Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Malf 2nd
Autor Wiadomość
Malfroy 
Facepalm Artists


Kręcę od: luty 09
Ręka: prawa
Wiek: 32
Posty: 464
Skąd: Bytom
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |26 Lut 2012|, o 17:05   Malf 2nd



Collab nie wygląda tak, jak planowałem by wyglądał. Niestety dostałem może 1/4 filmów, które miałem dostać. Collab w ogóle miał wyjść na początku lutego, jednakże z powodu tego że robie po 11h dziennie nie miałem zbytnio czasu by spamić do ludzi by podesłali combosa. Nie miałem czasu też nakręcić niczego dobrego, ani zrobić edycji. Dlatego collab wygląda jak wygląda. Mimo wszystko jednak jestem z niego zadowolony - udało mi się zebrać czołówke Polskiego PS-u. Dzięki.

"Na szczycie" Grubsona planowałem dać do projektu, który planuje od ponad roku i którego premiera była przewidziana na sierpień 2012 (3,5 lata w PSie). Niestety jak już wspominałem robie po 11h, więc nie tylko nie mam czasu na PS, ale na dodatek moje łapy często przypominają emo-parówki. Także od ponad 3 miesięcy prawie nie trzymałem pena w łapie (nie licząc gdy nagrywałem 3 yeara) i nie sądze by się to zmieniło. Na forum też praktycznie się już nie udzielam, nie wspominając nawet o meetingach. Dlatego też prawdopodobnie ów film będzie ostatnim. Po 3 latach siły wyższe zmuszają mnie do przejścia na penspinningową emeryture, co oczywiście nie oznacza, że przestane w ogóle kręcić - zawsze mam pena przy lapku i jak czytam na necie to lewą ręką coś macham ;p).
Także więcej PSJ i "Pokaż co potrafisz" spamować nie zamierzam, więc możecie odetchnąć z ulgą xD!






Wersja HQ na YouTube
_________________
nie waznei kro jakr kricnei kwazne ktoj jakimim jestr czloikiwiekiem!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl