Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Długość pena - Długość palców
Autor Wiadomość
Długi 
Użytkownik

Kręcę od: XI-2008
Wiek: 29
Posty: 68
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |14 Lis 2008|, o 17:42   Długość pena - Długość palców

Witam jestem tu początkujący umiem dopiero kilka trików. Mam pytanie czy jest to jakoś określone jaka powinna być długość pena w stosunku do długości palców? Mam dość duża rękę i u mnie odległość między początkiem nadgarstka a końcem palca środkowego wynosi 20cm... a mój pen ma 17cm... Czy to nie za mało? Jakiej długości powinien być mój pen? Z góry dzięki za odpowiedź :)
Pozdrawiam!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maq 
Użytkownik


Kręcę od: 7DA
Ręka: Prawa(1p0h)
Posty: 308
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |1 Gru 2010|, o 18:29   

Trzeba znaleźć trzech gości którzy chcą zacząć kręcić.
Dać im mody o podobnych parametrach, z wyjątkiem długości.
1 dać dłuższy niż odległość od końca midla do końca(początku)nadgarstka.
2 dać tak długi jak wyżej wymieniona odległość.
3 dać krótszy.

Sprawdzić rezultaty.
Test można powtarzać parę razy i można mówić o potwierdzeniu naukowym dotyczącym długości placów w penspinningu.

@Down
Przeczytaj jeszcze raz.
Z przymrużeniem oka.
_________________
"Strach przed upadkiem, poprzedza upadek"

Nie-człowiek.

\m/_[._.]_8_[._.]_/~~~~~<3
Ostatnio zmieniony przez Maq |1 Gru 2010|, o 20:16, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Maksym 
TOL


Posty: 694
Handel: 100% (+58, 0, 0)
Wysłany: |1 Gru 2010|, o 19:06   

Cytat:
Trzeba znaleźć trzech gości którzy chcą zacząć kręcić.
Dać im mody o podobnych parametrach, z wyjątkiem długości.
1 dać dłuższy niż odległość od końca midla do końca(początku)nadgarstka.
2 dać tak długi jak wyżej wymieniona odległość.
3 dać krótszy.

Sprawdzić rezultaty.
Test można powtarzać parę razy i można mówić o potwierdzeniu naukowym dotyczącym długości placów w penspinningu.


I wszystko będzie bez sensu, bo każdy uczy się inaczej PSu. Jednemu sonic wejdzie w 2h a innemu potrzeba na to 3-4 dni. Spotkasz takich co nauczą się go dopiero jak poznają dużą część rodziny infinity. Dł. palców i penspinning? I o czym będziemy mówić? Styl? Japońce mają palce bez stawów i dają radę, mój kolega za pierwszy razem zrobił TA choć nie prostuje mu się do końca kciuk (kiedyś szafką coś z nim zrobił). Palce i penspinning o ile palce są potrzebne do penspinningu to ich długość nie gra tu roli. Mówię oczywiście o zdrowych ludziach.

Zamknijcie to bo już nic mądrego się tutaj nie napisze.
PTP Wymiany/Trades
 
 
George 
Użytkownik


Kręcę od: 25 listopad 2010
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 5
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |4 Gru 2010|, o 16:37   

Zgadzam sie z Maksymem ze ten ekspreyment nie mial by sensu.

I moim skromnym zdaniem dlugosc pena moze ma troche do dlugosci reki ale nie do konca przeciez dla kazdego inny pen jest odpowiedni
PTP Wymiany/Trades
 
Prikos 
Użytkownik


Kręcę od: 09.09.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 230
Skąd: Przemyśl
Handel: 100% (+22, 0, 0)
Wysłany: |4 Gru 2010|, o 17:44   

O ja mam małe palce i małą dłoń, a mimo to lepiej kręci mi się dłuższymi penami. Krótkie są za krótkie i źle mi się nimi kręci. Tak, więc IMO nie ma sensu eksperymentować z stosunkiem rozmiaru pena do długości palców. Każdemu co innego przypadnie do gustu.
_________________
:)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Robbin 
TOL


Wiek: 27
Posty: 280
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |4 Gru 2010|, o 21:02   

Zgadzam się z wami prikos i innni, nie ma sensu eksperymentować z długością pena i palców.Każdemu kręci się wszystkim inaczej i tyle.
_________________
http://rockmetalshop.pl/?...bert9@gmail.com
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl