Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
[Tresura] u Fuco ;d
Autor Wiadomość
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |29 Cze 2010|, o 20:03   [Tresura] u Fuco ;d

Siemson! Tutaj, kiedy przyjdzie na to pora, pojawią się moje trenerskie rozkminy. Gdyby przydarzyły się jakieś pytania (oczywiście za pominięciem tych osobistych, mam na myśli takie pytania które mogłyby rozwiać wątpliwości innych adeptów), bądź gdyby ktoś potrzebował dobrej rady - służę.

Również gdyby ktoś, a w szczególności mój praktykant, miał specjalne życzenia a'propos rozkmin to feel free. W końcu od tego są instruktorzy, joł.




Wersja HQ na YouTube
[PS] TWS rev 12-23 -> pass 23-34 -> [PS -> PD] -> Pinkybak rev -> [PD -> PS] pass rev 34-t2-23-t2 -> TA ^^


Wersja HQ na YouTube
[PS] TA rev t1-23 -> pass 23-12 -> [PS->PD] neobak 12-12 ~ inv sonic rev 12-23 ~ pass rev 23-34 -> pinkybak


Wersja HQ na YouTube

Wyjaśnienie ruchów


Wersja HQ na YouTube
TWS -> corkscrew 0.5 ~ palmspin 0.5 pop -> [c. 12]


Wersja HQ na YouTube
[PU] TWS 34-23 ~ inv sonic 23-13 ~ pass 13-34-23 -> coś jak MA rev w palm up ~ palmspin rev ~ flta rev. A potem ext TA -> TA -> ABSOLUTNIE OBOWIĄZKOWY drop.







Wersja HQ na YouTube
[PS] TWS 23-12 -> [PS -> PD] neobak 12-34 [PD -> PU] RA rev ~ palmspin rev ~ [PU -> PD] ~ pinkybak


Wersja HQ na YouTube
[PS] TWS rev 12-23 -> MA 23-24 -> [PS->PD] inverse TWS 24-12 (nie wiem czy można tak to nazwać, ale jest tam rotacja charge normal po której siada pass ^^) -> warped sonic 12-23 -> TWS 23-12 -> ext TA


Wersja HQ na YouTube
Niestety nie mam pojęcia jak to zbreakowac, ale chyba na filmie widać ;] Jako że kmina jest prosta to oczekuję jej użytej w combie.


Wersja HQ na YouTube
Chodzi głównie o aeriala. Zrobiłem największe możliwe spowolnienie, mam nadzieję że to wystarczy. Nie wiem jak to coś opisać, w praktyce wygląda trochę jak spread reverse. Nie jest to samo podbicie pena palcem, ale robi kawałek obrotu typu around rev na middle'u. Rzecz jasna jeśli ktoś chce tą rozkminę zaliczyć to chcę ją zobaczyć płynnie wpleciona w jakieś short combo a nie sam goły podrzut ^^


Wersja HQ na YouTube
TWS bust 1.5 -> inv warped sonic 12-23 (czy jak kto woli pass rev 12-23) -> TWS rev 23-34 -> pinkybakrev -> pass rev 34-23-34 -> TA t3-coś.


Wersja HQ na YouTube


Rozkminy w większości są kompletnie banalne. Nie wiem czy komukolwiek się przydadzą, ale na moje oko są proste a jednocześnie dość efektowne albo po prostu ładne. Znaczy w sumie to powinienem zostawić do waszej oceny ^^

  • Pierwsza taka o, prosta, mi w sumie wyszła odrobinkę kanciasto, ale jak się zachowa ładną rotację to może się nadać na śródcombowy spam (:
  • Druga taka o, nie wiem, po prostu mi się spodobała. Krzywo weszła, ale chyba widać o co biega. Wierzę w uczniów i w to że jesteście w stanie wykonać ją ładniej niż ja, stary dziadu :D
  • Trzecia to takie trzy bardzo proste aeriale. W pierwszym nawet się pen w powietrzu nie kręci, a przynajmniej w mojej wersji, bo tak jest łatwiej :P Ot zwykły podrzut, a dodaje jednak nieco więcej uroku niż zwykły neosonic->tf charge rev. Drugi to klasyk, wyrzut ze złapaniem do TWS. Trzeci to chyba pierwszy z moich aeriali, jakoś mam do niego sentyment.
  • Czwarta to przykład jak użyć najzwyklejszego czardża do uatrakcyjnienia spamu. Nie wiem czemu, ale to przejście podoba mi się przez swoją prostotę. Takie okrąglutkie jest i w ogóle :3
  • Ostatnia myślę że może się nadawać na finisher inny niż miliard bustospreadów rilizowanych do hajtły. Ot kombinacja dwóch prostych spinów - bust (u mnie 1.5, ale większy spin to i większa frajda), przełożenie palucha i zespinowane ext TA. Zamiast busta ładnie wygląda też np. shadow, albo coś. Ludzie, szczególnie laicy lubią spiny. Czasem nawet wolą thumbspina od 5 bustów C:
Rozkminy są w slow motion, nie specjalnie lubię się bawić w breakowanie. Gdyby jednak ktoś był zainteresowany breakiem to napiszcie do której rozkminy chcecie a rad będę pomóc, zbrejkować czy objaśnić (: Mam nadzieję że ktoś jeszcze skorzysta z moich badziewnych przejść.




Wersja HQ na YouTube


Wersja HQ na YouTube
[PS]sonic 34-24 ~ MA rev 24-23 -> pass 23-12 -> [PS->PD] ~ inverse TWS rev 12-23 ~ ringbak 23-23 -> [PD->PS] -> pass 23-t1 -> TA


Wersja HQ na YouTube





Wiem, moje breaki są do dupy xd
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
Ostatnio zmieniony przez Maniek |2 Gru 2011|, o 13:06, w całości zmieniany 9 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |4 Sty 2011|, o 23:31   

Ym... Nie powiem "żegnaj", a raczej "do zobaczenia" (:

Ten, no. Jak pisałem wyżej, zrezygnowałem z regularnych treningów bo czas mi za bardzo nie pozwalał. I rozkmin mi na starość brakuje, a nie ma sensu wrzucać takich nagranych na siłę.

Ale poprosiłem o nie wywalanie z JA, cobym raz na jakiś czas mógł wrzucić w eter parę rozkmin, kiedy mi czas i chęci pozwolą ^^ Oto pierwsza paczka:
http://www.youtube.com/watch?v=eRHLIXKjjq0
Rozkminy w większości są kompletnie banalne. Nie wiem czy komukolwiek się przydadzą, ale na moje oko są proste a jednocześnie dość efektowne albo po prostu ładne. Znaczy w sumie to powinienem zostawić do waszej oceny ^^

  • Pierwsza taka o, prosta, mi w sumie wyszła odrobinkę kanciasto, ale jak się zachowa ładną rotację to może się nadać na śródcombowy spam (:
  • Druga taka o, nie wiem, po prostu mi się spodobała. Krzywo weszła, ale chyba widać o co biega. Wierzę w uczniów i w to że jesteście w stanie wykonać ją ładniej niż ja, stary dziadu :D
  • Trzecia to takie trzy bardzo proste aeriale. W pierwszym nawet się pen w powietrzu nie kręci, a przynajmniej w mojej wersji, bo tak jest łatwiej :P Ot zwykły podrzut, a dodaje jednak nieco więcej uroku niż zwykły neosonic->tf charge rev. Drugi to klasyk, wyrzut ze złapaniem do TWS. Trzeci to chyba pierwszy z moich aeriali, jakoś mam do niego sentyment.
  • Czwarta to przykład jak użyć najzwyklejszego czardża do uatrakcyjnienia spamu. Nie wiem czemu, ale to przejście podoba mi się przez swoją prostotę. Takie okrąglutkie jest i w ogóle :3
  • Ostatnia myślę że może się nadawać na finisher inny niż miliard bustospreadów rilizowanych do hajtły. Ot kombinacja dwóch prostych spinów - bust (u mnie 1.5, ale większy spin to i większa frajda), przełożenie palucha i zespinowane ext TA. Zamiast busta ładnie wygląda też np. shadow, albo coś. Ludzie, szczególnie laicy lubią spiny. Czasem nawet wolą thumbspina od 5 bustów C:
Rozkminy są w slow motion, nie specjalnie lubię się bawić w breakowanie. Gdyby jednak ktoś był zainteresowany breakiem to napiszcie do której rozkminy chcecie a rad będę pomóc, zbrejkować czy objaśnić (: Mam nadzieję że ktoś jeszcze skorzysta z moich badziewnych przejść.

POWOdzenia
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
PTP Wymiany/Trades
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |26 Lut 2011|, o 14:20   


Wersja HQ na YouTube


Wersja HQ na YouTube
Brejk na życzenie:
[PS]sonic 34-24 ~ MA rev 24-23 -> pass 23-12 -> [PS->PD] ~ inverse TWS rev 12-23 ~ ringbak 23-23 -> [PD->PS] -> pass 23-t1 -> TA


Wersja HQ na YouTube

3 proste i efektowne połączenia. Myślę że filmy są dość czytelne, ale na życzenie zbrejkuję ^^

(czemuście odkleili mój temat? :P )
Ostatnio zmieniony przez Fuco |26 Lut 2011|, o 15:33, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |26 Lut 2011|, o 14:40   

Zaktualizowałem pierwszy post żeby łatwiej było przejrzeć rozkminy. Zachęcam do nauki (:
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl