Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: MadEye
|16 Sty 2012|, o 14:47
Drużyna roku

Drużyna roku to
TSG
31%
 31%  [ 22 ]
FPA
21%
 21%  [ 15 ]
APOL
7%
 7%  [ 5 ]
FA
12%
 12%  [ 9 ]
TOL
27%
 27%  [ 19 ]
Głosowań: 70
Wszystkich Głosów: 70

Autor Wiadomość
MadEye 



Posty: 1024
Handel: 100% (+205, 0, 0)
Wysłany: |10 Sty 2012|, o 06:32   Drużyna roku

Można głosować.
_________________
Dostaję propsy nawet od Boga.
Ostatnio zmieniony przez MadEye |16 Sty 2012|, o 14:47, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Maksym 
TOL


Posty: 694
Handel: 100% (+58, 0, 0)
Wysłany: |18 Sty 2012|, o 00:49   

TSG - najlepszy polski team. Jednak w tym roku nie popisali się jednak ilością filmów, lecz były na naprawdę mega poziomie.
FPA - Raczej wygrają z racji, tego, że zrzeszają największą iloś dobry pserów. Też jakoś dużo filmów z pracy timu nie zaprezentowali.
FA - Podobał mi się projekt miesięcznych rylów szkoda, że padły po kilu miechach.
APOL - Nawet nie wiem kogo zrzesza. Globocka i D ogarniam. Jeden film chyba mięli, na wysokim poziomie.
TOL - Wiem, że nie oceniam subiektywnie, gdyż sam do niego należę, jednak sądzę, że popisaliśmy się ilością rylów, prom, tagów i całej reszty. Prawdę mówiąc gdyby nie ten tim, nie wiem czy nagrałbym jakiekolwiek combo. Bardzo pracowity rok pracy w bardzo miłym klimacie, dzięki Marvinowi za możliwości bycia z tymi ludźmi. Promo i ryl 2, szczególnie mi się podobają. Nie mamy na ppp zbyt wielu zwolenników, nawet wręcz przeciwnie, mój głos poszedł jednak tutaj.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Harna$ 
Facepalm Artists


Ręka: lewa
Wiek: 28
Posty: 546
Skąd: Krościenko n/D
Handel: 91,89% (+68, 0, -6)
Wysłany: |18 Sty 2012|, o 19:25   

FPA-oczywiście ,że wygramy bo jesteśmy zajebiści i wgle . Co by tu dużo mówić uważam ,że jest to jedyna drużyna która zasługuje na miano najlepszej ponieważ łączy PSerów ,którzy się znają lubią i często ze sobą spotykają . Jest tam wiele kontrowersyjnych charakterów i wspaniałych penspinerów ;].
TOL-Gdyby nie FPA mysle ,że była by to najlepsza drużyna gdyż sporo zrobiła w tym roku . Naprawdę wydaje mi się ,że zasługują w pełni na 2 miejsce zaraz za nami .
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl