Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Shaiya
Autor Wiadomość
Made 
Użytkownik


Kręcę od: jutra
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 273
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+69, 0, 0)
Wysłany: |15 Sie 2011|, o 00:10   Shaiya

Witam,

Chciałem wszystkim maniakom gier MMORPG polecić grę Shaiya. Gra jest CAŁKOWICIE DARMOWA, do pobrania z poniższej strony(tylko 1.2 GB):

http://pl.shaiya.aeriagames.com/

Krótko o grze:
Według mnie najlepsze darmowe mmorpg jakie jest a grałem w bardzo dużo. W WoW'a tez oczywiście grałem ale mimo wszystko szkoda forsy ;) . Shaiya opiera się w 95% na rozgrywce pvp. Która jest bardzo ciekawa ze względu na zdobywanie Rangi PvP przez co nasza postać robi się silniejsza. Sa battlegroundy (identycznie jak w WoW'ie) oraz areny (też podobnie ;p). Są dwie frakcje: Unia Światła (potocznie Lajty) oraz Unia Furii (Darki). Mamy do wyboru w każdej frakcji po dwie rasy oraz 6 klas więc dość sporo. Klasycznie gracze dzielą się na DPS'ów, healerów, tanki. Gra jest o tyle ciekawa, że lvl bije się dość długo oraz Rangi PvP również wymagają bardzo wiele czasu. Dlatego gra szybko się nie znudzi ;) Szczerze polecam. Jak ktoś ma jakieś pytania to pytać ;)

P.S. ja gram na serwerze Thesan, Unia Furii, Tank 30 lvl, obecnie biję Range PvP na battleground 20-30 :)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maq 
Użytkownik


Kręcę od: 7DA
Ręka: Prawa(1p0h)
Posty: 308
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |15 Sie 2011|, o 00:19   

Maniacy gier MMORPG mają dość takich gier.

Grałem.

Chwilkę.

Plusem jest to, że po polsku jest ta gra, chyba.
_________________
"Strach przed upadkiem, poprzedza upadek"

Nie-człowiek.

\m/_[._.]_8_[._.]_/~~~~~<3
PTP Wymiany/Trades
 
Made 
Użytkownik


Kręcę od: jutra
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 273
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+69, 0, 0)
Wysłany: |15 Sie 2011|, o 00:34   

jak mozna taka gre ocenic po ''chwilce,,?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maq 
Użytkownik


Kręcę od: 7DA
Ręka: Prawa(1p0h)
Posty: 308
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |15 Sie 2011|, o 00:38   

Jeśli nie zatrzyma na początku to lipa.


@Down

To graj.
_________________
"Strach przed upadkiem, poprzedza upadek"

Nie-człowiek.

\m/_[._.]_8_[._.]_/~~~~~<3
Ostatnio zmieniony przez Maq |15 Sie 2011|, o 11:35, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Nequer 
Użytkownik


Ręka: Right
Wiek: 27
Posty: 12
Skąd: Toruń
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |15 Sie 2011|, o 10:29   

Są gry które zatrzymują Cię na początku, a później się nudzą i są też gry w których na początku jest nudno , później się rozkręca ...
PTP Wymiany/Trades
 
 
Micro 
Użytkownik


Kręcę od: Maj 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 147
Skąd: Wrocław
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |15 Sie 2011|, o 10:51   

Grałem z tydzień ale ani grafika ani systemy(oczywiście te co poznałem) nie potrafią przyciągnąć jedyny plus to chyba to ,że jest po polsku .Na rynku jest masa lepszych gier .Nie polecam.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl