Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Problem z rozłożeniem części długopisu
Autor Wiadomość
Sonic0509 
Użytkownik


Kręcę od: połowy października 2011
Ręka: prawa
Wiek: 28
Posty: 3
Skąd: Szczecin
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |27 Gru 2011|, o 13:53   Problem z rozłożeniem części długopisu

Witam wszystkich penspinnerów! Jestem nowy na forum, konto założyłem, żeby zadać pytanie:
Jak to rozłożyć? (mam nadzieję, że się tu wkręcę :mrgreen: )

Od początku:
Znalazłem taki oto długopis

Jest metalowy, więc postanowiłem go rozłożyć, żeby zobaczyć czy warto szukać drugiego.

Natknąłem się jednak na problem: nie mogę rozłożyć tego,

tak, aby oddzielić od siebie czarną i niebieską część (mam nadzieję, że resztka metalowego clipa gdzieś po drodze odpadnie sama). Kręcenie nic nie daje (nic się nie kręci), podważania próbowałem nożyczkami i szpilką. Grzebałem w środku spinaczem do papieru w nadziei, że może w środku jest coś czego przyciśnięcie by pomogło, ale tylko zepsułem przycisk (co z resztą widać na zdjęciach). Wszystko ciasno się trzyma i nie daje się rozłożyć.
Może ktoś ma doświadczenie z podobnym długopisem i może mi pomóc?
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ryjokop 
Użytkownik


Kręcę od: A kto się pyta? Nie moge rozmawiać z obcymi
Ręka: Prawa
Posty: 134
Skąd: Witkowo
Handel: 100% (+34, 0, 0)
Wysłany: |28 Gru 2011|, o 21:11   

IMO nie warto tego rozkładać, bo te części na nic się nie zdadzą. A jak chcesz koniecznie to rozłożyć to tylko siłą, lub ucinając kawałek tej rurki
Ale i tak nadal twierdze ze te części są nie potrzebne. Lepiej pomajstruj coś na przednią częścią i tym czymś "metalowym". Może coś z tego zrobisz
_________________



Romet 727
Gry na PSP
KillZone3 PS3

PTP Wymiany/Trades
 
 
Aryjski 
Użytkownik


Kręcę od: x.11.2011r.
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 31
Skąd: Opole
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |29 Gru 2011|, o 19:33   Skleojone

Natknołem się już kiedyś na podobny długopis,i sądze że:
1.ta końcówka na nic się nie przyda(no chyba że masz jakiś plan związany z nią)
2.W podobnym długopisie ta końcówka była PRZYKLEJONA,zresztą czasmi w wielu długopisach części są sklejone.
_________________
Do czego dąże:
1.Do tego aby kręcić min. w 70% tak jak Mistrz Mistrzów Supawit127-Nie zrealizowane
2.Do tego aby być min. w pierwszej trójce na Mistrzostwach Polski-Nie zrealizowane
3.Do tego aby zostać mistrzem Polski-Nie zrealizowane
4.Do tego aby wystąpić w WC(Mistrzostwa świata) i reprezentować PPP-Nie zrealizowane
5.Do tego aby mój spinning prezentował ładny, płynny, miły dla oka styl Tajski-Nie zrealizowane

Jesli osiągne moje 5 celi penspinnerskich nie oznacza że skończe z penspinningiem. :razz:


www.youtube.com/user/PPPAryjski


Sprzedam PACZKE (12 kolorów) COLOR EXPRESSÓW (prawdopodobnie możliwość kupna na sztuki!!!!!!!!!!!!! TANIJE NIŻ NA PF I WSZĘDZIE INDZIEJ!!!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Sonic0509 
Użytkownik


Kręcę od: połowy października 2011
Ręka: prawa
Wiek: 28
Posty: 3
Skąd: Szczecin
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |29 Gru 2011|, o 19:43   

@AguilaRoja Faktycznie była sklejona. I to dość solidnie, więc...

Załatwiłem to na ostro - nożem z piłką. Co się okazało: w środku (tego czarnego) jest dziurka, w którą idealnie wchodzi pstryczek (który trzeba było wyrwać na siłę). Znalazłem drugi długopis i zrobiłem z nim to samo. Połączyłem oba obiema czarnymi częściami i pstryczkami. Na razie nie mam gripów i może dlatego przeszkadza mi długość tej konstrukcji - 23 cm. Ale mimo wszystko zapowiada się na dość ciekawy, symetryczny mod, na dodatek łatwy w transporcie - można go rozkręcić :)

Tą metalową jakby-tulejkę włożyłem wcześniej na capy pod gripy na pisaku coś w stylu Pirata (mój ma grubą i cienką końcówkę).
_________________
Ostatnio zmieniony przez Sonic0509 |29 Gru 2011|, o 19:44, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Aryjski 
Użytkownik


Kręcę od: x.11.2011r.
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 31
Skąd: Opole
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |30 Gru 2011|, o 12:05   Skubanie;p

Potrzebujesz Gripów,zawsze możesz kupić w sklepie internetowym www.Pensfactory.pl
znajdziesz tam wiele ciekawych ofert,napawde gorąco polecam ten sklep.
A skoro nie chcesz kupować przez internet to wyskocz na miasto do pierwszego lepszego sklepu papierniczego:) Lub skubnij od kolegi/koleżanki z klasy długopis z fajnym gripem lub sam grip :)

Pozdro;p
_________________
Do czego dąże:
1.Do tego aby kręcić min. w 70% tak jak Mistrz Mistrzów Supawit127-Nie zrealizowane
2.Do tego aby być min. w pierwszej trójce na Mistrzostwach Polski-Nie zrealizowane
3.Do tego aby zostać mistrzem Polski-Nie zrealizowane
4.Do tego aby wystąpić w WC(Mistrzostwa świata) i reprezentować PPP-Nie zrealizowane
5.Do tego aby mój spinning prezentował ładny, płynny, miły dla oka styl Tajski-Nie zrealizowane

Jesli osiągne moje 5 celi penspinnerskich nie oznacza że skończe z penspinningiem. :razz:


www.youtube.com/user/PPPAryjski


Sprzedam PACZKE (12 kolorów) COLOR EXPRESSÓW (prawdopodobnie możliwość kupna na sztuki!!!!!!!!!!!!! TANIJE NIŻ NA PF I WSZĘDZIE INDZIEJ!!!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl