Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Ponad 300 przejść między trikami
Autor Wiadomość
Gibki 
Mistrz Polski 2011 i 2012


Kręcę od: 23 maja 2009
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1276
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |20 Maj 2011|, o 19:11   Ponad 300 przejść między trikami

LISTA PRZEJŚĆ - CLICK

Założyłem ten temat, bo jak się okazuje bardzo dużo osób nie wie, o istnieniu listy przejść między trikami. Wielu z was szuka inspiracji na róznych zagranicznych tutorialach, tracąc czas na ich wyszukiwanie. Teraz mamy ponad 300 przejść w jednym temacie, a liczba tych trików cały czas sie zwiększa, bo jest na bieżąco aktualizowana.

Coraz częściej spotykam się z pytaniami od średnio-zaawansowanych pen spinnerów typu:
-"Znam bardzo dużo trików ale nie wiem jak je połączyć w combo, pomożesz?"
-"Umiem wykonywać tylko pojedyncze triki, ale nie mam pomysłu na to jak przejśc od jednego triku do drugiego."

Takie osoby zapraszamy do naszego tematu, każdy napewno znajdzie tam coś dla siebie.

Lista jest też dla zaawansowanych użytkowników, którzy dobrze kręcą, ale chcieliby poznać nowe przejścia i poszerzyć zasób trików. Często też zaawansowanym pen spinnerom brakuje pomysłów na nowe przejścia. Z listy mogą zaczerpnąć inspirację do nowych rozkmin.

Chciałbym zaznaczyć, że warto też poświęcić trochę czasu, żeby wymyslić własne przejścia pomiędzy poszczególnymi trikami. Kreatywnośc jest bardzo ważna w pen spinningu, więc jeśli chcesz być oryginalny, staraj się dodać do combosów cos od siebie.

Mam nadzieję, że lista pomoże wielu pen spinnerom.

Enjoy ;)
_________________

http://www.youtube.com/user/MrGibki
Fingers' Artists
Ostatnio zmieniony przez Gibki |22 Maj 2011|, o 12:46, w całości zmieniany 4 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl