Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Zakreślacz dostępny w wersji kolorystycznej czarnej.
Autor Wiadomość
Aryjski 
Użytkownik


Kręcę od: x.11.2011r.
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 31
Skąd: Opole
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |30 Sty 2012|, o 19:04   Zakreślacz dostępny w wersji kolorystycznej czarnej.

Witam.
Mam dylemat dotyczący czarnego body które potrzebuję.Nie chcę czekać aż do połowy lutego na dostawę arts color pen s360(BLACK) w PensFactory.pl

W tym temacie piszcie jakie znacie czarne body(dobrz by było gdyby mialó tez czarne capy)

Więc jesli będziecie pisać w tym temacie to nie piszcie czarnych body takich jak:
COMSA
COLOR TWIN
ARTS COLOR PEN S360(black)

Pozdro.
_________________
Do czego dąże:
1.Do tego aby kręcić min. w 70% tak jak Mistrz Mistrzów Supawit127-Nie zrealizowane
2.Do tego aby być min. w pierwszej trójce na Mistrzostwach Polski-Nie zrealizowane
3.Do tego aby zostać mistrzem Polski-Nie zrealizowane
4.Do tego aby wystąpić w WC(Mistrzostwa świata) i reprezentować PPP-Nie zrealizowane
5.Do tego aby mój spinning prezentował ładny, płynny, miły dla oka styl Tajski-Nie zrealizowane

Jesli osiągne moje 5 celi penspinnerskich nie oznacza że skończe z penspinningiem. :razz:


www.youtube.com/user/PPPAryjski


Sprzedam PACZKE (12 kolorów) COLOR EXPRESSÓW (prawdopodobnie możliwość kupna na sztuki!!!!!!!!!!!!! TANIJE NIŻ NA PF I WSZĘDZIE INDZIEJ!!!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Socus 
WawSpin


Kręcę od: 05.05.2009r.
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 525
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+108, 0, 0)
Wysłany: |30 Sty 2012|, o 22:09   

colorella duo, super tips, color expres, marvy marker, bellcolor chyba tyle z tych popularnych.

Tu masz spis najpopularniejszych długopisów/flamastrów/cienkopisów ale również całych modyfikacji, więc jest trochę do szukania link
Następnym razem nie zakładaj osobnego tematu dla jednego pytania, bo gdyby każdy tak robił to byśmy mieli tu niezły bałagan ;)

Do takich rzeczy polecam ten temat: 1P1O link
Ostatnio zmieniony przez Socus |30 Sty 2012|, o 22:10, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Aryjski 
Użytkownik


Kręcę od: x.11.2011r.
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 31
Skąd: Opole
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |4 Lut 2012|, o 18:16   

Socus,
Dzięki Ci za odp. i czekam na odpowiedzi innych(zakreślacze mogą być niepopulartne)
_________________
Do czego dąże:
1.Do tego aby kręcić min. w 70% tak jak Mistrz Mistrzów Supawit127-Nie zrealizowane
2.Do tego aby być min. w pierwszej trójce na Mistrzostwach Polski-Nie zrealizowane
3.Do tego aby zostać mistrzem Polski-Nie zrealizowane
4.Do tego aby wystąpić w WC(Mistrzostwa świata) i reprezentować PPP-Nie zrealizowane
5.Do tego aby mój spinning prezentował ładny, płynny, miły dla oka styl Tajski-Nie zrealizowane

Jesli osiągne moje 5 celi penspinnerskich nie oznacza że skończe z penspinningiem. :razz:


www.youtube.com/user/PPPAryjski


Sprzedam PACZKE (12 kolorów) COLOR EXPRESSÓW (prawdopodobnie możliwość kupna na sztuki!!!!!!!!!!!!! TANIJE NIŻ NA PF I WSZĘDZIE INDZIEJ!!!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl