Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Pari
|24 Paź 2013|, o 20:10
Twisted Backaround
Autor Wiadomość
essEE 
Użytkownik


Kręcę od: 30.09.10
Ręka: R.
Wiek: 30
Posty: 358
Handel: 92,31% (+12, 1, 0)
Wysłany: |22 Kwi 2011|, o 10:12   Twisted Backaround

Bak polaczony z Wristaroundem


Wersja HQ na YouTube
_________________
V$VP
Ostatnio zmieniony przez essEE |22 Kwi 2011|, o 10:12, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
inVerso 
Użytkownik

Wiek: 29
Posty: 522
Skąd: Bełchatów
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |22 Kwi 2011|, o 11:04   

Kurrrr, wczoraj sobie siedziałem, kombinowałem i takie coś wymyśliłem. Myślałem ze niezła innowacja XD nevermind.

Jak dla mnie bardzo efektowny trik, zwłaszcza z płynnym ruchem ręką ;)

@down
Tyle że ja miałem wrażenie że gdzieś to widziałem, a że nie siedzę w nazwach trików, była duża szansa (jak widać) że taki trik jest, tylko ja go nie znam : D
Ostatnio zmieniony przez inVerso |23 Kwi 2011|, o 00:01, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rapan 
Użytkownik


Kręcę od: Stycznia 2010
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 485
Skąd: Lębork
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |22 Kwi 2011|, o 11:34   

Ostatecznie stwierdziłem, że nabiję sobie posta :wink:

Tak więc po pierwsze zastanawia mnie dlaczego tak często, gdy ktoś wrzuca coś fajnego związanego z ps, to nagle znajduje się ktoś kto dzień wcześniej wymyślił to samo... a to pech :???: Trzeba było wrzucić od razu jak się wymyśliło....

Po drugie na początku myślałem, że próbowałeś wymyślić coś ą, ę, jak zobaczyłem trick stwierdziłem, że jesteś pro, jak zobaczyłem, że nie Ty go wymyśliłeś, to stwierdziłem, że i tak jesteś PRO, bo to znalazłeś i zdecydowałeś się tu wrzucić (: Thx !

Po trzecie przejście IMO świetne, po 1h od kiedy to zobaczyłem, dźwignąłem pena i zacząłem katować i okazało się, ze nie jest takie trudne jak się wydawało, a według mnie na prawdę bardzo kreatywne i ciekawe, czekam na jakąś konkretną okazję, aby to wrzucić w combo zapewne będzie to TB ;)


Edit: Zapomniałem ! Chciałem jeszcze dodać, że oglądając kanał tego użytkownika napotkałem się na wiele innych ciekawych hybryd, tricków itd. które warto obejrzeć IMO, bo koks jest na prawdę bardzo kreatywny ^^
Podsumowując: rewelacyjne przejście, dzięki że znalazłeś :]
Ostatnio zmieniony przez Rapan |22 Kwi 2011|, o 11:36, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
essEE 
Użytkownik


Kręcę od: 30.09.10
Ręka: R.
Wiek: 30
Posty: 358
Handel: 92,31% (+12, 1, 0)
Wysłany: |22 Kwi 2011|, o 11:38   

Nie ma za co ;] Ja tez niedlugo bede ogarnial to przejscie ;]

@EDIT: Trick juz nauczony :D D jak ktos chce moge nagrac tutka
_________________
V$VP
Ostatnio zmieniony przez essEE |22 Kwi 2011|, o 11:42, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Parch 
Użytkownik


Kręcę od: 15.03.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 98
Skąd: Piła
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |22 Kwi 2011|, o 11:54   

Prosty trik, przy tym cikawy. Fajnie w bakfallu by wyglądało,
_________________
Mroczny nie jestem
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl