Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Liga Mistrzów
Autor Wiadomość
CreSpin 
Użytkownik

Wiek: 29
Posty: 315
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |21 Lut 2012|, o 20:32   Liga Mistrzów

Nie widziałem takiego tematu jeszcze a warto podyskutować ponieważ dzisiaj rusza faza pucharowa ;) Piszcie jakich macie faworytów jakie obstawiacie wyniki meczów itd. Oczywiście mój faworyt to Chelsea <3
PTP Wymiany/Trades
 
Rapan 
Użytkownik


Kręcę od: Stycznia 2010
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 485
Skąd: Lębork
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |21 Lut 2012|, o 20:46   

Liga Mistrzów. Wydaję mi się, że był taki temat, ale co tam. Szczerze w tym roku interesuję się zdecydowanie mniej niż np. w zeszłym, ale śledzę. Myślę, że w tym roku może zaskoczyć Bayern, nie powiem, że bym się nie cieszył, bo z tego co kojarzę prezentują ostatnimi czasy dobry football. Co do Twojego faworyta, to z obecnym trenerem(nie chce mi się szukać jak on tam ma) Chelsea za daleko nie dojdzie. O ile się nie mylę w lidze tracą punkty za puntami do City i nie zapowiada się na wygranie przez nich LM. Jednakże dzisiaj powinni wygrać, oglądać będę na pewno. Chelsea jednakże IMO nie będzie się liczyć w dalszych fazach.
Mam też nadzieję, że odpadnie jak najszybciej Barcelona, bo nie żywię do tego klubu sympatii. Nie chce mi się pisać o wszystkich meczach, także ten. Poczekam rok i będę oglądał LM i śledził, bo w końcu będzie Juventus, który wyszedł z kryzysu(dla hejterów, wybił się na tyle, że jest jedynym klubem w Europie, bez ani jednej porażki ;) )
A teraz miłego oglądania, Chelsea zaczyna (: Może być sensacja i zwycięstwo Napoli, pa ^^

Edit: Ale dziwnie gramatycznie zdania pobudowałem, ale już mi się nie che poprawiać o_O
Ostatnio zmieniony przez Rapan |21 Lut 2012|, o 20:49, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Alexio 
Użytkownik


Kręcę od: 13.01.2010
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 27
Posty: 209
Skąd: Dębica
Handel: 100% (+36, 0, 0)
Wysłany: |21 Lut 2012|, o 22:40   

Za rok dopiero oglądam. Właśnie dla tego, że mój klub wtedy znowu wygra :P
FORZA JUVE <333
_________________
Kocham swój avatar.

Repeat Group
PTP Wymiany/Trades
 
 
Skyler 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 564
Skąd: Łącko
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |21 Lut 2012|, o 23:41   

W tym roku Milan wygra, po tym jak zmasakrował Arsenal jestem pełen optymizmu :)
FORZA MILAN!
_________________
Tiru Riru!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl