Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Pari
|24 Paź 2013|, o 21:05
Parę pytań dotyczących gripów.
Autor Wiadomość
Kowalski 
Użytkownik


Kręcę od: grudnia 2012
Ręka: Lewa
Wiek: 24
Posty: 91
Skąd: Nowa Ruda, Wrocław
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |20 Gru 2012|, o 23:42   Parę pytań dotyczących gripów.

Cześć! Mam do was parę pytań mianowicie :
1. Który grip najlepiej amortyzuje upadki ? (Grip Durflasha nie amortyzuje Stylish Pirata)
2. Moim ulubionym mixem kolorów jest biało, czerwono, czarny. Czy jest jakiś tani długopis który ma właśnie takie kolory gripów ? Takie gripy ma HGG ale jak dla mnie za drogi :/
3. Jak dobrze zmniejszać i powiększać gripy ? Z tego co wiem to powiększa się w gorącej wodzie ale nie jestem pewien.
4. Co to za grip na tym modzie ?
5. Jaki grip uważacie za najlepszy ?
To chyba wszystko. Z góry Dziękuje za odpowiedzi i Pozdrawiam! PapaGhost
_________________
Ostatnio zmieniony przez Kowalski |20 Gru 2012|, o 23:44, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
nex0700 
Użytkownik

Kręcę od: 12.2011
Ręka: prawa
Wiek: 28
Posty: 52
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |21 Gru 2012|, o 12:44   

Nie zakladaj nowych tematów w takich sytuacjach.... poczytaj, poszperaj troche na forum...
_________________
Potrzebuje troche HELPU... skonczylo mi sie paliwo...
PTP Wymiany/Trades
 
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |21 Gru 2012|, o 13:10   

1. Stylish pirat jest niestety dość ciężkim modem i nie wydaje mi się, żeby coś mogło go całkowicie zamortyzować. A szczególnie, że do tego potrzebowałbyś grubszych, a więc i jeszcze cięższych gripów. Więc zostaje tylko:
- Przyzwyczaić się
- Zmienić moda na coś lżejszego (waterfall ma dr grip gripy, miękkie, grube, a do tego sam mod ma genialny rozkład masy)
- Ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć, a pen będzie rzadziej upadał (:


2. O ile dość łatwo znaleźć gripy czarne i czerwone, o tyle z białymi bywa problem. Nawet jeśli wyszperasz jakieś w papierniku, zdecydowana większość białych gripów farbuje. Wystarczy że zetknie się z innym gripem i po 2 dniach łapie jego kolor. Moje ulubione białe gripy to białe sailory z penwisha, ewentualnie właśnie wspomniane hgg. Niestety - modding to nie taka tania sprawa jak mogłoby się wydawać :p

3. Gripy zazwyczaj się dość łatwo rozciągają, gorąca woda jest jak najbardziej przydatna, ale najskuteczniejszą metodą jest naciągać grip na coś i zostawić aż sam się rozluźni. Ja zazwyczaj jeśli chcę rozciągnąć gripa na stałe, co paręnaście godzin naciągam go na coraz grubsze body jakiegoś długopisu.

Niestety, nie mam pojęcia czy i jeśli już to jak da się zwęzić gripa. A bardzo, bardzo chciałbym to wiedzieć :p


4. Grip na tym modzie wygląda mi na duraflasha, a jeśli nie, to pewnie jakiś zamiennik.


5. Najlepszy? Zależy przy jakim kryterium :p W dotyku mistrzostwo świata mają tornado gripy (niestety potwornie się brudzą), uwielbiam też dr gripy, ale zależy na jaki egzemplarz trafisz - bywają twardsze i miększe, z czego oczywiście wolę miękkie :p Niestety ograniczona kolorystyka. Bardzo fajne są też anyballe, z nimi można już świetnie mieszać kolory, dzięki segmentom łatwo je też kroić. Niestety są dość cienkie. Ale żadne z powyższych nie nadają się do gripcutów - tutaj wolę klasykę, signo knock albo signo broad. Ludzie często tną spokosy, ale jak dla mnie są do tego za grube. Są świetne w dotyku, ale nadają się raczej do zakładania w całości, trudno dobrze je pokroić.


Odpowiedziałem, bo twoje pytania były dość obszerne i ciężko byłoby samemu to wyszperać, szczególnie nie mając z gripami styczności na żywo. Ale faktycznie, zamiast zakładać nowego tematu, mógłbyś zagadać do któregoś z tutorów, albo rozejrzeć się na forum kto się udziela w moddingu i spytać konkretnej osoby (:
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl