Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
[Zapisy] Świąteczny collab 2nd!
Autor Wiadomość
Rapan 
Użytkownik


Kręcę od: Stycznia 2010
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 485
Skąd: Lębork
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |27 Lis 2011|, o 23:14   [Zapisy] Świąteczny collab 2nd!

Hmm, Święta tuż, tuż, a tak sobie rozmyślałem o collabie, który puściłem rok temu ( http://www.youtube.com/watch?v=ULsU9AeLffc ) i stwierdziłem, że w tym roku też walne^^
Będę chyba w tym roku zapraszał i w ogóle, ale każdy kto chce, niech pisze tutaj jakieś /in, /w, smoki, dzikie węże, zmutowane słonie i w ogóle, jak chce też wziąć udział. Postaram się wybrać najlepsze comba, jednak chcę chyba collab krótszy niż rok temu.

Podstawą jest:
-jakikolwiek świąteczny motyw/klimat.
-combo do 20grudnia tego roku.

A zapisywać się można jakoś do 15^^

Tak więc, to chyba wszystko! ;*

Edit: Fajnie też by było, gdyby jakiś koks się znalazł, więc nie bójcie się, co wam zaszkodzi koksy?


Cytat:
Oko, to teraz tak zapisywać się ewentualnie można do 10 grudnia, a na combosy czekam do 17grudnia MAKSYMALNIE!

Wysyłać tylko i wyłącznie linki do ściągnięcia. Combo musi być ca serwerze hostingowym.
Ostatnio zmieniony przez Rapan |3 Gru 2011|, o 16:49, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rapan 
Użytkownik


Kręcę od: Stycznia 2010
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 485
Skąd: Lębork
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |20 Gru 2011|, o 15:19   

Przypominam, że powoli mija DL. Powiedzmy, że DL jest do jutra, jednakże tak jak spowiedzi przed świątecznej, tak nagrywanie comba, polecam nie zostawiać na ostatnią chwilę. Będę wdzięczny za comba, od ludzi którzy comba nie dali ^^
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl