Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
3seatea '11 Filmik z Meetingu.
Autor Wiadomość
K.K 
Użytkownik

Kręcę od: jeszcze nie zacząłem
Wiek: 31
Posty: 9
Skąd: 3 miasto
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |25 Lip 2011|, o 18:16   3seatea '11 Filmik z Meetingu.

Filmik Uczestników Meetingu. Dzięki że się pojawiliście !!


Wersja HQ na YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=CxMv4HZhHFk
Ostatnio zmieniony przez FeniX |25 Lip 2011|, o 18:25, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Precel 
Fingers' Artist

Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 1006
Skąd: Gdańsk/Wwa
Handel: 100% (+285, 0, 0)
Wysłany: |25 Lip 2011|, o 20:29   

Bardzo dobrze zmontowany filmik ;) Najbardziej mi się podobał Obuch, ale karciarze też super.

Meeting wyśmienity. Można było poznać wiele zajawek i nauczyć się nowych rzeczy. Oby więcej takich spotkań ;)

Co do spinningu to zauważyłem, że naduzywam T1 charge we freestyle'u ; p Muszę coś z tym zrobić. Virtil zakręcił combo z małą ilością zmian kierunków co mi się strasznie podoba ;) Rozwija się chłopak.

Do zobaczenia na następnym!
_________________

Fingers' Artists
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |25 Lip 2011|, o 20:55   

Podoba mi się koncepcja kilku zajawek na jednym meetingu. Chętnie bym coś takiego zorganizował wspólnie z XCM, Jojo, albo układaczami kostki. Jeżeli tylko by to było w centralnej, lub południowej Polsce to czemu nie :)
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rapan 
Użytkownik


Kręcę od: Stycznia 2010
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 485
Skąd: Lębork
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |25 Lip 2011|, o 22:49   

Ło, ale fajnie zapewne było. Aż bardzo żałuję, że sienie zjawiłem.. Myślałem, że jest więcej czasu jeszcze, a tu Virtil koło 22 do mnie dzwonił, jeszcze jak mnie w domu nie było, czy będę jutro o_O Poza tym wyskoczyły mi inne sprawy.. Ale nie ważne to. Co do filmiku muszę powiedzieć, że chyba najbardziej zadziwili mnie panowie z "monetami" ? Na prawdę kapitalnie to wyglądało, karty też świetne.. (aż nie wiem czemu przestałem się bawić, bo zaczynałem kiedyś, troszeczkę się nauczyłem, ale jakoś zapomniałem i chyba zacznę niedługo znowu o_O ), sam penspinning oczywiście wrażenia na mnie nie zrobił, ale to zrozumiałe raczej ;) Bardzo fajnie to wygląda i mam nadzieję, że następnym razem szybciej się dowiem i przybędę ^^
PTP Wymiany/Trades
 
 
K.K 
Użytkownik

Kręcę od: jeszcze nie zacząłem
Wiek: 31
Posty: 9
Skąd: 3 miasto
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |25 Lip 2011|, o 23:11   

Damillo, Gadałem już z Preclem że jakoś sie ustawimy w Gda ; ) To Cie czegoś nauczę i może wzajemnie ;D
PTP Wymiany/Trades
 
Rapan 
Użytkownik


Kręcę od: Stycznia 2010
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 485
Skąd: Lębork
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |26 Lip 2011|, o 00:08   

K.K, o bardzo mi miło (: Penspinerzy dosyć często meetingują w Gdańsku (wydaje mi się, że gdzieś 1 raz w miesiącu) Myślę, że tak po prostu raz na jakiś czas moglibyście wpadać, im nas więcej, tym weselej ^^ (nie zrozum źle, jak dla mnie to możecie wpadać na każdy, bardzo fajnie by było :> )
Możecie od czasu do czasu pośledzić dział z meetingami i przyjść ;)

Wątpię, że Wam będzie się chciało itd. ale jakbyście mieli nadmiar czasu, ktokolwiek, to 9 minut przed Twoim postem założyłem temat: http://forum.penspinning....p=207387#207387
zazwyczaj są w Galerii Bałtyckiej, czyli jak będzie się komuś kiedyś chciało, to każdy jest zawsze mile widziany ^^

Także wpadnij kiedyś (:

(coś jeszcze miałem napisać, ale nie pamiętam)

Do wyższych władz: nie wiem czy naruszyłem regulamin tym postem nie na temat, jak chcecie to mnie zbanujcie.
PTP Wymiany/Trades
 
 
oljan 
Użytkownik

Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 221
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+16, 0, 0)
Wysłany: |27 Lip 2011|, o 01:53   

Bardzo fajny, dobrze zmontowany klip z pasującą muzyką. Szkoda, że nie wiedziałem, że coś takiego ma się odbyć. No cóż. Kiedyś chciałem zorganizować wspólny meeting yoyomachaczy i ps'erów ale nic z tego nie wyszło.
_________________
http://dobryzarobek.pl/in...1b000cca9407f38
Bardzo dobry sposób na zarabianie pieniędzy w internecie.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl