Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Worlds Collide
Autor Wiadomość
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |5 Lis 2010|, o 21:56   Worlds Collide

Witam.
Jakieś dwa miesiące temu zamarzył mi się fajny kolab, z fajnymi penspinnerami. Zacząłem organizację, paru fajnych ziomków się zebrało, dałem im duży deadline, żeby się przygotowali. 2 miesiące to ogarniałem. Trudna robota w pojedynkę, żmudna. Jeszcze sam to musiałem edytować. W sumie edytowałem miesiąc i miesiąc zbierałem kombosy, tak mniej więcej. I nie jestem pewien czy to się opłaciło, bo nadal czuje niedosyt. Ale ocenę pozostawiam wam.


Wersja HQ na YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=wfpEOm8kGaw

Bardzo zachęcam do komentowania, bo trochę się napracowałem. Ale nie proszę o same pochlebstwa, ale krytykę z docenieniem pracy włożonej w ten projekt.
Dziękuję.


Enjoy!
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Phantasm 
Użytkownik


Kręcę od: Wrzesień 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 546
Skąd: Radom
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |5 Lis 2010|, o 22:09   

Bardzo fajna ekipa, nie powiem.

Edycja ciekawa, muzyka niezła nawet, mimo że nie przepadam za metalem.

Jedyne co mnie pokuło w oczy to litery w 1:38. Brzydkie wyszły, serio :D

Co do spinnerów to Nz i Sekret extra.
_________________
3 miesiące
8 miesięcy
1 Rok
PTP Wymiany/Trades
 
Harna$ 
Facepalm Artists


Ręka: lewa
Wiek: 28
Posty: 546
Skąd: Krościenko n/D
Handel: 91,89% (+68, 0, -6)
Wysłany: |5 Lis 2010|, o 22:11   

Świetny collab, byłem pozytywnie zaskoczony,edycja cudna ,penspinerzy miodni ;d
Najbardziej podobało mi się combo Cienkiego i NZ ;d
NZ boski styl ,miażdżysz .Cienki ,przepiękny styl ,te baki to cud .
No i Dulek ,klasa sama w sobie ,jakoś wyratowałeś się z tego ,że Ci cap odpadł i naprawdę spoko to wyszło .
Shaiibon jakoś nie podszedł mi ten twój mod i twoje combo wydawało mi się odstające od innych .
No i serket też miażdżysz , taki podobny styl do FeniXa ,bardzo fajnie ułożone combo .
No i Gildor też fajnie ,na początku się zastanawiałem kto to ,a później już wiedziałem .
Brakowało mi tego biurka .
collab 10/10
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |5 Lis 2010|, o 22:15   

Na początku czułem niedosyt z własnego comba jak nagrałem, ale pooglądałem i stwierdziłem sobie że to jedno z moich najlepszych stylowo combosów.

Pomyliłem Szajbe z Gildorem :d, NZ bot, Serket zmiażdżył stylem, ale tak mało skilursko jakoś, missing s777, który byłby tutaj wisienką na torcie zapewne.
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gibki 
Mistrz Polski 2011 i 2012


Kręcę od: 23 maja 2009
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1276
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |5 Lis 2010|, o 22:17   

Woo Szajbus ładna edycja serio O.o
Ogólnie gratuluje produkcji, na_pewno włożyłeś w to wszystko dużo pracy.
Combosów nie będę oceniał pojedynczo, ale jako całość fajnie sie ogląda.

Collab wyszedł kozacki i życzę kolejnych ;D
_________________

http://www.youtube.com/user/MrGibki
Fingers' Artists
Ostatnio zmieniony przez Maniek |6 Lis 2010|, o 14:30, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Manti 
Użytkownik


Kręcę od: 26.02.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 373
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |6 Lis 2010|, o 09:15   

No no, naprawde bardzo ciekawy collab. Przede wszystkim taki klimatyczna, idealnie wpasowana muzyka, niekonwencjonalna edycja. Spinning swietny, Nz O.O Nikt nie odstawal od pozostalych. Bardzo przyjemny collab, jeden z takich, ktore mozna ogladac wiele razy i szybko sie nie znudzi.
Propsy.
_________________

,,Bywasz piekącym jadem trollów
Na internetowym forum
Wiwat Polonia frustrata!
Wiwat dąs psychopata
Jam nieudacznik, grafoman i śmieć"
Ostatnio zmieniony przez Manti |6 Lis 2010|, o 23:00, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Krasnal 
Użytkownik


Kręcę od: 03-02-2008
Ręka: 1p2h
Wiek: 29
Posty: 460
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+60, 0, 0)
Wysłany: |7 Lis 2010|, o 12:01   

Opcja z blurowaniem obrzeży filmu nie podoba mi się. Pen spinnerzy trochę machają łapą i czasem wjeżdżają na ten niewyraźny obszar. Psuje to kompletnie obraz i mniej widać. Na przyszłość radzę tego nie robić, gdyż to nie jest zbyt estetyczne.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Krasnal |7 Lis 2010|, o 12:02, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
macioster 
TSG


Kręcę od: 24.03.08 z prz.
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 593
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+43, 0, 0)
Wysłany: |8 Lis 2010|, o 15:26   

Całkiem najs,Serket zniszczył kolab omg jaki skill ;ooooo
Całkiem nie rozumiem podjary Nz 0 kretywności, oklepany power trick spam i tyle.

@Dulek
Mam szacunek do Supawita i Peema dobrze wiem że są kreatywni, ale Nz to inna rzecz, to kopia, czy jak ja skopiuje kombo SEVENa to znaczy że jestem tak samo kretywny jak on?
Ostatnio zmieniony przez macioster |8 Lis 2010|, o 16:02, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Dulek 
Użytkownik


Kręcę od: 1.03.07r
Ręka: Left
Wiek: 31
Posty: 738
Skąd: Giżycko
Handel: 100% (+33, 0, 0)
Wysłany: |8 Lis 2010|, o 15:58   

Kawał dobrej roboty, ShaiiboN! Mocne combosy to jeden smaczek, drugim jest muzyka, której jednak brak spójności z outro - dziwiłem się, że po gollumsk8'cie nagle wyskakuje koniec.

Świetnie wpasował się Cienki do tej łagodniejszej muzyki. Gildor zmasakrował również. Reszta też daje radę, ale Ci dwaj wyżej jakoś szczególnie mi zapadli w pamięć, bywa.

@macioster
Zakręcenie wszystkiego clockwise nie jest kreatywne? Power tricki swą genezę zawdzięczają takim dwóm kreatywnym typom - spinnerpeemowi i supawitowi. Może nie jest to takie pociągające jak to, co pokazał Serket, ale nie możesz powiedzieć, że power tricki nie są kreatywne. Wymagały one sporo kminienia i jak widzisz, co rusz ta dwójka dokłada coraz to nowsze karkołomne tricki. Trochę więcej tolerancji. ;)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Grzyb 
Użytkownik


Kręcę od: 11.09.2010
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 27
Posty: 47
Skąd: Wrocław
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |8 Lis 2010|, o 16:41   

Niezła edycja filmu, oprócz rozmazanych krawędzi. Muza ładnie pasuje.Cienki super combo , NZ też niszczysz. Ogólnie collab świetny ! Nice Work ! 9/10 .
_________________
<- YT klik
<- Last.FM klik
PTP Wymiany/Trades
 
 
Detal565 
Easy Team


Kręcę od: Kwietnia 2010r
Ręka: Lewa
Wiek: 27
Posty: 162
Skąd: Czerwionka
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |8 Lis 2010|, o 17:21   

Bardzo dobry collab!
Edycja i muza miodzio.
Fajnie są momenty gdzie przy wolniejszym spinningu spokojniejsza jest muzyka.
Comba zajefane, NZa i Sekreta szczególnie.
9/10!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl