Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
FeniX, damillo, pruCe, Dulek, essEE, Robbin, Antraksus - ło!

Kto lepszy
Antraksus
11%
 11%  [ 5 ]
damillo
2%
 2%  [ 1 ]
Dulek
35%
 35%  [ 15 ]
essEE
0%
 0%  [ 0 ]
FeniX
2%
 2%  [ 1 ]
pruCe
35%
 35%  [ 15 ]
Robbin
11%
 11%  [ 5 ]
Głosowań: 42
Wszystkich Głosów: 42

Autor Wiadomość
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |30 Kwi 2011|, o 00:24   FeniX, damillo, pruCe, Dulek, essEE, Robbin, Antraksus - ło!

Wybaczcie opóźnienie.

Antraksus:

Wersja HQ na YouTube

damillo:

Wersja HQ na YouTube

Dulek:

Wersja HQ na YouTube

essEE:

Wersja HQ na YouTube

FeniX:

Wersja HQ na YouTube

pruCe:

Wersja HQ na YouTube

Robbin:

Wersja HQ na YouTube

3 dni, powodzenia.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |10 Maj 2011|, o 17:23   

Są wszystkie filmy. Wybaczcie opóźnienie. Zapraszam do głosowania. :)
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Miszu 
Użytkownik


Kręcę od: od jutra.
Ręka: Lewa
Wiek: 28
Posty: 46
Skąd: Wieluń
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |10 Maj 2011|, o 17:33   

Głos na Antraksusa wszystko mi się podobało, płynnie elegancko, lecz pruCe i dulek też niczego sobie :)
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rapan 
Użytkownik


Kręcę od: Stycznia 2010
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 485
Skąd: Lębork
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |10 Maj 2011|, o 18:00   

Antraksus:
W końcu dobry kąt, ale światło jeszcze ssie x) Co do spinningu to bardzo fajnie, ciekawe rozkminy, płynny spinning i ładny styl.

Dulek:
Mmm.. miodnie, nowe kminy, a nie wciąż powtarzające się te same ;] Płynności i stylu raczej nie muszę komentować (:

essEE: Na ten okres czasu to ładnie, nie ma jakiś znaczących lagów, tylko tak jakoś te wristaroundy mi się na początku jakoś nie podobały.

FeniX: Jakoś nie potrafię komentować Twojego spinningu ;p Zawsze magiczne rozkminy, tricki wszystkie do siebie pasujące i no te tego, no... fajne combo =]

pruCe:
Co tu dużo gadać.. jak zawsze ogromna płynność przy kosmicznej prędkości ^^

Robbin: Kamerka.. ;/


I siebie wytłumaczę xD

miało być pierwsze combo do mojego sola, które powoli się zbliża, ale nie znalazłem (nadal go nie mam :( ) mojego selfa.. Jest to jedyny mod, którym potrafię wykręcić coś sensownego. A mimo tego,aby nakręcić to combo, składające się z jednych z najłatwiejszych tricków pochłonęło mi naprawdę bardzo dużo czasu o_O

Głosu nie oddaję, bo nie wiem na kogo :>

Edit: A i Dulek nawet się w kadrze zmieścił O_o
Ostatnio zmieniony przez Rapan |10 Maj 2011|, o 18:01, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lezek 
Użytkownik


Kręcę od: Październik 2010 (Fundamentale od 2007)
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 116
Skąd: Gogolin
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |10 Maj 2011|, o 18:10   

Antraksus: Nic ciekawego w sumie poza finisherem. Chodzi mi oczywiście o spready, bo ta hai tua to była jakaś pomyłka. Zapomniałeś obciąć filmiku? Nie wiem. W każdymbadź razie nic to nie wniosło. Nie wypadłeś najgorzej, ale też nie dorównujesz do pięt Dulkowi czy PruCe'owi. To jednak było jednak spowodowane bardzo nierównym poziomem uczestników :P

Damillo: Było trochę lagów i w sumie też bez większego wrażenia. Może jakbyś nie zdropił hai tuy na koniec było by trochę lepej. Nie zmienia to faktu, że nie dorównujesz Dulkowi i PruCe'owi... bla bla bla. Nie muszę się chyba powtarzać.

Dulek: Ładnie płynnie i ciekawie, poza 2-ma fragmentami. 0:07-0:08, nie podobał mi się tutaj ten niezbyt wpasowany tipped sonic oraz 0:12 - miałem wrażenie, że łapiesz dropiący mod. Zresztą może tak i było. Pod koniec odleciałeś trochę z tymi bustami do przodu, ale offcama nie było więc niech będzie. Głos idzie na ciebie.

essEE: Przyszpanowałeś trochę, ale za krótko... Zdecydowanie. No i łączenie tricków też takie sobie. Wg mnie powrzucałeś tu na siłę kilka trudnych tricków i wyszło dość hmmm... nienaturalnie.

Fenix: Oglądając twoje comba ma się takie dziwne wrażenie, że masz gumowe palce :D Nie bardzo mi się podobało. Poprostu nie przemawia do mnie ten styl. Dziwne zmiany kierunku, brak finiszera. Mimo, że poziom nie najgorszy... Nie dorównujesz jednak Dul... Zresztą, nieważne.

PruCe: Szybkość powala jak zawsze, tricki ciekawe, ale stać cię na więcej. I to wiele więcej. Spodziewałem się, że wygrasz bez problemu, jednak combo Dulka podobało mi się bardziej.

Robin: Słabe combo dość, było trochę lagów, bakfall i fl ta z hai tua na koniec cię podratowały. Chociaż jakbyś wyciągną tego fl ta na koniec jeszcze zamiast złapać pena w całą rękę było by znacznie lepiej.

Podsumowując - zebraliście do tej bitwy osoby o bardzo różnym poziomie dlatego różnice w mojej ocenie są tak spore. Mam nadzieję, że nikt się na mnie nie obrazi za słowa krytyki :P
_________________
あなたは、トランスレータを投げた場合、それはあなたが馬鹿をしていることを意味します – breakdown mojego najnowszego comba o/
Nowy kanał na YT!
[/b]
PTP Wymiany/Trades
 
 
Socus 
WawSpin


Kręcę od: 05.05.2009r.
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 525
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+108, 0, 0)
Wysłany: |10 Maj 2011|, o 18:45   

Antraksus: Ładne combo, zauważyłem że zmieniasz trochę swój styl. Na ładniejszy IMO. Fajne masz spready, ale to za mało.

Damillo: Bardzo spodobało mi się to combo. Ten długopis bardzo fajnie się ogląda. Fajnie, że robiłeś kreatywne przejścia, były nie do końca dopracowane, ale jednak kreatywne, to plus. Masz ciekawy styl, ale staraj się usunąć całkowicie lagi ze swoich nagrań.


Dulek: Po pierwszych 7 sekundach twojego nagrania byłem pewien że zagłosuję na Ciebie, ale potem zmieniłem zdanie. Fajne kminy, ciekawe przejścia, zmiany kierunków (tylko dwa mi się nie podobały, reszta fajna). Do czego mogę się przyczepić? Twoją głowę widać w kadrze (tzn kawałek, miejscami) i w 12 sec. filmu długopis prawie Ci spadł. To duże niedopracowanie jak na kogoś takiego jak Ty.

essEE: Pisałem Ci na GG

Fenix: kolejne twoje combo z tym contem. Jak Socus doradza żeby zrobić inny, to się go nie słucha :E, combo hm. bardzo fajne to przejście z inv shadowa do thumbarounda, muszę to spróbować. Ogólnie movie na plus.

Pruce: Masz mój głos, co prawda to nie jest takie combo jakie dawałeś na MP, no ale i tak.. ten styl, te przejścia, te midbacki <3... powinszować takiego skilla.

Robin: zmień kąt ^^, tak jak Fenix. Propsy za huj tue, bo Ja jej nie umiem.
PTP Wymiany/Trades
 
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |17 Maj 2011|, o 15:11   

Gratuluję wygranym i dziękuję wszystkim za walkę. :) Zapraszam do następnej. ^^
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl