Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Hakan
|10 Gru 2007|, o 17:27
Czy RSVP dobre dla początkującego ?
Autor Wiadomość
Gumili 
Użytkownik

Kręcę od: 8-12-2007
Ręka: Prawa
Wiek: 35
Posty: 8
Skąd: Łódź
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |9 Gru 2007|, o 16:42   Czy RSVP dobre dla początkującego ?

Witam,

Przygode z penspinningiem zacząłęm wczoraj, od razu mi się to spodobało i nie mogę przestać kręcić ;)

Jestem pewny, że chce się nauczyć wiekszej ilości tricków, narazie jako tako wychodzi mi Thumbaround Normal.

Moim "narzędziem" jest klej do pistoletów termicznych (czy jak to się nazywa) o dł 30cm. Od wczoraj zmienił trochę kształt i jestem pewny, że nie przetrwa nauki wszystkich tricków :)

I tu pytanie, czy RSVP będzie dobrym penem dla początkującego czy lepiej wybrać coś innego? Chciałbym, żeby pen był całkiem długi i ciężki. Chciałbym skorzystać z tej akcji kupowania penów z www.penwish.com. Więc do czasu otrzymania zamówienia na pewno poznam więcej tricków. Narazie chcę uczyć się tricków z "Thumbaround Family"

PS. Administratorzy i Moderatorzy mogą mieć mi za złe, że zamieściłem ten temat tutaj a nie w "Co kupić?". A to dlatego, że nie jestem pewny czy to jest Pytanie "Co kupić" czy raczej porada... Zrozumiem jeśli dostane ostrzeżenie itp itd. Z góry przepraszam za kłopot :)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gumili 
Użytkownik

Kręcę od: 8-12-2007
Ręka: Prawa
Wiek: 35
Posty: 8
Skąd: Łódź
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |9 Gru 2007|, o 23:25   

Jeśli ten bk77 jest dobry, to chyba już problem się rozwiązał, bo właśnie takiego znalazłem w swojej, rzadko otwieranej, szufladzie :)
Do tego kilka innych długopisów. Zapytanie czy coś da się z tego zrobić umieściłem już w dziale "Modyfikacje" :)

Oczywiście dziękuję za wszystkie porady jakie mi daliście, jeżeli coś z tym BK77 wypali to zaoszczędzę kilka groszy :) Tylko teraz nie wiem czy nadal nastawiać się na zakup rsvp i comssy metal od Madaja i Skeletona, czy może ten BK77 starczy mi na dłużej. Bo w sumie z tego co widzę to jest to dopiero druga akcja sprowadzania długopisów z zagranicy, może się taka okazja już nie powtórzyć (oby jednak tak nie było ;) ).
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ivrin 
Użytkownik


Kręcę od: 05-X-2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 80
Skąd: Dzierżążno :D
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |12 Sty 2008|, o 10:37   

Ja tam bym właśnie Comssą albo BICtory pokręcił. Możesz se obciążyć czymś, jak Ci za lekkie. Ja jak zaczynałem to kręciłem BICtorym i Comssą, a teraz RSVP przerabiam. I RSVP Ci nie polecam jako pen na start. Lekki może bardzo nie jest, ale ciężko wyczaić wszystkie triki, bo trzeba pena mieć zawsze dobrze ustawionego... :wink:
_________________
Dum Spiro Spinnero
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl