Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Rarka
|21 Cze 2009|, o 19:02
kUzu G3 Mod
Autor Wiadomość
IronShadow 
WawSpin


Kręcę od: 15-09-2008
Ręka: Rajt
Wiek: 30
Posty: 273
Skąd: Z mroku.
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |1 Lut 2009|, o 21:57   kUzu G3 Mod


Wersja HQ na YouTube



Specjalnie dla was przetłumaczyłem (fotki nie dałem "by me", są to zdjęcia z oryginalnego tutoriala).
!Koniec wstępu tłumacza
Tłumacz google translator, poprawki by me :wink:


Jest tylko jeden grip, który nie jest znany, ale może być łatwo zastąpiony i nie robi różnicy.

Nazwa: kUzu's G3 Mod
COG=COP
Długość: około 20cm
Waga porównawcza: podobna do Dr. KT
Typ: jednostronny, niepiszący
Koszt w przybliżeniu: $25 (nie wiem ile może kosztować tak na polskie realia, jak ktoś złoży, to niech powie ile wydał i wrzucę to tu)



Potrzebne nam będą:

-Pilot G3 z plastikowym tipem - body [1], A
-Zebra Hyper Jell Cap [1], B
-Grip podobny do gripa z Zebry Hyper Jell (Autor użył gripa z Zebry Jimmnie) [1 cm], C
-Uniball Signo wersja z gripem [1], D
-Zebra Hyper Jell grip [1], E
-Uniball Signo klikane grip (wytnij jakieś wzorki, jeśli chcesz :lol: ) [1], F
-Pilot G3 z plastikowym tipem - tip [1], G
-Uniball Signo wersja z gripem - tip [2], H
-Pilot Hi-tec C tip [2], I
-Pentel Hybrid Gel Grip tip [1] (nie ma na obrazku)
-Anyball/Profile grip [około 3 pasków (?)] (nie ma na obrazku)



Tutorial

1. Oczyść G3, żebyś miał same body.

2. Zeszlifuj ośmiokątne paski na G3 w okolicach gdzie powinien być grip, jak i wyrównaj okolice nad tipem.


3. utnij i wsuń 1cm gripa zebry Hyper Jell na uprzednio spiłowaną część.


4. Utnij około 1cm nieznanego gripa (autor poleca Zebrę Jimnie lub Zebrę Hyper Jell) i naciągnij zaraz za gripem z Zebry Hyper Jell.


5. Sklej tipy ze sobą w następującej kolejności:
plastikowy tip G3 -> tip Pilot Hi-Tec C -> Signo tip
Nakręć trójtipa na body od G3


6. Wsuń grip z Signo na te 3 tipy


7. Wytnij wzorki na gripie z klikanego Signo, i nałóż go na te gripy i tipy z którymi się tyle męczyłeś :wink:


8. Załóż kilka pasków gripa z Anyball/Profile na przód (przed gripem z klikanego singo). Gratulacje, skończyłeś przód.


9. Utnij clip z capa Zebry Hyper Jell.

10. Włóż tipa z Signo do capa z Zebry Hyper Jell, jakbyś robił Ayatori moda.


11. Włóż tip z Pilota Hi-Tec C i tipa z HGG do reszty gripa z Zebry Hyper Jell (najpierw HGG, potem Pilot Hi-Tec).

12. owiń trochę czarnej taśmy dookoła końca g3 i załóż capa. Gratuluję pomyślnie ukończonego kUzu G3 Moda. :wink:


Zdjęcie pomyślnie ukończonego pena:




Jeśli znajdziecie jakieś błędy w tłumaczeniu/literówki, to najlepiej nie śmiecić pod tematem, tylko PM do mnie, to poprawię. Mam nadzieję, że nie popełniłem jakiejś gafy :wink: . W każdym razie Nrq i POZDROOO i good luck przy składaniu tegoż moda.

Ostatnio zmieniony przez Phantasm |14 Sty 2015|, o 00:18, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Freestyle 
Użytkownik


Kręcę od: lewej do prawej ręki :]
Ręka: Prawa/Right
Posty: 337
Skąd: że znowu
Handel: 96,77% (+30, 0, -1)
Wysłany: |1 Lut 2009|, o 22:15   

ładny ten mod :] a ten g3 z plastikowym tipem można dostać w Polsce?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Frau 
TSG


Kręcę od: 10.10.2008
Ręka: leprza
Wiek: 30
Posty: 407
Skąd: 012
Handel: 100% (+28, 0, 0)
Wysłany: |1 Lut 2009|, o 22:23   

Miałem okazję nim kilka razy kręcić - wrażenie bardzo dobre, kręciło mi się lepiej niż Ayatori Modem, jeden z lepszych one-sided, z jakimi miałem do czynienia, choć mógłby być odrobinę lżejszy.

A teraz jak ktoś przetłumaczył tuta i wstawił tu(GJ Iron) to pewnie zacznie się na forum kolejna zajawka, tym razem na kUzu G3 Moda. ^^
PTP Wymiany/Trades
 
 
Creven 
Użytkownik

Kręcę od: urodzenia.
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 152
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |1 Lut 2009|, o 22:50   

Pilnuj jezyka.
Może i ten wygląda "owojuhc" popatrz jakim kręci Kuzu.
Zawsze chciałem go mieć właśnie zaczynam zbierać części na niego.
Ty za tutka :mrgreen:
PTP Wymiany/Trades
 
Mared 
Użytkownik


Kręcę od: 09 X 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 283
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+40, 0, 0)
Wysłany: |2 Lut 2009|, o 09:03   

Creven nie baw się w moda i nie pouczaj użytkowników :P bo dostaniesz pewnie 2 warna ^^
Mod jest z tego co widzę super.Kręciłem takim na meetingu w Krakowie i powiem,że jest bardzo podobny do ayatori moda,ale jak tylko będę miał możliwość zrobię sobie takiego :) .
_________________

-Acade- and Mared psiapsióły FOREVER
PTP Wymiany/Trades
 
IronShadow 
WawSpin


Kręcę od: 15-09-2008
Ręka: Rajt
Wiek: 30
Posty: 273
Skąd: Z mroku.
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |2 Lut 2009|, o 21:22   

Dziękuję, za podziękowania za przetłumaczenie tegoż tutoriala. Mam nadzieję, że pomogłem :wink:
PTP Wymiany/Trades
 
 
ArMiX 
Użytkownik


Kręcę od: Kiedy chce
Ręka: Palce
Wiek: 27
Posty: 116
Skąd: Ruda Sląska
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |17 Lip 2009|, o 17:24   

Wszystko fajnie super extra tylko powiedz mi jak najłatwiej nałożyc tego gripa z klikanego signo na te gripy z przodu ? nieźle się z tym męcze :facepalm: .
PTP Wymiany/Trades
 
 
IronShadow 
WawSpin


Kręcę od: 15-09-2008
Ręka: Rajt
Wiek: 30
Posty: 273
Skąd: Z mroku.
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |26 Paź 2009|, o 07:40   

Nie wiem czy w KuZu te 2 sposoby zdadzą egzamin, ale powinny IMO ;)
1) Jeśli jeszcze nie pociąłeś gripa signo:
a) Spróbuj go rozciągnąć wszerz. Naciągnij na jakieś baaardzo grube body i zostaw na noc (nie bez przesady grube, bo potem będzie zbyt... obszerny ;p )

2) Jeśli pociąłeś już gripa signo:
a) Poszukaj taśmy dwustronnej.
b) Zdejmij wszystkie gripy.
c) Obklej taśmą dwustronnie klejącą bardzo ostrożnie body G3 w miejscu, gdzie powinien znajdować się grip, ale nie podklej mocowania tipa.
d) Załóż wszystkie gripy oprócz gripa signo i anyballa, upewnij się, że się dobrze trzymają (musisz ponaciskać gripy, żeby taśma je złapała, a bąbelki powietrza wydostały się spod gripów).
e) Postaraj się o oliwę spożywczą, najlepiej jak najmniej pachnącą, koniecznie z pierwszego tłoczenia ( ;p ).
f) Posmaruj oliwą gripy na body G3 (delikatnie, nie mają obciekać z niej, ale też nie może być suchych miejsc).
g) Naciągnij gripa signo, radzę trzymać go przez jakąś koszulkę/szmatkę (nie papier!), żebyś miał pewny chwyt. Za gripen signo naciągnij anyballa, tu już nie powinno być problemów.
Srry, że dopiero teraz, ale zastanawiałem się jaki byłby najlepszy sposób, a dzisiaj rano mnie olśniło (śniło mi się, że moduję tego moda xDDD ). Mam nadzieję, że pomogłem i że ten krótki tutek do zakładania gripa jest w miarę przejrzysty, bo pisałem pod natchnieniem ^^
PTP Wymiany/Trades
 
 
Karol12321 
Użytkownik

Ręka: Prawe Ucho
Wiek: 25
Posty: 41
Skąd: Bytom
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |27 Lis 2010|, o 21:03   

Bardzo fajny kręcilem takim na meetingu,tylko że trochę za ciężki.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl