Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
CS;GO
Autor Wiadomość
kamper 
Easy Team

Kręcę od: 2011
Ręka: ta druga
Wiek: 29
Posty: 126
Skąd: Lędziny
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |21 Sie 2012|, o 21:47   CS;GO

Witam, chce poruszyć temat dotyczący gry Counter Strike; Global Offensive, dziś nastąpiła premiera, czy ktoś zakupił grę dziś, wcześniej, albo planuje zakup tej gry? Jakie są wasze wrażenia dotyczące tej gry, jak porównujecie poprzednie edycje kultowej gry akcji?

Osobiście muszę powiedzieć że global jest jak dla mnie hybrydą CS:Sa i CoDa, akcja jest rozgrywana szybko co bardzo mi sie spodobało, rozłożenie wszystkich dodatkowych przedmiotów typu skrzynie, beczki, jakieś cegły, pudła, wyglądy wszystkich skinów, które na każdą mape są inne również przypadły mi do gustu.

Lecz jest parę minusów, ak zdrożało o 200$, a m4 pozbawiono tłumika i to chyba najbardziej mnie zabolało, defuser zdrożał o 200$ i teraz kosztuje aż 400$, deagle też podrożał do 800$. Co sądzicie o tej grze, chciałbym aby ktoś kto ma tę grę również sie wypowiedział.
PTP Wymiany/Trades
 
 
KennyCarter 
Easy Team


Kręcę od: Trochę czasu
Ręka: 1p1h
Wiek: 28
Posty: 145
Skąd: Kluczbork
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |22 Sie 2012|, o 11:06   

Też mam zamiar kupić tego Csa Globall Offensive.

Co do tego, że jest hybrydą Csa i Coda, to prawda. To właśnie jest u mnie wielkim minusem, ziomkowie którzy robił tego csa mogli pododawać coś nowego itp a nie odgapiać od innych gier. Też h*jowe jest to, że granat teraz jakoś dziwniej leci. Trochę oglądałem filmików.

Ja nic więcej nie będę pisał, bo nie mam tej gry, ale jak zakupie to powiem ;d
_________________
"Mydło" napisał/a:
Sobota 2 lutego przyjeżdża Kenny. Legenda to nie jest , ale umie rapować.
EDIT BITBOXER SŁAWNY!


"Mydło" napisał/a:
Pajan nie rób mi tego chce pokazać jak kocham kennego. :c

Ja cb też <33
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mydło 
Easy Team


Kręcę od: prawej do lewej
Ręka: do wspinania
Wiek: 26
Posty: 159
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |22 Sie 2012|, o 13:21   

Grałem ,ale nie mam. Dostałem od kumpla betę i tak dalej. I powiem Ci, że po kilku dniach uważam , że prze*ebali sprawę. Wszystko droższe inne mapki. Ja bym był za tym , żeby nie zrobili takiej gry,a np. zestaw mapek do cs'a i do source'a. Gra mi się nie podoba jest taka sama jak inne z upiększoną grafką i nowymi trybami w standardzie ,a przecież były takie w modach na serwach do 1.6. Jakby zrobili coś nowego to by było coś. Scoupe'y , nowe pukawki , jakieś inne pierdoły ,a nie ciągną to samo przez 3 części. Wolę zwykłego cs'a :)
_________________
Cytat:
Mydło, moge ci potrzymac?


A tak wg. to odkryłem Kolumbie.
PTP Wymiany/Trades
 
kamper 
Easy Team

Kręcę od: 2011
Ręka: ta druga
Wiek: 29
Posty: 126
Skąd: Lędziny
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |22 Sie 2012|, o 17:20   

zagrałem dziś jednego versusa na eslu i muszę powiedzieć że rozgrywka 5v5 jest bardzo ciekawa, nie jest jak w innych cs'ach, tutaj dzieje się to szybciej, jest trochę ciężej, bo skiny zlewają się z wszystkim co widnieje na mapie, recoil broni jest inny niż w poprzednich częściach.
_________________
Podobno jestem kelnerem.
PTP Wymiany/Trades
 
 
RatraK 
Użytkownik


Kręcę od: rana do wieczora
Ręka: prawa(1p3h)
Wiek: 27
Posty: 164
Skąd: Bytąąą
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |25 Sie 2012|, o 18:35   

Posiadam od dzisiaj i zgodzę się z częścią opinii. Faktycznie jest to CS:S + COD (może poza tym, że z większości broni da się strzelać tylko "z biodra"). Faktycznie recoil zmieniony, odrzut broni także (kiedyś panowałem nad M4A1 strzelając pojedynczymi strzałami, krótkimi seriami i full auto, a teraz całkiem inaczej się z tego strzela).
@Edit: Mały fail, w CS:GO jest m4a4*



Bardzo podobają mi się tekstury, interfejs, ale jedna rzecz mnie boli. Kiedy szukam serweru gungame (tu się to inaczej jakoś nazywa) znajduje mi coś całkiem innego. Zdarzyło mi się też, że kickowało mnie z powodu jakiegoś niezgadzającego się pliku.
_________________
Piszę poprawnie po chińsku.
Z polskim będzie gorzej :/
Ostatnio zmieniony przez RatraK |26 Sie 2012|, o 16:59, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kowalski 
Użytkownik


Kręcę od: grudnia 2012
Ręka: Lewa
Wiek: 24
Posty: 91
Skąd: Nowa Ruda, Wrocław
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |29 Gru 2012|, o 20:25   

Ja posiadam od 2 tygodni. Według mnie to o głowę przebija CS 1.6 i Source. Mój steam "Karaluch Papa" gdyby ktoś chciał pograć.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl