Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Rarka
|21 Cze 2009|, o 19:56
Pirate KS / Stuhl mod
Autor Wiadomość
Mikusek 
Użytkownik


Kręcę od: 10 stycznia 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 113
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+89, 0, 0)
Wysłany: |3 Wrz 2008|, o 17:43   Pirate KS / Stuhl mod

Pen Został wymyślony przez Stuhl i tak mi się spodobał , że poprosiłem go o pozwolenie na zrobienie tutoriala tego pena(zamieniłem tipy niemieckie na tipy łatwo dostepne w polsce)

Zacznijmy od Wagi i długości:

Waga: 16/17 gram
Długość: 20,5 cm

Potrzebne części:


-2x tipy z KS online Sporty
-2x tipy z HGG
-2x Gripy z HGG (nie ma na zdjęciu)
-Body Super Pirata
-2x dong-a white cap
-1 Dr Grip Grip


Z dong-a caps robimy metal commsa caps zakładając na nie HGG tip:


Zakładamy capy jak mocno możemy, a na capy zakładamy gripy z HGG(troche to potrwa)
Do środka gripów z HGG wciskamy tipy od KSów. powinno to wyglądać tak:


Gdy już to zrobimy - ucinamy z Dr grip Gripa 1,7 cm kawalki(z oby końców.Jeśli chcemy mieć takie same kawałki używamy 2 dr grip gripów.


zakładamy i PEN ZROBIONY !!!

Zdjęcie zrobionego pena:


Tutorial na youtube :

Wersja HQ na YouTube

Oceniajcie i komentujcie !!!!
Ostatnio zmieniony przez Banan |13 Sty 2015|, o 21:31, w całości zmieniany 5 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Moździerz 
Użytkownik

Kręcę od: Październik 2010
Ręka: prawa
Wiek: 25
Posty: 24
Skąd: Toruń
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |6 Kwi 2011|, o 21:09   

Ja kręciłem tym co ma Mekto i też zgadzam się ze jest lepszy od bustera (sam mam bustera) buster dla mnie troszkę za ciężki

A Stuhl idealny :grin:
_________________
Kupię koszulkę ppp. Pisać na pw lub na gg
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kozyr 
TOL


Kręcę od: Listopad 2011
Ręka: Prawa
Wiek: 25
Posty: 184
Skąd: Chełm
Handel: 100% (+10, 0, 0)
Wysłany: |19 Gru 2011|, o 23:43   

Hmmm.. Mam zamiar zrobić sobie takiego, ale w żywych kolorach. Capy będą żółte, gripy fioletowe, a na body nakleję jasno zielony outsert. Jakie macie zdanie na temat oklejania super piratów outsertem? (chodzi o papier samoprzylepny a nie papier przyklejony taśmą)
Ostatnio zmieniony przez Kozyr |26 Gru 2011|, o 15:37, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Buła 
Mistrz Polski 2014


Kręcę od: 20.05.2010
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 613
Skąd: Buk, WLKP
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |19 Gru 2011|, o 23:46   

1. Za duża mieszanka kolorów, moje oczy by tego nie ogarnęły.
2. Po co oklejać body Pirata? To jedno z najprzyjemniejszych body jakie istnieją.
_________________
Moja magia: www.michaelallen.pl
PenSpinning: http://www.youtube.com/c/michalbula
Ostatnio zmieniony przez Rude Boy |20 Gru 2011|, o 17:57, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Alexio 
Użytkownik


Kręcę od: 13.01.2010
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 27
Posty: 209
Skąd: Dębica
Handel: 100% (+36, 0, 0)
Wysłany: |20 Gru 2011|, o 22:28   

"Buła" napisał/a:

2. Po co oklejać body Pirata? .

Po to, żeby miec kolorowe? Przecież wyjaśni£, że chce kolorowego stuhla
_________________
Kocham swój avatar.

Repeat Group
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kozyr 
TOL


Kręcę od: Listopad 2011
Ręka: Prawa
Wiek: 25
Posty: 184
Skąd: Chełm
Handel: 100% (+10, 0, 0)
Wysłany: |23 Gru 2011|, o 21:40   

Zrobiłem go :D Jenak zdecydowałem się na biało-fioletowego i wygląda bardzo ładnie. Zamiast tipów od KS online sport użyłem ich zamienników z tesco. Podobno są cięższe, ale Dr.Gripy zamieniłem na gripy z airfitów, więc waga powinna być wyrównana :razz:
Zakładanie gripów HGG na capy było istną męczarnią, aczkolwiek opłacało się. Pen jest bardzo wygodny, dobrze wyważony i większość trików wychodzi bardzo łatwo. Body rzeczywiście jest bardzo przyjemne i przyczepne. Nie wiem czy przypadkiem nie stanie się on moim głównym modem.

Podsumowując: Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, oprócz zakładania gripów...
Jest idealny, polecam go każdemu :D
PTP Wymiany/Trades
 
Gimli 
Użytkownik


Kręcę od: IX 2011
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 60
Skąd: Żuromin/Warszawa
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |19 Lip 2013|, o 19:52   

Wie ktoś może, ile ważą oryginalne KS online sports tipy i suby tych tipów z Tesco ?
Ostatnio zmieniony przez Gimli |19 Lip 2013|, o 19:53, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
sp3cu 
Użytkownik

Kręcę od: 4500 P.N.E
Ręka: lewa noga
Wiek: 30
Posty: 448
Skąd: Polanica Zdrój
Handel: 98,86% (+87, 0, -1)
Wysłany: |22 Lip 2013|, o 23:47   

Jaram się tym penem od zawsze, co prawda mialem często tak, że po jakimś czasie o nim zapominałem, ale gdy go złożyłem ponownie miłość wracała. Mam jakiś dziwny sentyment do Dr.M&M ale stuhl na pewno jest w mojej top3 penów
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl