Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Śledź
|29 Paź 2007|, o 15:44
FAQ by Rarka
Autor Wiadomość
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2007|, o 18:55   FAQ by Rarka

Ostatnio coraz więcej ludzi pisze do mnie na gg, niektórzy mądrze, niektórzy trochę mniej. Żeby sobie zaoszczędzić czasu, napiszę raz, a porządnie:

1. Jak piszesz do mnie na gg, przedstaw się.
2. Jak jestem niedostępny, to jestem niedostępny.
3. Jak jestem zaraz wracam, to jestem zaraz wracam.
4. Jak jestem dostępny, to wcale nie muszę być przy kompie.
5. Zacząłem kręcić we wrześniu 2006.
6. Następny punkt będzie ważny.
7. "Jak zrobić jakiś trick?" Trzeba ćwiczyć. Innej odpowiedzi nigdy ode mnie nie uzyskasz, nie znam żadnego tajnego sposobu na wykonanie bakfalla.
8. Nie, nie wyślę Ci autografu pocztą.
9. Kręcę głównie Dr. KT.
10. Dr. KT mam od Japońca.
11. Nie sprzedaję żadnych penów, nikomu nic nie zamawiam z Penwisha.
12. Nie, nie dam Ci żadnego pena za darmo.
13. Nie powiem Ci, czym jest najlepiej/najłatwiej kręcić, bo to dla każdego indywidualnie.
14. Na prawdę, cieszy mnie, jak ktoś się nauczy jakiegoś tricku, ale 10 wiadomości dziennie "Umiem sonica", "raz zrobiłem infinity" po prostu mnie denerwują.
15. Nie, nie zrobię z Tobą collaba. Bo tak!
16. Jak pisałeś do mnie pół roku temu, to nie pisz do mnie "Pamiętasz mnie?"
17. "Daj mi jakiś combos". Sam wymyśl, ja nie wiem, jak kręcisz.
18. Nie, nie przyjadę do Ciebie.
19. "Daj tutek do jakiegoś tricku" youtube.com, upsb.info, penspinning.pl. Innej odpowiedzi nie uzyskasz.
20. "Po ilu miesiącach robiłeś ..." Nie pamiętam, nie prowadzę pamiętnika. Bakfalla skręciłem chyba po 5 miesiącach.
21. "Czego teraz się uczyć?" Tego, co ci się spodoba. Nie ma ustalonej kolejności.
22. "Jak kręcić tak, jak ty?" Trzeba ćwiczyć.
23. Warna ci dałem, bo zasłużyłeś sobie.
24. "Jak ćwiczyć dany trick/combo?" Kręć, nie ma innego sposobu ćwiczenia.
25. Filmy montuję w Ulead Video Studio 10.
26. Nie wiem, kiedy forum będzie znowu działać.
27. Spamowanie mi gg skutkuje blokiem.
28. Wyzywanie mnie skutkuje blokiem.
29. Ostatnio kręcę coraz mniej, nie płacz nadę mną, nie zachęcaj mnie do kręcenia 10h dziennie.
30. "Czego się teraz uczysz?" Niczego.
31. Nie wiem, kiedy przyjdzie PDS.
32. "Jakies porady dla poczatkującego?" Dużo ćwiczyć.
33. Jeszcze raz napiszę: nikomu nie dam sposobu, jak zrobić dany trick, po nie znam. Najlepsze, co istnieje, to youtube.
34. Nie pisz w sprawach poruszonych wyżej.

Od dawna chciałem takie coś napisać, ale postanowiłem poczekać. Upominałem każdego indywidualnie, na gg, ale ciągle są nowi. Jeśli chcesz się mnie zapytać o coś z powyższej listy - już nie musisz. To wszystko to autentyki.

Oczywiście zawsze pomogę w sprawach związanych z moim moderatorstwem, mogę podać do kogoś gg, jeśli jest ważna sprawa i chętnie pogadam z tymi, z którymi chcę.

Piszę to tylko w moim imieniu, to moje zdanie. Zawsze możecie zapytać kogoś innego:P

To nie jest temat do spamu, nie musicie tu odpowiadać (chyba, że macie podobny problem i się podpisujecie pode mną). Jest on w offtopie, bo nigdzie indziej nie pasuje.

A gg podaję publicznie dla spraw ważnych.

Przemo też się podpisuje pod tym.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Hakan 



Wiek: 44
Posty: 1375
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2007|, o 19:03   

O ja cie, Rarka - ty, to na prawde biedny jestes ;) I zarazem ambitny, ja zazwyczaj - w nielicznych przypadkach - w ogole rozmowy nie rozpoczynalem. Na szczescie nie mam twojej renomy w kreceniu wiec napastowany jestem rzadko...
_________________
Pentrix dla każdego!
PTP Wymiany/Trades
 
MadEye 



Posty: 1024
Handel: 100% (+205, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2007|, o 19:36   

Brakuje jeszcze tylko tematu "Wszystko co chciałbyś wiedzieć o Rarce, a boisz się zapytać"...
_________________
Dostaję propsy nawet od Boga.
PTP Wymiany/Trades
 
Krupek 
Użytkownik


Kręcę od: xx.09.2006
Ręka: rajt
Wiek: 31
Posty: 618
Skąd: Opole
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2007|, o 19:54   

1. Jak piszesz do mnie na gg, przedstaw się.
Okej ! xD
PTP Wymiany/Trades
 
 
Śledź 



Kręcę od: październik 2006
Ręka: prawa
Posty: 884
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2007|, o 19:59   

elegancko.

przypomne tylko:

§3. W razie pytań użytkownik kontaktuję się najpierw z Moderatorem, a dopiero później (w razie nieotrzymania zadowalającej odpowiedzi lub jej braku) z Administratorami. Administrator nie ma obowiązku odpowiadać na pytania, które powinny być kierowane do moderatora danego działu.

i

sledziu1
Admin techniczny
_________________
Kliknij, jeśli masz odwagę!
PTP Wymiany/Trades
 
Dulek 
Użytkownik


Kręcę od: 1.03.07r
Ręka: Left
Wiek: 31
Posty: 738
Skąd: Giżycko
Handel: 100% (+33, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2007|, o 20:08   

'20. "Po ilu miesiącach robiłeś ..." Nie pamiętam, nie prowadzę pamiętnika. Bakfalla skręciłem chyba po 5 miesiącach.' Mi mówiłeś, że 4 miesiące, nie mam archiwum, więc brak dowodu. Jak ludzie zadają Ci takie pytania jak są tutaj to jestem w szoku...
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hakan 



Wiek: 44
Posty: 1375
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2007|, o 20:15   

sledziu1 - zapominasz o jednej podstawowej kwestii. Moderatorami jestesmy na forum penspinning.pl, nie na gadu-gadu. Nie zycze sobie / nie chce / nie lubie / nie znosze / nie mam zamiaru (wybrane skreslic) przenosic funkcji w sfere prywatna.

Jest portal, jest forum, sa prywatne wiadomosci - jak dla mnie wystarczajaca ilosc sposobow komunikacji.
_________________
Pentrix dla każdego!
PTP Wymiany/Trades
 
Śledź 



Kręcę od: październik 2006
Ręka: prawa
Posty: 884
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2007|, o 21:07   

Hakan ja tylko biorę przykład z userów, którzy myślą, że jak jestem adminem na forum to znaczy, że wiem wszystko i mogą mnie dręczyć...
_________________
Kliknij, jeśli masz odwagę!
PTP Wymiany/Trades
 
Zaliwaja 
Użytkownik


Kręcę od: 31.10.2006
Ręka: [Prawa]
Wiek: 32
Posty: 1239
Skąd: Legionowo
Handel: 100% (+32, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2007|, o 21:10   

Fajne FAQ, ale jużzłąmałem wszystkie punkty.... ups.

No do śledzia się nie czepiać on jest "adminem z przypadku", znaczy adminem technicznym
_________________
Nie zajmuję się Listą wymian, nie pisać w tej sprawie.
PTP Wymiany/Trades
 
Drem 
Użytkownik


Kręcę od: trudno podac
Ręka: prawa
Posty: 147
Skąd: okolice Krakowa
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2007|, o 23:10   

hehehe :D to faq brzmi troche agresywnie :p ciesz sie ze masz tylu wielbicieli :) to samo mialem z iluzja :) znam strasznie duzo sztuczek magicznych... mialem nawet swoj sklep internetowy z czarami :P moze na poczatku jest fajnie jak do ciebie wszyscy pisza, ale puzniej... nie skomentuje :P ja juz wszystkich olewam :P :)

ps : "Nie, nie przyjadę do Ciebie." - hehe:D:D:D
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Krupek 
Użytkownik


Kręcę od: xx.09.2006
Ręka: rajt
Wiek: 31
Posty: 618
Skąd: Opole
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |29 Paź 2007|, o 13:16   

28. Wyzywanie mnie skutkuje blokiem.

Eat my shorts xD

Btw Rarki lista zablokowanych wyglada lekko ciekawiej niz ksiazka telefoniczna.
xD
PS. Ominelem CC o 12:30 :/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Goro 
Użytkownik

Kręcę od: koniec I 2007
Posty: 67
Skąd: Poniatowa
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |29 Paź 2007|, o 14:14   

Panaceum na większość problemów - usuń swój numer GG z danych o sobie ...
Jeśli ktoś będzie miał na prawde jakąś sprawe to grzecznie użyje PW ...

:wink:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl