Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Team

Czy chciałbyś aby utworzono drużyny penspinnerów na forum?
Jestem za
55%
 55%  [ 25 ]
Jestem przeciw
31%
 31%  [ 14 ]
Nie mam zdania na ten temat
13%
 13%  [ 6 ]
Głosowań: 45
Wszystkich Głosów: 45

Autor Wiadomość
freax 
Użytkownik


Kręcę od: 10.12.2007
Ręka: Prawa
Posty: 8
Skąd: Okolice Starachowic
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |22 Gru 2007|, o 15:39   Team

Czytając temat dotyczący MP trafiłem na post o stworzeniu teamów/drużyn. Chciałbym odnowić tą dyskusje gdyż bardzo mi się spodobał ten pomysł. Piszcie swoje propozycje dotyczące tej sprawy. Mi się wydaje że najlepiej byłoby gdyby doświadczeni penspinnerzy utworzyli swoje teamy i to oni "werbowali" do nich członków. Można by prowadzić walki pomiędzy drużynami za które zdobywało by się punkty. Coś na wzór gildii w MMORPG, lub teamów na forach graficznych. Można by naprzykład werbować ich na podstawie nagranych popisów lub tym podobnych. To tylko luźna propozycja więc proszę mnie nie ganić :)
Pozdrawiam.
PTP Wymiany/Trades
 
kraawiec 
Użytkownik


Kręcę od: 20.01.2007
Wiek: 32
Posty: 165
Skąd: Ostrzeszów
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |21 Sty 2008|, o 09:02   

może i masz racje Rarka.. dobra.. przekonałeś mnie..
tutki to jak będę miał czym ;) i myślę że podobnie jak Francuzi byłyby najlepsze.. długo i dokładnie tłumaczone + wiele razy pokazywane tricki..
Chyba tak jest lepiej jednak że wszyscy razem :)
a więc teraz rozumiem wasze intencje :D

no to może taki offtop: zróbmy może coś żeby lepiej sie współpracowało z innymi.. żeby nowicjusze czuli się tu lepiej ;)
_________________
"nawet chaos ma w sobie jakiś porządek"
PTP Wymiany/Trades
 
 
DeMoN 
Użytkownik


Ręka: righthanded
Wiek: 32
Posty: 196
Handel: 100% (+10, 0, 0)
Wysłany: |21 Sty 2008|, o 14:31   

ja ostatnio myslalem nad nagrywaniem 5 - 10 minutowych tutoriali, tak jak u Eso, tylko narazie nie wiem czy samemu mi sie chce ;p i nawet skontaktowalbym sie z Eso czy moglbym mowic to co on tylko ze po polsku bo on dobrze tlumaczy
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl