Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
PPP Promo 3rd
Autor Wiadomość
MadEye 



Posty: 1024
Handel: 100% (+205, 0, 0)
Wysłany: |2 Sty 2011|, o 11:03   PPP Promo 3rd

Witam Kochani, zaplątałem się trochę w czasie, posłuchajcie mnie.
Zrobilem trzecie promo w domu, przez co nie moglem z niego wyjść, ok? Pokażę Wam coś:


Wersja HQ na YouTube
_________________
Dostaję propsy nawet od Boga.
Ostatnio zmieniony przez Pari |2 Sty 2011|, o 12:15, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Bezdzwieczny 
Użytkownik

Kręcę od: o.O
Ręka: Prawa ;]
Wiek: 27
Posty: 47
Skąd: Grudziądz
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |2 Sty 2011|, o 11:12   

umc umc (pierwszy) pozdrawiam i mamay ppp promo 3
edit@:
mi jedynie do gustu muzyczka nie spasowala(IMO) kazdy ma swoje zdanie ja mam takie ale efekty i calos bardzo ladna
_________________
www.youtube.com/Bezdzwieczny
Ostatnio zmieniony przez Bezdzwieczny |2 Sty 2011|, o 11:19, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Keban 
Facepalm Artists


Kręcę od: 14.01.2010
Ręka: mam płetwy...
Wiek: 30
Posty: 437
Skąd: Ciemnogród
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |2 Sty 2011|, o 11:21   

Gorsze od poprzednich imo,bezsensowny pomysł z tymi kółkami wszystkie comba są strasznie oddalone.Trzeba było zrobić zwykłe okno i kółeczka latające w tle mogły by zostać.
Ale bądź co bądź to jednak PPP promo ;)
_________________
Waaagh!
"Don't care about others,just spin the way you like"-Fratleym&RomainHXC
PTP Wymiany/Trades
 
 
Detal565 
Easy Team


Kręcę od: Kwietnia 2010r
Ręka: Lewa
Wiek: 26
Posty: 162
Skąd: Czerwionka
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |2 Sty 2011|, o 11:29   

Kółka trochę mogły być większe , ale ta wielkość nie utrudnia mi oglądania combosów.
Muzyka nie w moich klimatach , w PPP promo 2nd była lepsiejsza.:-(
Ogólnie bardzo mi się całość podoba, lepsze od drugiego. :wink:
Ostatnio zmieniony przez Detal565 |2 Sty 2011|, o 12:20, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Akeien 
Użytkownik

Posty: 861
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |2 Sty 2011|, o 11:31   

Taa...

Długo wyczekiwane, nie w terminie, ale jest. Jedziemy po kolei.

Edycja - Jako sama edycja jest super, ale... Odwraca wzrok od penspinningu, a to wcale nie jest fajne. Ładnie wykonana, kolory dobrze dobrane. Końcówka mnie zirytowała, bo przed combem Rafau'a pojawiło się nie wiem z jakiej racji "PPP Promo 3rd". Gdyby po tym były jeszcze 3-4 comba to okej, ale jedno? Niezbyt to wyszło.

Muzyka - Nie lubię takiej. Bardzo nie lubię. Niezbyt pasowała do spinningu, do edycji może trochę bardziej. Nieprzyjemne.

Spinning - Cóż... To nie to co PPP Promo 2nd. Tutaj było tak... nowo. Było tutaj od groma osób, które nie występowały wcześniej. Nie twierdzę, że to źle, ale muszę przyznać, że reprezentują całkiem inny sposób kręcenia. Nie będę opisywał poszczególnych, bo jakoś nic mi nie wpadło w oko, ale powiem, że jest nieźle. Comba są na poziomie więc tragedii nie ma.

Ogółem, Promo niezłe, ale bez cudów.

PS: Chciałbym kiedyś zobaczyć kręcącego MadEye'a.
PTP Wymiany/Trades
 
Phantasm 
Użytkownik


Kręcę od: Wrzesień 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 546
Skąd: Radom
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |2 Sty 2011|, o 11:32   

A mi się bardzo podobało, efekty świetne i muzyka również mi się podoba (wobbling bass <3).

Szkoda, że nie ma Rarki :d

O moje combo jest na kółeczkach :q

@up. Sprawdź Battle Madeye vs. Veq. :d
_________________
3 miesiące
8 miesięcy
1 Rok
Ostatnio zmieniony przez Phantasm |2 Sty 2011|, o 11:33, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Rude Boy 
Mielonka



Kręcę od: 09.2007
Wiek: 34
Posty: 993
Skąd: Krk
Handel: 100% (+46, 0, 0)
Wysłany: |2 Sty 2011|, o 11:41   

A mi się podoba bardzo motyw z combami, które krążą wokół właściwego. Ładne to. Edycja wygląda estetyczniej niż w Airtime.
Co do combosów, to ja pomagałem przy selekcji i wiedziałem, że to nie będzie nic co spowoduje opad szczęki. Poza combem Gildora, wszystko prezentuje się dobrze, ale bez epickości. Tego elementu to żadna edycja dorobić nie może.

@Akeien: widziałem kręcącego MadEye'a. Nuda :P
Ostatnio zmieniony przez Rude Boy |2 Sty 2011|, o 11:43, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Nikrom12 
Użytkownik


Kręcę od: 05.12.2010r.
Ręka: Lewa
Wiek: 29
Posty: 12
Skąd: Skrobów
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |2 Sty 2011|, o 11:43   

Bardzo dobre promo! ;)

Jakim programem śmigasz?
Bardzo fajne efekty, te kółka bardzo ładnie zrobione- dopasowane kolorami ładnie szczególnie. Kółka są bardzo fajne, nie słuchaj ich... :razz:
Pattern (albo tekstura?) czy cokolwiek co jest na dole daje bardzo fajne poczucie przejścia podczas przechodzenia między kombami.
Pobawiłbym się trochę saturacją w niektórych miejscach, ale to ilości szczątkowe. :)
Wszystkie komba na bardzo wysokim poziomie, nie znam się zbytnio więc nic więcej nie powiem. ;)
Gratuluję- kawał dobrej roboty! :D
_________________
"An eye for an eye makes whole world blind." Ghandi
Ostatnio zmieniony przez Nikrom12 |2 Sty 2011|, o 11:45, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Phantasm 
Użytkownik


Kręcę od: Wrzesień 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 546
Skąd: Radom
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |2 Sty 2011|, o 11:46   

@nikrom12

Pewnie Adobe After Effects. Co do "podłogi" to jest to chyba efekt "grid".
_________________
3 miesiące
8 miesięcy
1 Rok
PTP Wymiany/Trades
 
Tratto 
Użytkownik


Kręcę od: II 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1094
Skąd: Lublin
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |2 Sty 2011|, o 11:46   

"MadEye" napisał/a:
Witam Kochani, zaplątałem się trochę w czasie, posłuchajcie mnie.
Zrobilem trzecie promo w domu, przez co nie moglem z niego wyjść, ok? Pokażę Wam coś:

Ten Typ Mes!
My nie pijemy na butelki, pijemy na półki, na wypadek wszelki nosimy piersiówki :P

promo edycja koks :) choć przyznam, że lekko mnie denerwowały te comba w kółkach co latały :P przez to musiałem drugi raz obejrzeć całe promo, bo się zagapiłem i nie obejrzałem tego głównego comba
poziom spinningu niezły choć wydaje mi się, że od jakiegoś czasu stoi w miejscu :/
za to fajnie, że pojawiają się cały czas coraz to nowe koksy ;) lipa by była jakby co roku był cały czas ten sam cast
_________________
Tratto 1st: http://www.youtube.com/watch?v=jrk0ZDhZpFI?hd=1
Moje 3rd Year: http://www.youtube.com/watch?v=xyi7PJ5e-to?hd=1

http://www.youtube.com/user/Tratt0Pen

PoProstuTomeK - po prostu recenzje filmowe(mój blog):
http://www.poprostutomek.blog.pl/
Ostatnio zmieniony przez Tratto |2 Sty 2011|, o 11:54, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Nikrom12 
Użytkownik


Kręcę od: 05.12.2010r.
Ręka: Lewa
Wiek: 29
Posty: 12
Skąd: Skrobów
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |2 Sty 2011|, o 11:51   

@Phantasm
No niby tak. Adobe najpopularniejszy. A ten efekt "grid" właśnie widzę pierwszy raz i bardzo fajny. ;)
_________________
"An eye for an eye makes whole world blind." Ghandi
PTP Wymiany/Trades
 
 
Suriel 
Użytkownik


Kręcę od: 1.12.09
Ręka: Juz Obie :>
Wiek: 32
Posty: 252
Skąd: KIelce (CK)
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |2 Sty 2011|, o 11:55   

ogolnie to te glowne koleczko moglo byc wieksze, ale edycja fajna. muzyka tez(moje klimaty). co do krencenia top owiem tak, qustra to dosc skomplikowanie, dulek z frasiem bez rewelacji, shaiboon fajne wyjscie z palmspina, gildor jak zwykle ponad przecietna i law chyba najlepiej ze wszystkicch(musimy nakrecic kiedys taga bo imo podobnie krecimy i fajnie to bedzie wygldac)xd szkoda ze 3rd nie jest lepsze od mlodszego brata swego...
_________________
"Maksym napisał/a:
"[Czw 23] Maksym: Suriel spoko gościu


>>>Pomozcie w rozwoju miasta<<<
>>>A tu dajecie moim ludzikom zatrudnienie :D <<<
PTP Wymiany/Trades
 
 
Akeien 
Użytkownik

Posty: 861
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |2 Sty 2011|, o 12:13   

Suriel napisał/a:
law chyba najlepiej ze wszystkicch(musimy nakrecic kiedys taga bo imo podobnie krecimy i fajnie to bedzie wygldac)xd


Do cholery jasnej! Odkąd jesteś na forum, cały czas mówisz jaki to z Ciebie koks i w ogóle. Jedno combo! Żadnego nie widać. Jak się gdzieś zgłaszałeś to od razu się wycofywałeś. Daj combo to uwierzę, a jak nie to się przymknij i przestań gadać bezsensownie.

Oglądnąłem jeszcze raz - tym razem patrzyłem na kółeczka. Dobrze to wyszło. Teoretycznie rzecz biorąc, czas Promo mieści się w normach, a ilość comb tutaj zamieszczonych znacznie wykracza poza normę. To przyjemne, bo po oglądnięciu jednokrotnym, zmusza do obejrzenia jeszcze raz, choćby po to, by zobaczyć kółeczka (bądź główne comba - zależy na czym skupiliście się oglądając po raz pierwszy).
PTP Wymiany/Trades
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |2 Sty 2011|, o 12:17   

"MadEye" napisał/a:
Witam Kochani, zaplątałem się trochę w czasie, posłuchajcie mnie.
Zrobilem trzecie promo w domu, przez co nie moglem z niego wyjść, ok? Pokażę Wam coś:

A jak robiłeś promo to byłeś trzeźwy? No prawie trzeźwy, poza tym łykiem co wypiłeś :p. A zaplątałeś się trochę w swetrze? :D

Dobra co do Proma. 1st dalej nie przebija. Fajnie że widać nowe twarze, a raczej ręce, to jest potrzebne każdemu boardowi. Najlepiej zakręcił Macioster, Gildor i Gibki. Edycja wykokszona, chociaż te kółka mogłyby być trochę większe, ale sam pomysł mi się podoba.

Niby nie było jakieś epickie, ale jakoś tak szybko się skończyło :P , było combo Rafaua i myślałem że będzie "moar!" a to koniec :p
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Sylkin 
Użytkownik


Kręcę od: maj 2008
Ręka: Lewa
Wiek: 30
Posty: 75
Skąd: Pruszków :D
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |2 Sty 2011|, o 12:47   

Żeby docenić to promo trzeba obejrzeć je dwa razy, najpierw dać się pochłonąć edycji i całokształtowi, potem skupić na penspinningu. Przynajmniej ja tak zrobiłem, bo za pierwszym razem po prostu nie dało rady nie myśleć o tych latających kółeczkach, gdy ktoś tam sobie obracał długopisem w okienku.

A zatem w kolejności: edycja jest na poziomie, jaki jest wymagany od naszego najlepszego edytora, więc ja nie mam tu nic do zarzucenia. Owszem, nie ma klimatu z promo nr 1, ale powiem szczerze: tam zadziałała jakaś magia, bo od kiedy je obejrzałem, w żadnym innym collabie nie czułem czegoś podobnego. Po prostu super edycja, ale... "jedynka" miała to coś. No dobra, zostawmy klimat. Filmy były w dobrej jakości więc wszystko dobrze widać, ponadto nie wiem czemu czepiacie się kółek, wcale nie przeszkadzają, prawie nikt nie wychodzi poza kadr. Muzyka nie w moim stylu, ale pasuje do spinningu, więc tu plus.

Penspinning. Comba są na wysokim poziomie, ale to nie jest specjalnym zaskoczeniem. Nie będę opisywał każdego po kolei, bardzo podpasował mi Rafau, którego wcześniej trochę nie doceniałem. W moim odczuciu najlepsze combo mimo wszystko Lawlieta, mam słabość do dobrych finisherów. A jak jest dobry finish to od razu mam lepsze odczucie po obejrzeniu filmu. Najbardziej mnie wkurzyło że nie ma Fahrena, bo z tego co pamiętam nagrał u mnie dość dobre combo, a przynajmniej na pewno na poziomie innych filmów z proma... inna kwestia, że jak sama nazwa wskazuje promo ma "promować", a promować powinniśmy właśnie takich jak F. Ale reszta ekipy mi bardzo odpowiada.

Akeien: weź się tak nie podniecaj bo on w sumie nic bulwersującego nie napisał.
Ostatnio zmieniony przez Sylkin |2 Sty 2011|, o 12:53, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl