Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
PSPedia, aktywnosc, wygasłe filmiki
Autor Wiadomość
Kowalsky 
Użytkownik

Kręcę od: Dawna z przerwami
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 6
Skąd: Knurów
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2013|, o 19:04   PSPedia, aktywnosc, wygasłe filmiki

Cześć :mrgreen: Chciałbym otrzymać odpowiedzi na parę pytań a mianowicie czy PSPedia zostanie wskrzeszona? Czy dział z trickami (chodzi konkretnie o filmiki z tutorialami) zostaną zaktualizowane i czy istnieje chociażby szczątkowa aktywność na tym forum? Wiem te pytania trochę ranią starszych spinnerow którzy uczęszczali tu za czasów rozkwitu ppp ale takie są fakty ze aktywność coraz bardziej spada aż w końcu to forum będzie martwe. Czy istnieje jakieś nowe forum? czy większość osób przeniosło się na zagraniczne portale czy po prostu spadło zainteresowanie tym sportem a tym samym nastąpiły tutaj pustki? Wróciłem tu po pewnej przerwie i to co tutaj zastałem mnie trochę przeraziło O.O nie umiem uwierzyć ze tu naprawdę jest tak pusto :D Czy jest coś o czym nie wiem? Chciałbym też aby osoby mające pomysły jak na nowo rozkręcić to forum zamieścili je w tym temacie. Pozdrowienia ze słonecznego śląska!
_________________
Stay young, keep smiling
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2013|, o 19:41   

Aż tak źle nie jest. Ale to prawda, zainteresowanie pen spinningiem spadło, z PSPedią są problemy, ponieważ baza danych pspedii jest mocno zanieczyszczona przez roboty spamowe, dlatego może się okazać że trzeba będzie ją budować od początku. Co do działu z trickami z tego co ostatnio patrzyłem ma się to dobrze i nie wiem co by można tam zaktualizować.

Problem forum to brak obecności w mediach, ale może uda się w najbliższym czasie coś z tym zrobić.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kowalsky 
Użytkownik

Kręcę od: Dawna z przerwami
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 6
Skąd: Knurów
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2013|, o 20:07   

Na szybko przeleciałem dział z trickami i faktycznie przesadziłem, bez filmiku został tylko Fakie Double (http://forum.penspinning.pl/viewtopic.php?t=5681) oraz Demon's Sonic (http://forum.penspinning.pl/viewtopic.php?t=2771) którego tutorial jest poniżej w wątku tak więc można go tam znaleźć :mrgreen: Na PPP w wielu tematach jest link do aktualnie nieczynnej PSPedi i dlatego sie zastanawiałem czy nie będzie trzeba aktualizować tych wszystkich wątków umieszczając w nich linki zewnętrzne.
Co do obecności w mediach, chodzi o reklamę penspinningu tak? Ja dowiedziałem się o nim ze strony żonglerka.pl i tak sobie myślałem żeby zareklamować go na stronach/forach poświęconych właśnie żonglerce bo mimo, że penspinning jest już bardzo rozbudowanym sportem(Odbywają sie mistrzostwa świata co jakies pare lat temu było tylko teorią) to jednak dalej jest mało znany nawet w kręgu żonglerów :mrgreen: .
_________________
Stay young, keep smiling
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl