Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
TRENING
Autor Wiadomość
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |1 Gru 2009|, o 14:18   TRENING

Trenerzy JA:
- FeniX
- Maniek
- Gibki (obecnie nieaktywny)
- Precel
- Marvin
- Antraksus


Zawodnicy JA:
- CreSpin
- Dejv
- f3ken
- kniemiec
- Micro
- Show
- Silus

Na kolor czerwony zaznaczone ostrzeżenia.

1. Każdy z zawodników ma przydzielonego jednego trenera.
2. Każdy z trenerów ma obowiązek rozpisania raz na 2 tygodnie dwóch rozkmin.
3. Zawodnik ma obowiązek co 2 tygodnie nagrywać 2 rozkminy. Jedną z nich musi być specjalnie przeznaczona dla niego rozkmina od swojego trenera, drugą można wybrać spośród wszystkich rozkmin przeznaczonych na dany termin.
4. Po każdych dwóch tygodniach będzie utworzony specjalny temat z datą terminu nadsyłania rozkmin, w którym uczniowie będą postować swoje nagrania. W przypadku, gdy któraś z rozkmin będzie źle wykonana, trener ma obowiązek wskazania błędów.
5. Tolerujemy 3 dni opóźnienia. Po okresie 17 dni, uczeń dostaje ostrzeżenie. 2 ostrzeżenia w krótkim odstępie czasu (2 miesięcy) wiążę się z wyrzuceniem z drużyny.
5a. Ostrzeżenie dostanie również osoba, która 2 razy z rzędu skorzysta z 3 dniowego opóźnienia. Chcemy uniknąć nadużywania tego przywileju.
6. Zawodnik może nagrywać więcej niż 2 rozkminy na dany termin, dzięki czemu może być zwolniony z rozkmin na inny termin.

To chyba tyle co do regulaminu, który zagwarantuje nam najbardziej efektywną pracę.

Teraz podział obowiązków. Zacznijmy od zawodników i przypisanych im trenerów.

-

A teraz poszczególni trenerzy i przydzielone im obowiązki.

Precel:
- eventy

FeniX:


Marvin:


Maniek:

Antraksus:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Maniek |11 Gru 2011|, o 12:26, w całości zmieniany 65 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |9 Sty 2011|, o 18:41   

Dobra, chcecie sobie pogadać to macie Spam Topik ;)

Tutaj jest temat do czego innego ^^
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |10 Sty 2011|, o 18:20   

Nową uczennicą drużyny Jedi Academy została Rimi! Jej trenerem będzie Gildor.

Gratuluję!
PTP Wymiany/Trades
 
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |6 Lut 2011|, o 18:11   

Z braku czasu Klapcio zrezygnował z JA, więc mamy jedno wolne miejsce, a dokładniej to ja mam, jako trener.

Jeżeli chcesz z tego miejsca "skorzystać", to napisz do mnie PW z informacją o tym oraz o tym, jaka forma treningu by Cię interesowała. Pomyślimy potem, ile osób i kogo właściwie będziemy w stanie przyjąć, czyli kogo będę w stanie uczyć. ;)

Zapraszam. :)
PTP Wymiany/Trades
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |13 Lut 2011|, o 19:25   

Napisało do mnie kilka osób. Postanowiłem przyjąć tymczasowo wszystkich, na okres próbny. Lista nowych członków: beat_8, Ygo, Mormegil, Cart3r, Viperowiec, Maksym, Bessi, BANan, Nitro, dinek, damillo.

Dzisiaj dostaniecie kilka rozkmin ode mnie do nauki. Będą na różnym poziomie trudności. Sprawdzę w ten sposób, na ile jesteście w stanie się zaangażować. Będziecie mieć dwa tygodnie na nagranie ich. Oczekujcie ich dzisiaj w moim temacie treningowym.
PTP Wymiany/Trades
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |17 Lut 2011|, o 16:55   

Uczniowie, którzy w tej turze nie otrzymali rozkmin od Gildora i Szajbona, proszeni są o wybranie jakichkolwiek innych rozkmin w zamian.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gibki 
Mistrz Polski 2011 i 2012


Kręcę od: 23 maja 2009
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1276
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |18 Lut 2011|, o 22:24   

Każdy kto drugi raz z rzędu nagra rozkminy po czasie otrzyma ostrzeżenie. Chodzi o nadużywanie trzech dni zwłoki, które są zarezerwowane na szczególne przypadki. Mam nadzieję, że rozumiecie co mam na mysli ;D
Ostatnio zmieniony przez Gibki |18 Lut 2011|, o 22:24, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |20 Lut 2011|, o 22:07   

Punkt dodany i skrywa się pod numerem 5a.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |26 Lut 2011|, o 17:26   

Rudy nie jest już trenerem.

ShaiiboN z powodu nie wykonywania swoich obowiązków ucznia stracił możliwość treningu u Kolczaka.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gibki 
Mistrz Polski 2011 i 2012


Kręcę od: 23 maja 2009
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1276
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |3 Mar 2011|, o 19:59   

W związku z tym, że Gildor nie ma internetu, od dzisiaj Rimi będzie sie uczyć u Kolczaka! Jak Gildor wróci to będziemy mysleć co dalej.
Ostatnio zmieniony przez Gibki |3 Mar 2011|, o 19:59, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Tratto 
Użytkownik


Kręcę od: II 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1094
Skąd: Lublin
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |6 Mar 2011|, o 18:01   

będę miał lekka obsuwę z kminami, bo coś miałem problemy z wymyśleniem czegoś a teraz lecę na imprezę:/
było to spowodowane tym, że mało ostatnio kręcę i jakoś nie rozwijam się za bardzo :/ będę musiał przysiąść i coś skminić dopiero ale do tego czasu mi trzeba a zaganiany ostatnio jestem
_________________
Tratto 1st: http://www.youtube.com/watch?v=jrk0ZDhZpFI?hd=1
Moje 3rd Year: http://www.youtube.com/watch?v=xyi7PJ5e-to?hd=1

http://www.youtube.com/user/Tratt0Pen

PoProstuTomeK - po prostu recenzje filmowe(mój blog):
http://www.poprostutomek.blog.pl/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tratto 
Użytkownik


Kręcę od: II 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1094
Skąd: Lublin
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |8 Mar 2011|, o 20:30   

Pany jest przypał... mam jazdę w szkole oraz po, bo staram się ogarnąć wszystko co do maturki mi trzeba no i cierpię na stały brak czasu... bardzo mało kręcę i co za tym idzie nie rozwijam się, więc nie mogę na razie pomagać rozwijać się innym :/

chciałbym prosić o 2 miesiące urlopu jeśli coś takiego jest wykonalne, no i przeprosić głównie Marvina za problemy...
_________________
Tratto 1st: http://www.youtube.com/watch?v=jrk0ZDhZpFI?hd=1
Moje 3rd Year: http://www.youtube.com/watch?v=xyi7PJ5e-to?hd=1

http://www.youtube.com/user/Tratt0Pen

PoProstuTomeK - po prostu recenzje filmowe(mój blog):
http://www.poprostutomek.blog.pl/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gibki 
Mistrz Polski 2011 i 2012


Kręcę od: 23 maja 2009
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1276
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |14 Mar 2011|, o 20:55   

Mamy obecnie bardzo trudna sytuację w JA.
Szajbon i Gildor nie mają internetu, a Tratto, Precel, Ja, Kolczak i Maniek mamy w tym roku maturę. (do której zostało chyba 6 tygodni ^^).
Napewno zrozumiecie, że przygotowania do tego egzaminu są dla nas ważniejsze niż zajmowanie się sprawami drużyny.

Zastanawialiśmy się nad zamknięciem JA na ten czas, ale napewno sa ludzie którzy w tym okresie nie są tak zapracowani, a nawet mają więcej wolnego czasu.
W najbliższym czasie napewno mało będzie się tu działo.

Każda para uczeń-trener która chciałaby kontynuować naukę niech po prostu ją kontynuuje.Od nowej tury nie będę niczego pilnował. Nie chciałbym mieć zobowiązań co do drużyny, więc musicie sami się pilnować. To będzie taki luźny okres. Kto trenuje ten trenuje, a kto się uczy do matury ten sie uczy do matury ^^

To chyba tyle. Pamiętajcie o evencie!

Fenix pewnie też napisze coś o swoich uczniach co dalej.

Ja ostatnią maturę mam 20 maja, inni maturzyści pewnie też w tych okolicach.
I wtedy wchodzimy w trening na pełnej kh.. tzn pałna parą ;p

Jak o czymś zapomniałem to piszcie, bo na szybko sklejałem tego posta.
Ostatnio zmieniony przez Gibki |14 Mar 2011|, o 20:58, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Keban 
Facepalm Artists


Kręcę od: 14.01.2010
Ręka: mam płetwy...
Wiek: 30
Posty: 437
Skąd: Ciemnogród
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |14 Mar 2011|, o 21:10   

Gibki, będziesz jakieś kminy zapodawał czy całkowicie zawieszamy działalność?
Może niech przez ten czas uczniowie wrzucają po 1-2 rozkminach od siebie,pobudzi kreatywność i wypełni tę lukę w programie :)
_________________
Waaagh!
"Don't care about others,just spin the way you like"-Fratleym&RomainHXC
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gibki 
Mistrz Polski 2011 i 2012


Kręcę od: 23 maja 2009
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1276
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |14 Mar 2011|, o 21:53   

Musimy zawiesić bo nie dam rady nagrywać rozkmin.

Bardzo dobry pomysł z rozkminami od uczniów. Niestety będziecie musieli sami tego pilnować. W sumie fajnie by było, żeby przez ten czas jednak cos sie działo na tym podforum.
Ostatnio zmieniony przez Gibki |14 Mar 2011|, o 21:53, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Arti 
Użytkownik


Posty: 300
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |15 Mar 2011|, o 07:22   

Ach te matury... uczyłem się na nie całe... a w sumie to chyba nic xD
Jak się umie to się dobrze napisze, bo nie idzie nadrobić zaległości z paru lat w parę tygodni (chyba, że jesteś szkolnym no-lifem i nie masz ciekawszych rzeczy do roboty niż zakuwanie all day long).

Co do zawieszenia drużyny to uważam ten pomysł za co najmniej lichy. Moglibyśmy zrobić coś na zasadzie trenowania przez uczniów siebie nawzajem, chociaż wątpię, że komuś chciałoby się powtarzać mój spam. Może coś by z tego wynikło dobrego.
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl