Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Pomóżmy Oli
Autor Wiadomość
Kazuke 
Użytkownik


Kręcę od: 05.05.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 551
Skąd: Trzebiatów
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |15 Paź 2011|, o 21:31   Pomóżmy Oli

Witam moja koleżanka ze szkoły walczy z nowotworem nogi i chociaż nie jestem już pen spinnerem to jednak uznałem, że przyczynię się jakoś i założę takie tematy na jakim tylko forum mogę.

Ola ma talent i marzenia. Jest tancerką tańca towarzyskiego z wieloma sukcesami na koncie.... Kocha taniec...
Choroba nowotworowa z tendencją do odnowy i złośliwienia odebrała jej nadzieje do powrotu na parkiet. Guz umiejscowiony w stopie operowany odrasta coraz większy. Tylko leczenie w specjalistycznej Klinice w Berlinie może zapobiec amputacji stopy. Mama Oli samotnie wychowuje dwoje dzieci. Brakuje jej funduszy na leczenie, gdyż rok temu przegrała bardzo kosztowną walkę z chorobą nowotworową męża.
Pomóżmy Oli odzyskać zdrowie i marzenia, żeby jeszcze niejednokrotnie mogła zachwycić nas swoim tańcem...

Jeśli możesz - pomóż. To Twój Dar Serca.

KONTO:

Rada Rodziców przy Publicznym Gimnazjum w Trzebiatowie

94 8566 1026 0306 7915 2002 0001

z dopiskiem "Jesteśmy z Tobą - Olu"

Facebook - https://www.facebook.com/...123824887720991

Proszę wszystkich o jakiekolwiek wpłaty mogą to być nawet 5zł. Każdy grosz się liczy. Musimy uzbierać jeszcze dobre 60tys. zł, więc każdy grosz się liczy. Jeśli wpłaciłeś to bądź utworzyłeś podobny temat na innym forum kliknij Lubię To na stronie akcji na Facebooku.

To nie jest jakiś głupi żart. Byłem kiedyś znany na tym forum i raczej nie byłem okryty złą plamą.

Pozdrawiam i namawiam członków PPP do pomocy w zbiórce pieniędzy.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mydło 
Easy Team


Kręcę od: prawej do lewej
Ręka: do wspinania
Wiek: 26
Posty: 159
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |20 Paź 2011|, o 22:04   

Rozsyłam. Staram się robić akcję w szkole. :)
_________________
Cytat:
Mydło, moge ci potrzymac?


A tak wg. to odkryłem Kolumbie.
PTP Wymiany/Trades
 
Kazuke 
Użytkownik


Kręcę od: 05.05.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 551
Skąd: Trzebiatów
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |4 Lis 2011|, o 19:02   

ChoiChoi, Dzięki wielkie ;-) . Aktualnie raczej już uzbieraliśmy wszystkie potrzebne pieniądze.

Dziękuję wszystkim za wszelką pomoc.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mydło 
Easy Team


Kręcę od: prawej do lewej
Ręka: do wspinania
Wiek: 26
Posty: 159
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |14 Lis 2011|, o 19:29   

Kazuke, I tak jeszcze przeleję. Zebraliśmy wprawdzie mało, gdyż w mojej katolickiej szkole siostra połowę wzięła na samochody i wyszło z tego 8 dych. To prawie nic jak na to co trzeba było. Ale cieszę się, że mogłem pomóc. :)
_________________
Cytat:
Mydło, moge ci potrzymac?


A tak wg. to odkryłem Kolumbie.
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl