansa że dam rade wspomóc PPP.
_________________

http://www.youtube.com/user/MrGibki
Fingers' Artists
PTP Wymiany/Trades
 
Marvin 
TOL


Posty: 1102
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |2 Lis 2013|, o 13:04   

"Gibki" napisał/a:
Jeśli zgłosiłeś pięć osób, to mijamy się z pierwszym punktem regulaminu jeśli chodzi o bycie samodzielnym boardem.


Pisałem z Zombo przed wysłaniem mu maila rejestracyjnego i jednoznacznie stwierdził, że nic nie stanie się jeżeli podam mniej niż 6 osób ale ich poziom będzie wskazywał na to iż możemy startować samodzielnie.

"Gibki" napisał/a:
Dodatkowo rozumiem, że użycie słowa za przeproszeniem 'kutas' jako substytut, słowa uczestnik


Nie użyłem tego słowa w tym celu. Tylko w celu ironizowania i zwrócenia uwagi na czytanie ze zrozumieniem.
Pieprzyć jako mówienie bzdur nie jest wulgaryzmem.
A tutaj



Lubię archaizmy.
_________________
Byłem tu. Maks.
Ostatnio zmieniony przez Marvin |2 Lis 2013|, o 13:06, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl