Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Com.ssa
Autor Wiadomość
Austie 
Użytkownik

Kręcę od: 25.01.08
Ręka: right
Posty: 6
Skąd: Poznań
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |8 Lut 2008|, o 18:40   Com.ssa

Witam
Jestem nowo zalogowanym użytkownikiem tego forum, oraz od niedawna pasjonatem sportu, który zwie się penspinning. Zafascynowało mnie to już od samego początku, kiedy opanowałem ,,thumbaround". Jestem aktualnie na etapie ,,infinity", a że ćwiczę czystym ołówkiem, bez żadnych gripów to postanowiłem skombinować sobie dobry pen. Po postach przeczytanych w kilku tematach dowiedziałem się, że pen potocznie zwany comssą jest bardzo dobry do treningu. Zdecydowałem się więc na zakup ,,comssy" z penwisha. Do tego kilka gripów od anyball'a. Chciałbym się was zapytać czy to będzie słuszna decyzja. Jeśli nie, to moglibyście doradzić mi co zakupić? I skąd? Podaje link do wybranego przeze mnie modelu:
http://penwish.com/produc...products_id=452
Chciałbym się także zapytać, czy ktoś z was kupował już przez penwish, oraz kiedy można spodziewać się wysyłki (tydzien, miesiąc?) - zadaje to pytanie dla własnego spokoju, czy można ufać amerykanom :D
Jeżeli ten temat już powstał wcześniej, to przepraszam za zaśmiecanie forum. Z góry dziękuje za pomoc.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |8 Lut 2008|, o 19:02   

Kolejny bezsensowny temat i pozwole sobie tu przytoczyć tekst Hakana:
Cytat:
Tylko ołówek pozwoli Ci osiągnąć mistrzostwo, żaden inny długopis tego nie potrafi. Pamietaj! Dzięki ołówkowi nie będziesz musiał się uczyć tricków, to ołówek sam będzie się krecił.
Będziesz legendą jak David Weis!


Edit: jeszcze aby patrzec jak sie pojawi temat "Poznań - gdzie co można kupic?"
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
Ostatnio zmieniony przez Cienki |8 Lut 2008|, o 19:10, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Austie 
Użytkownik

Kręcę od: 25.01.08
Ręka: right
Posty: 6
Skąd: Poznań
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |8 Lut 2008|, o 19:06   

jak wg ciebie bezsensowny to mozesz sie nie odzywac ?! w tym temacie nie jest napisane ze kazdy musi sie wypowiedziec, tylko oczekuje odpowiedzi od tych ktorzy chca pomoc a nie nabic se za free post. Widac to trudne wyrazic swoje zdanie na temat jednej rzeczy i pomoc newbie, lepiej napisac nikomu niepotrzebny post. Sorry za flame
PTP Wymiany/Trades
 
 
VanSavas 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 33
Posty: 30
Skąd: Siemianowice Śl.
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |8 Lut 2008|, o 19:06   

@topic
Kręć tym czym Ci sie dobrze kręci :) Nikt za Ciebie nie dokona wyboru, dlatego, że ty możesz mieć inny gust/wymagania. Ja bym Ci radził kupić od kogoś z forum tą Comsse. Być może ktoś do Ciebie napisze jak zareklamujesz się ze masz zamiar ją kupić.

@down
No tak :) Ale wg. mnie lepiej poczekać i przykładowo zamówić kilka penów z kolegami. Za przesyłkę wyjdzie mniej.

@2x down
Masz racje. 30 złoty za przesyłkę a pen przykładowo 5$ ;D
Ostatnio zmieniony przez VanSavas |8 Lut 2008|, o 19:14, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |8 Lut 2008|, o 19:07   

Cienki, już bez przesady z tym, zapytał się konkretnie o Comsse.
Po co odpisujesz i zgłaszasz posta? ;d

Zaraz pomyślę o małych usprawnieniach na forum.
Póki co odpowiem : penwish to sprawdzony sklep, do Polski leci chyba 2-3 tyg.
Comssa to dobry wybór, szczególnie z tipami hgg (metal comssa).
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |8 Lut 2008|, o 19:12   

Ja powiem tak:

1. Odsyłam do Filozofii Penspinningu - rozdział o modyfikacjach (między innymi po to ją napisałem)

2. Comssa dla początkującego jest bardzo dobra, jednak jest dostępna tylko za granicą. Przesyłka z USA jest bardzo droga i po prostu nie opłaca się. Zapytaj się w dziale "Bazar" może ktoś z użytkowników ma na sprzedaż Comsse. Wyjdzie dla Ciebie taniej.

3. Polecam zrobienie własnego moda.

Podsumowując:
Zrób sobie coś swojego (świetna zabawa) pokręć z miesiąc, akutat przyjdzie ogólne zamówienie z Penwisha które zostało zrobione przed tym jak tu trafiłeś. Gdy przyjdzie, podejrzewam że forum zaleje fala ofert (w tym i moja) wtedy łatwo kupisz coś znanego. Cierpliwości i powodzenia.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Austie 
Użytkownik

Kręcę od: 25.01.08
Ręka: right
Posty: 6
Skąd: Poznań
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |8 Lut 2008|, o 19:14   

dzieki Rarka za konkret. A czy te tipy bardzo zmieniaja jakosc krecenia, oraz czy sa bezwzglednie wymagane czy nie?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |8 Lut 2008|, o 19:16   

jezeli lubisz cos dluzszego i nieco ciezszego to zmieniaja jakosc :P a co to bezwglednego potrzebowania - to juz od ciebie zalezy, czyli tak jak Rarka powiedział: z tipami jest Metal/ Metalic Comssa, a bez tipów po prostu mowi sie comssa mod, ci z pendolsy maja tylko naklejki, i kilka roznic miedzy tymi najnowszymi a troche starszymi, wiec oni je nazywaja V1, V2 itd., a z tipami maja po prostu Metal Comssa

Edit: aa i sorry za mojego pierwszego posta ale jestem juz na forum troche czasu, a ostatni jest mase w sumie gorszych tematow i to kazdego denerwuje, ale zauwazylem ze tutaj jest nawet dobra, w miare pozyteczna dyskusja ;)
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Austie 
Użytkownik

Kręcę od: 25.01.08
Ręka: right
Posty: 6
Skąd: Poznań
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |8 Lut 2008|, o 19:45   

no luz, nie ma problemu. Z doswiadczenia wiem ze kiedy zakladam jakis temat na forum, to zwykle spotykam sie z flame'em ze strony innych uzytkownikow, dlatego napisalem ze ,,z gory przepraszam jezeli istnieje podobny temat" xD
sorry za offtop
PTP Wymiany/Trades
 
 
Bieras 
Użytkownik


Ręka: nie mam rąk
Wiek: 29
Posty: 231
Skąd: Białystok
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |8 Lut 2008|, o 22:24   

Nie polecam ci brac samej comssy z penwisha bo długo bardzo bedzie trwala przesylka. Lepiej kup comsse u kogoś z ppp. Szybciej ją otrzymasz i nie będzie problemu z wysyłką.
_________________
last.fm
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl