Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Fotografia
Autor Wiadomość
_Marta_ 
Użytkownik


Kręcę od: 02.10.2010r.
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 45
Skąd: Wrocław
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |29 Wrz 2011|, o 14:55   Fotografia

Jest temat o rysowaniu, to pomyślałam, że można założyć także o fotografii.
Pokażcie co umiecie. Czym robicie zdjęcia? Skąd pasja do tego? Może wygraliście w jakimś konkursie?
Ja osobiście używam Fujifilm FinePix S1700. Nie jest to najlepszy aparat, ale jak na początek, to moim skromnym zdaniem, w sam raz. Fotografią "zaraził" mnie mój kuzyn, który chodzi do foto-technikum. Najbardziej, to chyba lubię robić zdjęcia naturze...czasem mi nawet wychodzą :mrgreen:
Obecnie biorę udział w konkursie o tematyce "Emocje i uczucia złapane na zdjęciach"
link

Moje zdjęcia
PTP Wymiany/Trades
 
 
Szczupi 
Użytkownik


Kręcę od: pory deszczowej
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 100
Skąd: z bajora
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |29 Wrz 2011|, o 22:58   

Ja swoją przygodę z fotografią rozpocząłem właściwie bez mojego większego uporu. Ogólnie lubiłem zdjęcia ale zawsze było mi szkoda pieniędzy na porządny aparat. Jednak rodzice chcieli kupić coś dobrego to namówiłem ich na lustro i w taki oto sposób jestem szczęśliwym posiadaczem Canon'a 1100d + Canon 18-55mm(kit) + Sigma 70-300mm f/4.5-5.6(nie pamietam dokladnie) APO.

Tutaj mój digart kilik nie jestem w pełni usatysfakcjonowany z moich zdjęć, a i tak większość z nich są to sesje w których jak na razie nie jestem mistrzem więc nie upubliczniam swoich prac. Jednak z czasem mam zamiar się rozwijać; d
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
karolek 
Użytkownik

Wiek: 27
Posty: 235
Skąd: Częstochowa.
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |30 Wrz 2011|, o 13:44   

Ja cykam z a350 sonego. A zdjęcia ? Niedawno cykłem 2, ale jeżeli będę miał jakieś inne; wrzucę.
O to i one :
http://a8.sphotos.ak.fbcd...3_5612531_n.jpg

http://a8.sphotos.ak.fbcd...0_4798126_n.jpg
_________________
"Nigdy w życiu nie pokocham dziewczyny, która słucha disco polo''
Pidżama

Ostatnio zmieniony przez karolek |30 Wrz 2011|, o 13:44, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Perez 
Facepalm Artists

Ręka: Lewa
Wiek: 32
Posty: 137
Skąd: Katowice
Handel: 100% (+38, 0, 0)
Wysłany: |4 Paź 2011|, o 15:51   

I ja się wypowiem w tym temacie. Zdjęcia robie przy użyciu Nikon'a d5000 + Nikkor 18-55mm VR (kit) + Nikkor 50mm/1,8 + Nikon sb700.

Zdjęcia robię już od ponad roku i za jakiś czas mam zamiar opublikować niektóre, wtedy wyślę link i sobie obejrzycie.
_________________
Tiru Riru!
Ostatnio zmieniony przez Perez |4 Paź 2011|, o 15:52, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl