Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: MadEye
|16 Lut 2010|, o 11:53
Haitua Normal
Autor Wiadomość
Radzio
[Usunięty]

Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |14 Maj 2009|, o 20:15   Haitua Normal

HaiTua Normal
HaiTua Normal to mini combo wymyślone przez Spinnerpeem'a. Polega ono na wykonaniu Ext. TA, oborotu dookoła ręki i wykończenia FL TA.
Breakdown:
TA T1-T1 [p][s 1.0] ~ IndexPinkyBak Rev 12-34 [s 0.5] ~ FL TA T1-T1 [s 1.0][c]
Filmy:

Wersja HQ na YouTube

Wersja HQ na YouTube
Ostatnio zmieniony przez Frau |9 Cze 2010|, o 21:16, w całości zmieniany 3 razy  
 
Bartke 
Użytkownik

Kręcę od: VII 2008
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 124
Skąd: Kielce
Handel: 100% (+22, 0, 0)
Wysłany: |14 Maj 2009|, o 20:27   

http://www.youtube.com/watch?v=mqiz2-l7qEo

tu jest bardzo dobrze wytlumaczny
bynajmniej ja sie uczylem tego z tego tutka

down: Dziadzie tam się nie zahacza o indeksa tylko popychasz nim do TA
_________________
Ostatnio zmieniony przez Bartke |14 Maj 2009|, o 20:49, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
LesnyDziad 
Użytkownik


Kręcę od: 24.05.2008
Ręka: która (ka)lecz
Wiek: 29
Posty: 312
Skąd: Kielce
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |14 Maj 2009|, o 20:38   

"bartke" napisał/a:
bynajmniej ja sie uczylem tego z tego tutka

http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=6119 dyslektyku...
A tutek peema rzeczywiście dużo tłumaczy i tu się z Tobą zgadzam.
Rozpiska (jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia odnośnie jej, to proszę pisać na gg/pw bo mogłem się trochę kopsnąć): Robisz TA :arrow: i 'zahaczasz' penem o indexa, nie wiem czemu ale wtedy jest dużo łatwiej :arrow: wyprowadzić go na dłoń. :arrow: Potem pozwalasz, aby pen wytoczył (tudzież wykręcił) się za pinkyego, :arrow: szarpiesz ręką i prawie jednocześnie odwracasz do palm up (lub też 'bokiem do podłoża'), w pozycję T1 do fl ta trzeba się po prostu nauczyć trafiać i to kwestia ćwiczeń.
_________________

'Chcę złapać i zjeść wszystkie Anyballe!
Kręciłem Rushonem, kiedy Ognek srał w pieluchy.

Ostatnio zmieniony przez LesnyDziad |14 Maj 2009|, o 20:39, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Radzio
[Usunięty]

Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |14 Maj 2009|, o 20:47   

Dzięki Leśny Dziadzie ;) Kiedy szarpiesz ręką to podrzucasz/podbijasz pena do góry? I jak mam zachaczyć penem o indexa? Zrobić coś w stylu ext TA bez spadania w slota?

@bartke: kiedy obejrzysz inne filmiki to zobaczysz, że hai tua różnie ludzie wykonują.
PTP Wymiany/Trades
 
LesnyDziad 
Użytkownik


Kręcę od: 24.05.2008
Ręka: która (ka)lecz
Wiek: 29
Posty: 312
Skąd: Kielce
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |14 Maj 2009|, o 20:51   

Tak, ale to jest opcjonalne, ja napisałem (tak, jestem egoistą^^) jak mi się robi wygodnie. Nie podbijam, po prostu pen 'zostaje', a ręka łapie w T1
_________________

'Chcę złapać i zjeść wszystkie Anyballe!
Kręciłem Rushonem, kiedy Ognek srał w pieluchy.

PTP Wymiany/Trades
 
 
Kopik 
Użytkownik

Kręcę od: Grudzień, 2010 z mega przerwą w 2011
Ręka: prawa
Wiek: 25
Posty: 80
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |27 Sie 2012|, o 20:50   

a ja się tego nie uczę bo wbiłem sobie tipa Dr.Gripa w oko :(
PTP Wymiany/Trades
 
Paijan 
Easy Team


Kręcę od: luty/marzec 2011
Ręka: lewa
Wiek: 27
Posty: 458
Skąd: Bydgoszcz
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |27 Sie 2012|, o 21:27   

Kurde ale archeolog xD Ponad 3 letni temat szacun ^^ Co do tematu to ja prawie lampe zbilem xd ale umiem!
_________________

PaijanPPP - Kanał na youtube
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl