Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Maple Story
Autor Wiadomość
Arti 
Użytkownik


Posty: 300
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |22 Kwi 2011|, o 15:39   Maple Story

Gra ktoś może w to lub grał czy chce grać?
Dla tych co nie wiedzą jest to ciekawe MMORPG z kreskówkową grafiką 2D, coś na styl starej dobrej platformówki. Gra oferuje nam dość dużo możliwości i jest ciągle aktualizowana.
Do wyboru mamy cztery rodzaje klas postaci: wojownik, łucznik, złodziej i mag. Każda z tych klas ma swoje podklasy lub drogi rozwoju w zależności jaki typ postaci wybierzemy.
Na jednym serwerze mamy możliwość zmiany kanału gry, gdy np. spot, na którym chcemy trenować jest zajęty. Postać rejestrujemy na serwerze, kanały możemy zmieniać bezproblemowo.
Niezależnie od tego kiedy gramy w grze ciągle trwa jakiś event, a nawet kilka na raz (np. obecnie easter event, dual blade event z okazji wprowadzenia nowej klasy postaci).
Gra posiada również bardzo rozwinięte możliwości co do wyglądu postaci, niestety są one również związane z kupnem NX casha (za złotówki, dolary...), ale równie dobrze możemy kupić tego typu rzeczy lub inne przydatne, których za walutę w grze nie dostaniemy, od innych graczy za tzw. mesos (maplerskie pieniążki, zbierane w grze).
Nie ma tutaj płatnych kont, wystarczający profit firmie przynosi sprzedaż tegoż NX casha, więc nie ma ograniczeń co do umiejętności, obszarów, do których nie mamy dostępu czy innych rzeczy z płatnym kontem związanych.
Jak ktoś się zdecyduje albo już gra to zapraszam na europejski serwer Kradia. Więcej rzeczy z Maplem związanych znajdziecie oczywiście w necie, jest pełno stron o różnych rzeczach co do gry.
Zapodaję stronkę, z której można ściągnąć klienta gry i się zarejestrować.
http://en.maplestory.nexoneu.com/Maple.aspx
Happy Mapling!
Ostatnio zmieniony przez Arti |22 Kwi 2011|, o 15:39, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Arturrek 
Użytkownik


Kręcę od: 23.03.10
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 54
Skąd: Przemyśl
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |23 Kwi 2011|, o 11:04   

Grałem z rok temu na serwie Kradia właśnie :p. O ile dobrze pamiętam to miałem tam z 45 wojownika i 40 łucznika. Ale teraz jak próbuje odzyskać hasła to z nie wiadomych powodów nie działa :(
PTP Wymiany/Trades
 
 
Arti 
Użytkownik


Posty: 300
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |23 Kwi 2011|, o 21:15   

Jeśli chodzi Ci o te warunki itp. przy logowaniu, które przy próbie akceptacji wyskakują ponownie to musisz wejść na stronę i tam je zaakceptować, a jeżeli po prostu zapomniałeś hasła czy loginu to grubsza sprawa. Jak nie pamiętasz e-maila i danych podanych przy rejestracji to będzie raczej ciężko.
Ostatnio zmieniony przez Arti |23 Kwi 2011|, o 21:17, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Cracq 
Użytkownik


Kręcę od: Słonecznik
Ręka: 1p2h
Wiek: 27
Posty: 239
Skąd: Chorzów
Handel: 90,91% (+10, 0, -1)
Wysłany: |24 Kwi 2011|, o 12:47   

Właśnie sobie zainstalowałem ale raczej nie pogram..:(

Po tym jak wybieram postać loguje się na 1,2 sekundy na serwer po czym wywala z błędem ze nie może się zalogować do serwera..Wiecie jak pomóc?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Arturrek 
Użytkownik


Kręcę od: 23.03.10
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 54
Skąd: Przemyśl
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |24 Kwi 2011|, o 19:03   

A więc tak.. tamtych postaci raczej nie odzyskam, no chyba że jest sposób na odzyskanie postaci bez pamiętania ich nicku, hasła, ID i emaila. Także tego, będę grał na nowym koncie raczej :p

I mam jeszcze jedno pytanie, czy trwa tam teraz taki event w którym z wszystkich potworków wypadają literki, oraz po godzinie 19 można wejść na taką mapkę z złotymi świnkami z których lecą kartki które dają po 5k expa? :d

@EdiT
Zrobiłem dzisiaj nowe konto i postać. Wbiłem 21 lvl dual bladem i pojawia się problem - brak kasy. Nie stać mnie nawet na potiony ;( Jakieś sugestie jak zarobić chociaż te 50k?

Co do tego starego konta, mam już ID, first, last name, birthdate, email. gdy klikam żeby mi wysłało password na emaila, pokazuje się że zostało wysłane ale nic nie dochodzi ;/
Ostatnio zmieniony przez Arturrek |26 Kwi 2011|, o 20:45, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl