Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Turniej SA, Runda Pierwsza, Walka czwarta

Kto lepiej zakręcił?
Dinek
26%
 26%  [ 7 ]
Robbin25
73%
 73%  [ 19 ]
Głosowań: 26
Wszystkich Głosów: 26

Autor Wiadomość
Virtil 
Użytkownik


Kręcę od: 27.02.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 143
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+16, 0, 0)
Wysłany: |4 Gru 2010|, o 22:19   Turniej SA, Runda Pierwsza, Walka czwarta

Członkowie Shadow Artists postanowili zrobić sobie mały turniej = ).

Tsuguri
Adio

Damillo_lbk
Mormegil

Jacob
Virtil

Robbin25
Dinek

W takich parach występujemy w pierwszej rundzie po wcześniejszym losowaniu.

Liczę, że skoro tutaj głosujesz napiszesz coś w innych battles z naszego turnieju.
Proszę o głosy o opinie, co tu więcej napisać ... Hmmm

No nie wiem, jak coś przyjdzie mi do głowy to opiszę jeszcze co nie co ^^.

Z góry dzięki ;) .

A teraz zawodnicy i comba:

Robin


Wersja HQ na YouTube

Dinek


Wersja HQ na YouTube
Ostatnio zmieniony przez Virtil |4 Gru 2010|, o 22:19, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
dinek 
Insomnia Group


Kręcę od: Pokoleń
Ręka: 1p2h
Wiek: 26
Posty: 306
Skąd: Trn
Handel: 100% (+17, 0, 0)
Wysłany: |4 Gru 2010|, o 22:22   

Głos na przeciwnika :)
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Manti 
Użytkownik


Kręcę od: 26.02.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 373
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |4 Gru 2010|, o 22:26   

Glos na Robina. Lepiej zakrecil, wiecej wykrzesal i pokazal lepszego skilla IMO.
Dinek dosc przecietnie, gdzies tam widzialem jakies jego lepsze combo, to bylo krotkie no i nie podobalo mi sie (aczkolwiek nie jest zle, krotko kreci z tego co wiem) :)
_________________

,,Bywasz piekącym jadem trollów
Na internetowym forum
Wiwat Polonia frustrata!
Wiwat dąs psychopata
Jam nieudacznik, grafoman i śmieć"
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tsuguri 
WawSpin


Kręcę od: 10.2009. 2.2010
Ręka: Prawa/Right
Posty: 230
Skąd: Legionowo
Handel: 100% (+40, 0, 0)
Wysłany: |4 Gru 2010|, o 23:31   

Dinek: aleś ty mały _^_ To tak nawiasem mówiąc. Ogólnie średnio tak. Nie mówię że umim ładniej, ale nie zauważyłem jakichś ciekawych przejść. Może to efekt dzisiaj obejrzonego s777 4th? Nie zauważyłem jako takiego Finishera.

Robbin25: Zacząłeś kręcić zanim kamerka sie włączyła. Wychodzisz poza kadr częstawo nawet. Nie podobająmi się te zmiany tempa. zdecyduj się czy to ma być szybko czy wolno =3 Ogólnie zauważyłem jakieś powerspinnerwannabe. Ale to może przez moje krzywe oczyska.

No nie wiem które mi się bardziej podobało. Mniej więcej równo. Takze wstrzymuję się od głosu _^_
_________________
http://nadmiarczasu.blogspot.com/
Ostatnio zmieniony przez Tsuguri |4 Gru 2010|, o 23:32, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Robbin 
TOL


Wiek: 27
Posty: 280
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |5 Gru 2010|, o 10:13   

Również głos na przeciwnika :mrgreen:
_________________
http://rockmetalshop.pl/?...bert9@gmail.com
PTP Wymiany/Trades
 
Adio 
Użytkownik


Kręcę od: 18 maja 2008r.
Ręka: prawa (2p 1h)
Wiek: 27
Posty: 407
Skąd: Tychy
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |5 Gru 2010|, o 13:18   

@Dinek: Dosc ladne i dosc plynne combo, ale minimalne lagi i dosc duzo zmian kierunkow. Srednio mi sie podobalo ale - kwestia gustu :wink:

@Robin: Troche mnie zmiazdzylo to combo. Zajebiscie!
Glos na Ciebie.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Virtil 
Użytkownik


Kręcę od: 27.02.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 143
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+16, 0, 0)
Wysłany: |5 Gru 2010|, o 14:44   

Oboje zakoksiliście, bardzo mi się podobały oba comba. Naprawdę, poziom mnie zaszokował = ). Jestem bardzo mile zaskoczony.
Co do mojego głosu... Oddaje go na Robina, zakręcił stylem, który sam lubię i do którego osiągnięcia dążę, (bądź czegoś podobnego) w każdym razie jest w tym to coś, co mi się bardzo podoba, jednak Dinka combo wydaje mi się lepsze pod względem samego poziomu penspiningu, to oddaje głos na Robina, bo ładniejsze mi się wydaje ^^.

PS. Wiem, że to skomplikowane, ale sądzę, że po głębszym zanalizowaniu i ty znajdziesz tu sens :mrgreen: .
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl