Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Spotkanie Kraków

Termin
27.11.2010
41%
 41%  [ 18 ]
04.12.2010
58%
 58%  [ 25 ]
Głosowań: 38
Wszystkich Głosów: 43

Autor Wiadomość
Seeed 
Użytkownik

Kręcę od: 3 miechów
Posty: 5
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |18 Lis 2010|, o 11:37   Spotkanie Kraków

Witam byłby ktoś zainteresowany zrobieniem mini meetingu w krk?
Chodzi mi tu o mieszkańców krakowa no i tych co by chcieli z poza przyjechać.


Data:27.11 lub można zmienić jeśli większość będzie za.

Miejsce: Też do uzgodnienia Galeria Kazimierz,Krakowska no i Bonarka.

PS.Proszę nie spamować postów typu "znów meeting" jak nie chcesz przyjść to nie pisz i tyle.

Dobra ustalone
Data:27.11.2010r
Godzina:13:45 pod saturnem w Galeri Krakowskiej a od 14 będziemy koło KFC
Serdecznie Zapraszam
Numery komórkowe dodam jutro ;)


Pozdrawiam:Seeed
Ostatnio zmieniony przez Seeed |24 Lis 2010|, o 21:02, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
kondz1u 
Użytkownik

Ręka: Lewa
Wiek: 30
Posty: 9
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |26 Lis 2010|, o 19:18   

"ExaR." napisał/a:
Powiem tak:

Napisałem PW do seeda, aby meeting rozpocząć o tej 11:00, ale mi nie odpisał.



Ogarnij, próbujesz zmienić godzinę meeta 5 minut przed meetem. Ja i parę innych osób wpadniemy o 14, tak jak było mówione i tyle. Rób co chcesz w takim razie, będą 2 meety, albo 3 jak zmienicie zdanie na ósmą, a mam line style i durki chyba też, kek.

at 2. Co z tego, że trzeba jechać o 17? Nie zdążysz na mam talent? Bo nie rozumiem w czym problem.

PS. 17:00+3:00 - 20:00 (wtedy mam talent startuje, a poza tym zacznie się od tryliarda występów śpiewanych to posłuchasz w radiu xP)
Ostatnio zmieniony przez kondz1u |26 Lis 2010|, o 19:25, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
ExaR. 
Użytkownik


Kręcę od: 02.10.2010r
Ręka: Of kors rajt
Wiek: 27
Posty: 43
Skąd: Kraków
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |27 Lis 2010|, o 09:14   

Na wstępie przepraszam moderatora, admina, i innych, za moje 'bezsensowne' posty :D Obiecuję się poprawić ;) Proszę o usunięcie moich wczesniejszych postów w tym temacie :P

Ogólne info:

Zaczynamy o 11:00 pod saturnem, o 14:00 jesteśmy pod KFC ;)

Rozpoznacie mnie po tym, że 'kręcę' koślawo i powoli waterfallem, a jak nie kręcę to będę miał jakąś kartkę z napisem 'ExaR. PPP'. Jeżeli jednak mnie nie będzie albo dzwoncie na '600070008' albo poczekajcie na mnie :)

Zapraszam do trade topiku w ostatnich godzinach, bo tutaj jakoś bogato, a tam ubogo w posty :(

[ Komentarz dodany przez: FeniX: Sob 27 Lis, 2010 11:39 ]

Po to są tematy z wymianami na meetingach, żebyś nie spamował tym tutaj w każdym poście. Opanuj się. Ostrzeżenie słowne.
_________________
fecik

"nie wiem ile warzy minwo ale jest cięższy od stylisha i od ct chyba tesz" ;]
Ostatnio zmieniony przez ExaR. |27 Lis 2010|, o 09:18, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl