Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Flexi Pirat
Autor Wiadomość
Dz1adz1oSamoZlo 
Użytkownik

Kręcę od: Harry Potter
Ręka: Kasztan
Wiek: 27
Posty: 9
Skąd: Gdańsk
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |2 Lis 2010|, o 18:55   Flexi Pirat

Witam to mój pierwszy tutorial wiec jeśli będzie coś nie tak to piszcie :>


Dane
Nazwa - Flexi Pirat
Waga - Coś Ok 16 g (dokładnie nie wiem bo ważyłem w Biedronce :>)
Długość - ~18 cm / da się zrobić więcej ale to się dowiecie zachwilę
COG=COP
Koszt - ok 16 zł (u mnie 2x flexigripy = 8.95 zl , superpirat = 3.50 zl , 2x spoksy = 4 zl)

A wiec zacznijmy :

Potrzebne Długopisy:


od lewej

1x Super Pirat / Sheriff / Hubert
2x PapperMate FlexiGrip ULTRA (byle jaki kolor byle by miał metalowego tipa)
2x Spoko mini


Potrzebne Czśści:


1x Body super pirata bez capów
2x Body flexigripa z Tipami
2x Grip Spoko mini
+ dodatkowe gripy wybrane przez was



Zaczynamy :

1. Odetnij od body flexi gripa te śmieszne segmenty jak na zdjęciu (od tego zależny długość)



2. Spiłuj body pirata jak na zdjęciu uwaga zęby nie spiłować za dużo bo wtedy body fgripa może się ruszać


3.(opcjonalnie) Wyczyść napisy na body pirata

4.nałóż klej na końcówki pirata (te które spiłowałeś) i załóż na nie ucięte body fgripa tak żeby można było nakręcić tipa


5.włóż wszystkie gripy jak tylko chcecie
Wasz mod jest gotowy



Moja opinia
modem świetnie się kreci szczerze mówiąc nie umiem jakoś tam pro kręcić ale np infiniti takie tam sonicki to się robi dobrze tylko radze zrobić go dłuższego o niebo lepiej się kreci :>
Jak zdołam niedługo zrobię wyraźniejsze zdjęcia przy okazji przepraszam za jakosc :)

Zapraszam do "opiniowania"
Ostatnio zmieniony przez Dz1adz1oSamoZlo |3 Lis 2010|, o 11:53, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
IronShadow 
WawSpin


Kręcę od: 15-09-2008
Ręka: Rajt
Wiek: 30
Posty: 273
Skąd: Z mroku.
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |2 Lis 2010|, o 19:54   

O dziwo mod nawet całkiem ciekawy. Wydaje mi się tylko, że gripy na spoko mini nie koniecznie są dobrze dobrane o ile w ogóle potrzebne.
Pomysł z nakręceniem body flexgripów na body super pirata mi się nawet podoba.
Ogólnie nie mam się czego uczepić.
Pozostaje tylko życzyć dalszych sukcesów.
-IronShadow

@ Tsu.
Nie mam jak, teraz ostatki drobniaków inwestuję w key keya ;<
No a do wypłaty jeszcze ho ho...
Sou raczej nie złożę ;/ sorry
No ale żeby nie było, chętnie wypróbowałbym go sam, może nawet złożę, ale na pewno nie w krótkim okresie czasu...
Ostatnio zmieniony przez IronShadow |2 Lis 2010|, o 21:22, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Dz1adz1oSamoZlo 
Użytkownik

Kręcę od: Harry Potter
Ręka: Kasztan
Wiek: 27
Posty: 9
Skąd: Gdańsk
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |2 Lis 2010|, o 20:31   

można powiedzieć ze tak jakby go ulepszyłem a dokładniej :
Zmyłem Te napisy z Pirata (mniej się ślizga przy kręceniu)
Zwiększyłem (wydłużyłem body FlexiGripa)

@up
a te Spoko mini to oczywiście nie są potrzebne ale przez to fajniej wygląda i zakrywa to "złączenie" body fg z piratem a przy okazji jest ciezszy :> (lubię Masywne ^^)
PTP Wymiany/Trades
 
Tsuguri 
WawSpin


Kręcę od: 10.2009. 2.2010
Ręka: Prawa/Right
Posty: 230
Skąd: Legionowo
Handel: 100% (+40, 0, 0)
Wysłany: |2 Lis 2010|, o 20:35   

(Ironowi chodziło o te gripy NA spoko mini ^ ^")

ogólnie mod na plus. Kreatywny choć trochę, nie to co masa innych modów początkujących : D. Jeśli ogarnę nieco kasy to złożę sobie, coby wypróbować, może być fajny = P.

@Ajron: zrób go i przyniećna mita ; D
_________________
http://nadmiarczasu.blogspot.com/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Antraksus 
Fingers' Artist


Kręcę od: Antkowych imienin
Ręka: Antka
Wiek: 29
Posty: 1008
Skąd: Antkolandia
Handel: 100% (+27, 0, 0)
Wysłany: |2 Lis 2010|, o 20:42   

Nie ma to jak na forum z kuzynem się znaleść przypadkiem ^^
Mod Bdb na początek (przed tym jak załapałem, że to Ty żeby nie było) Spodobał mi się ;) Masz smykałkę do Moddingu ;) i bijesz na głowę wszystkie selfmody początkujących, nawet sądze , że momentum będzie ciekawe dzięki tipom Flexgripa.

Pozdrawiam Antraksus (Michał ^^)
_________________

http://www.youtube.com/user/Antraksus?feature=mhum
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wasyl 
Użytkownik


Kręcę od: ~30.11.09 z prz.
Ręka: Right
Wiek: 25
Posty: 221
Skąd: Katowice
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |2 Lis 2010|, o 20:43   

Fajnie wykombinowałeś z tymi flexami na body pirata :wink:

Mi się bardzo ten mod podoba, zetrzyj jeszcze napisy z pirata i będzie git.

W porównaniu do większości modów robionych przez krecących ~2 miechy ten jest w mniejszości, która się wybija. To tak co do wygladu i pomysłu. Co do kręcenia nim to nie moge powiedzieć, bo nie kręciłem...

A btw, idź do najbliższego sklepu albo marketu i na pewno znajdzie się jakaś waga, to zważ i napisz :grin:

J.w. życzę dalszych sukcesów. Masz mój props :wink:
_________________
"Rafau" napisał/a:
"Antraksus" napisał/a:
imo to fajne przeżycie i świadomość udziału w Mistrzostwach Świata nawet w kręceniu długopisem i szkoda by taką przyjemność odbierać.

kiedy dojdziesz do wniosku ze twoja reka jest bardziej znana niz ty zmienisz zdanie


Yeah.
Ostatnio zmieniony przez Wasyl |2 Lis 2010|, o 20:46, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Dz1adz1oSamoZlo 
Użytkownik

Kręcę od: Harry Potter
Ręka: Kasztan
Wiek: 27
Posty: 9
Skąd: Gdańsk
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |2 Lis 2010|, o 21:35   

dam wam jeszcze zdjęcia "ulepszonego" moda
Flexi Pirat v2

aha i dziękuje za wasze opinie :> bardzo się ciesze i zapraszam do złożenia zobaczcie sami jak się nim kreci ,aha i jutro dam wam wagę postaram się po szkole wpaść do biedry ^^\

__________
Edit

I co złożył może już ktoś ?? Jestem ciekaw co powiecie
aha i dałem wagę jak coś jest w Danych
Ostatnio zmieniony przez Dz1adz1oSamoZlo |3 Lis 2010|, o 12:37, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Miko 
Użytkownik


Kręcę od: 12.08.2010
Ręka: prawa/right
Wiek: 26
Posty: 33
Skąd: Łańcut
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |16 Kwi 2011|, o 18:51   

"Dz1adz1oSamoZlo" napisał/a:
uwaga zęby nie spiłować

Racja nie piłujcie zębów! :mrgreen:

A co do moda kolory takie niecodzienne, ale fajnie wygląda. Niestety nie wiem jak się kręci.
_________________
"Babciu, ten Buster jest zajebisty"
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl