Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Spoko Steadler
Autor Wiadomość
arkes 
Użytkownik


Kręcę od: 25.11.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 19
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |5 Lut 2011|, o 09:06   Spoko Steadler

Witam przedstawiam wam moj wynalazek zainspirowany tym iż chciałem miec comsse ale nie mogłem zamówić częsci więc zrobiłem coś swojego.

Nazwa: Spoko Steadler
Waga: ~ 13 g
Cog=Cop
Długość 19.5 cm
Trudność zmodowania: Średnia
Koszt ~20zł



Zalety:

Spore momentum
Symetryczny
Tani
Łatwo dostępny
Piszący
mildiard opcji kolorystycznych
przyczepne gripy


Wady:

Chyba tylko cięcie gripów







Potrzebne materiały:

2x Steadler 325 Capy (Dostępny bardzo łatwo) Zdjęcie : www.staedtler.com/upload/325_27955.jpg

1x Stabilo Body (Też dostępny łatwo) Zdjęcie : cokupic.pl/i/c_big1132777.jpg

2x Spoko Mini Grip (Łatwo dostępny) Zdjęcie : pensfactory.pl/upload/images/products/big/Spoko_Mini_Blue7116.jpg

1x Esquisse Grip (Dostępny w Leclerec) Zdjęcie : img534.imageshack.us/i/esqc.jpg/ - ( Przepraszam że zdjęcie bez gripa ale grip widoczny na gotowym penie.) - można zamienić pilotem g2

1x Outsert (Opcjonalne)- Zalecane

Taśma Teflonowa lub zwykła.


PORADNIK

1. Z stabilo zdejmujemy capa następnie nakładamy warstwe taśmy teflonowej lub zwykłej aby capy steadlera 325 trzymały się na body i zakładamy capy steadlera 325 na body.
2. Odcinamy od gripów spoko mini 1cm ( Reszty gripa należy zostawić! )
3. Z długopisu esquisse należy wziąść gripa i przeciąc go na pół.
4. Nałożyc na capy gripa w kolejności od body 1cm spoko mini następnie Grip połowe gripa esquisse następnie reszte spoko mini.
5. Naklejamy na body stabilo outsert (Opcjonalnie)- Zalecane

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Zdjęcia : img585.imageshack.us/i/peny.jpg/










Uwagi :
1.Przepraszam was za krzywo pocięte gripy ale nie miałem nowych spoko mini aby równo je pociąć.
2.Nie sługerujcie się tym że body nie jest okrągłe po naklejeniu outserta nie ma różnicy.
3.To mój pierwszy poradnik więc prosze o wyrozumiałość ;) .
4. Wszelkie pytania proszę kierowac na Pw.
5. Niedługo dodam zdjęcia do poradnika.
6.Proszę komentować xd.
_________________
Ostatnio zmieniony przez arkes |5 Lut 2011|, o 09:36, w całości zmieniany 4 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Bezdzwieczny 
Użytkownik

Kręcę od: o.O
Ręka: Prawa ;]
Wiek: 27
Posty: 47
Skąd: Grudziądz
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |5 Lut 2011|, o 09:48   

ja bym zostal przy body Steadler bo jest okragle i nie trzeba kupowac stabilo ale kombinujce ;) to wy krecicie tym robicie to pod siebie pozdrawiam ;) ale za ta cene to bym kupil stylisha ;)
_________________
www.youtube.com/Bezdzwieczny
PTP Wymiany/Trades
 
 
essEE 
Użytkownik


Kręcę od: 30.09.10
Ręka: R.
Wiek: 30
Posty: 358
Handel: 92,31% (+12, 1, 0)
Wysłany: |5 Lut 2011|, o 10:02   

Kwadratowe body jest minusem..

Co do moda nie jest jakis bardzo pomyslowy. Body nalozyc dwa capy i gripy na capy.

Nie wrzucajcie takich selfow przy ktorych jest 2 min roboty.

Mod niestety mi sie nie podoba i ogolnie do mnie nie przemawia
_________________
V$VP
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hiro 
Użytkownik

Kręcę od: 16 Stycznia 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 307
Skąd: Lubaczów
Handel: 94,12% (+32, 2, 0)
Wysłany: |5 Lut 2011|, o 10:11   

essEE, znajdź moda DC, który nie jest "Body nałożyć na capy i gripy na capy". A czy Dr. KT to nie twój wzór? I co, jest od razu niekreatywny? Artfit Mod, Żółty, Stuhl, Japan Pencil Mod, Rushon, G-mod. Dalej wymieniać? Bo jest jeszcze więcej modów na wzorze, który podałeś. Poza tym, nie kręciłem tym modem, to nie wiem, jak ocenić, więc cześć.
Ostatnio zmieniony przez Hiro |5 Lut 2011|, o 10:11, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
arkes 
Użytkownik


Kręcę od: 25.11.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 19
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |5 Lut 2011|, o 10:22   

Bezdzwieczny, No więc tak body steadlera jest na krótkie jeśli nałoży się 2 capy na nie.

essEE * Tak jak Hiro prawie każdy mod dc ma capy body gripy no chyba ze umiesz kręcić samymi capami lub gripami bez body hah.

Thx za komenty.

essEE ale nie wiem czemu tak się wypowiadasz jeśli jeszcze go nie zrobiłeś wygląd owszem nie zachwyca kręcenie tak ;) ostatnio shadowa nie mogłem zrobić a teraz tym penem robię 2 na raz więc wiesz ale dziękuję za komentarz następnym razem postaram się bardziej xd. a i jeszcze pokombinuje z ty body bo może gdyby uciąć te capy od steadlera i na jego body założyć hmm no nie wiem zobacze.
_________________
Ostatnio zmieniony przez arkes |5 Lut 2011|, o 10:36, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
essEE 
Użytkownik


Kręcę od: 30.09.10
Ręka: R.
Wiek: 30
Posty: 358
Handel: 92,31% (+12, 1, 0)
Wysłany: |5 Lut 2011|, o 10:32   

"areczekkk1" napisał/a:
essEE * Tak jak Hiro prawie każdy mod dc ma capy body gripy


Wiem że to troche bez sensu. Ale sprobuj zrobic takiego selfa przy ktorym bedzie troche pracy :]
_________________
V$VP
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hiro 
Użytkownik

Kręcę od: 16 Stycznia 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 307
Skąd: Lubaczów
Handel: 94,12% (+32, 2, 0)
Wysłany: |5 Lut 2011|, o 10:55   

essEE, twoje zdanie jest bez sensu- bo gdyby mod, który jest łatwy do zrobienia, był zły, to w recenzjach punkt "łatwy do zrobienia" szedłby na minus. Łatwość w modowaniu to tylko plus. Popatrz na Żółty Mod. Jest łatwy w stworzeniu, dzięki czemu wielu początkujących może go złożyć samodzielnie. A mimo to i tak fajnie się na nim kręci(opinia subiektywna).
PTP Wymiany/Trades
 
inVerso 
Użytkownik

Wiek: 29
Posty: 522
Skąd: Bełchatów
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |5 Lut 2011|, o 12:14   

essEE, po to jest dział "Wasze Tutoriale", żeby każdy, nawet kompletny nowicjusz mógł wrzucić swojego moda.

A druga sprawa - co jest innowacyjnego w Emboss modzie? Body, capy z tego samego długopisu, plus tipy. A jednak odniósł WZGLĘDNY (żeby się nie czepiać) sukces.

Co do moda. Jak na początek nie jest najgorzej, ale jak dla mnie jednak body Stabilo jest trochę niewygodne - ma heksagonalny kształt i jest cienkie, osobiście nie lubię takich body, ale to raczej kwestia indywidualna. A, i jeszcze jedno - zazwyczaj jak gripy rozłożone są na dużej powierzchni, jak u Ciebie, to mod traci chociaż część swojego momentum, przynajmniej w teorii.
Powoli i do celu, próbuj wykombinować coś jeszcze, a może Ci się uda wymodzić coś porządnego :wink:
Ostatnio zmieniony przez inVerso |5 Lut 2011|, o 12:15, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lezek 
Użytkownik


Kręcę od: Październik 2010 (Fundamentale od 2007)
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 116
Skąd: Gogolin
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |5 Lut 2011|, o 15:40   

Z mojej strony tak: po pierwsze zmień body (jest kanciaste , cienkie i ogólnie kiepskie), po drugie - momentum wcale nie jest spore. Same gripy niebardzo obciążają twoje dzieło, ja bym dodał tam jeszcze jakieś tipy na końce. No i zwiększyło by to też długość, która jest całkiem niewielka (jak dla mnie idealna jest w granicach 21 cm). Reszta spoko i ogólnie nie jest najgorszy biorąc pod uwagę twój staż oczywiście.
Cytat:
2.Nie sługerujcie się tym że body nie jest okrągłe po naklejeniu outserta nie ma różnicy.

Tu bym dyskutował, zacznijmy od tego, że na takie body ciężko będzie w ogóle dobrze nakleić outserta :P A pozatym mod, którego nieodzowną częścią jest outsert... Średnio mi się to widzi. Posłuchaj starszyzny i zmień body :P Wkońcu chodzi o to, żeby był jak najlepszy pod każdym względem :P
Keep modding.
_________________
あなたは、トランスレータを投げた場合、それはあなたが馬鹿をしていることを意味します – breakdown mojego najnowszego comba o/
Nowy kanał na YT!
[/b]
PTP Wymiany/Trades
 
 
essEE 
Użytkownik


Kręcę od: 30.09.10
Ręka: R.
Wiek: 30
Posty: 358
Handel: 92,31% (+12, 1, 0)
Wysłany: |5 Lut 2011|, o 16:29   

Hmm.. Sprobuj znalesc jakies okragle i troche grusze body. No i o tipach dobrze mowil Lezek. No i capy trzeba na to body wieksze :]
_________________
V$VP
PTP Wymiany/Trades
 
 
Alexio 
Użytkownik


Kręcę od: 13.01.2010
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 27
Posty: 209
Skąd: Dębica
Handel: 100% (+36, 0, 0)
Wysłany: |11 Lut 2011|, o 20:01   

Wiesz masa nie każdemu leży mi się wydawało że lubię ciężkie mody, wczoraj na fizyce założyłem capy od stabilo trio na body bic stic i po chwili machałem po 2 busty z ext. TA, a obciążenie było równe capom ze stabilo.
Ale tu pasują raczej tipy, mod nie prezentuje się źle z outsertem, ale rzeczywiście, dobrze by było zmienić body :0
_________________
Kocham swój avatar.

Repeat Group
Ostatnio zmieniony przez Alexio |11 Lut 2011|, o 20:03, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cysiu 
Użytkownik


Ręka: No mam
Wiek: 27
Posty: 22
Skąd: Kołobrzeg
Handel: 100% (+11, 0, 0)
Wysłany: |12 Lut 2011|, o 08:42   

No rzeczywiście body można dać inne, ale te gripy nikomu nie znane , ja bym zmienił na duraflashe albo cokolwiek. Poza tym mod całkiem całkiem.
_________________
- Idziemy na snuffa ?
- Nie chce mi się.
- Ze mną nie snuffniesz ?
- No dobra , namówiłeś mnie.
PTP Wymiany/Trades
 
 
arkes 
Użytkownik


Kręcę od: 25.11.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 19
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |12 Lut 2011|, o 09:04   

Ale ja nikomu nie bronie dać duraflaszy ;)
A co do body to nie wiem czy coś mi się uda zrobić bo te capy są małe .
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl