Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Mariusz
|26 Sty 2011|, o 19:55
Notoryczne oszustwa na forum-PTP

Co z tym oszustem?
Ban
56%
 56%  [ 50 ]
Zablokowanie psania na PTP
3%
 3%  [ 3 ]
Zablokowanie psania na PTP + usuniecie jego sklepu.
40%
 40%  [ 36 ]
Głosowań: 89
Wszystkich Głosów: 89

Autor Wiadomość
Adio 
Użytkownik


Kręcę od: 18 maja 2008r.
Ręka: prawa (2p 1h)
Wiek: 27
Posty: 407
Skąd: Tychy
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2010|, o 14:55   Notoryczne oszustwa na forum-PTP

Zalozylem ten temat, poniewaz irytuja mnie oszustwa na forum. Scislej mowiac niektorzy robia na przyklad tak: Po wygraniu licytacji nie odzywaja sie na pw, potem mowia ze wysla, a potem czeka sie na pake, czeka a tu dzien po dniu w skrzynce nie ma ani paczki, ani nawet awizo. "No ale coz, moze jutro przyjdzie".
Opisuje to dla tego ze takie sytuacje mialy miejsce dosc niedawno i maja dalej z pewna osoba na forum, ktora jest HeviŁoś.

wygralem u niego na licytacji Pro G3. Kilka razy do niego pisalem, ale nic. Raz odpisal, ale na tym sie skonczylo. Ostatni raz napisalem do nigo przed wczoraj i od tego czasu sie do mnie nie odezwal.
Wtedy co do mnie napisal, mowil ze "pojdzie na poczte zlozyc reklamacje, bo paczke wyslal juz dawno". Mowie: Dobra, ok. Moze sie cos popieprzyl na poczcie z adresem czy cos. No ale nic.
Chcialem odpuscic, ale po tym jak napisalem na SB czy ktos ma z nim jakis inny kontakt niz pw, odezwalo sie do mnie pare osob z pytaniem: Czy Ciebie tez oszukal?
Powiedzialem: Koniec! Cza cos z tym zrobic...

Bardzo bym prosil zeby wszyscy oszukani napisali o nim w tym temacie i opisali najlepiej na jaka kwote kogo oszukal. Piszcie jeszcze czego byscie od niego oczekiwali: zamowiony towar/pieniadze.

Mnie oszukal na 56zl i chce tylko i wylacznie to co zamowilem.

Wiec teraz zwrot do naszej kochanej administracji: Prosze Was, zrobcie cos z tym. Gdyby oszukal 1, 2 osoby to po minusie i gitara, ale jak to jest 5 czy wiecej osob to bardzo przepraszam, ale tu jest cos nie tak.
Nie oczekuje od Was, ze zwrocicie nam towar, czy kase, bo to by bylo nie fer, ze za funkcje na forum jestescie odpowiedzialni za kazdego idiote tutaj, ale chociaz do niego napiszcie.

Mam nadzieje ze to cos pomoze, ale jesli nie to zobaczymy co dalej.

@edit: Taka wiadomosc dostalem przed chwila. Podobne, pare dni temu:
Cytat:
Paczkę wysłałem, potwierdzenia wszysktie mam, jak nie to ide zglosić reklamacje i dobranoc, wszystko ci ddo końca doporowadzę.
Ostatnio zmieniony przez Gildor |28 Paź 2010|, o 18:09, w całości zmieniany 4 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2010|, o 19:35   

Jestem zszokowany... spotkałem HeViłośa na meetingu penspinnerów w Tarnowie.
Jest naprawdę sympatycznym, koleżeńskim i przyjaznym człowiekiem i nie wierzę, że miał kogoś oszukać. Jak tak to przyznam szczerze jest niezłym aktorem.
Chciałem z nim kiedyś po Tarnówku spotkać i wspólnie porozmawiać. Spośród innych penspinnerów on ma "magię" i mi się podobało jego pozytywna aura i poczucie humoru.
Nie znam go długo ale takie wrażenie na mnie wywarł i jak słyszę, że on jest oszustem to jak powiedzieć, że Pedobear niecierpi dziewczynek (zły przykład) jak np. papież JP 2 zabił kogoś.
Takie zderzenie. Fakt, nie znam go tak dobrze ale... proszę, o wyjaśnienie sprawy, jak mówi, że jest uczciwym człowiekiem i wszystko wyjaśni to tak zrobi. Mam do niego nr tel.
Może faktycznie ma problemy z pocztą albo rodzinne/osobowe/uczuciowe itp.że ta sprawa się przedłuża. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się ułoży.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mariusz 
TSG


Ręka: IRarka
Wiek: 34
Posty: 610
Skąd: Wrocławek
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2010|, o 19:57   

Mikulew: Rozumiem, ale powstrzymajmy się tu od refleksji i opinii, bo chcemy sprawę wyjaśnić, a nie prowadzić debaty, ok? No.

To tak, też rozmawiałem z HeviŁosiem i tu ważny fragment:




2010-10-28 20:49:13 :: Croxi
masz te potwierdzenia?

2010-10-28 20:49:27 :: Hevi
Tak wszystkie.

2010-10-28 20:49:39 :: Croxi
no to jaki problem?

2010-10-28 20:49:45 :: Croxi
weź je wszystkie

2010-10-28 20:49:52 :: Croxi
porób zdjęcia

2010-10-28 20:50:00 :: Croxi
zajmnie Ci to 2/3 godziny, ale trudno

2010-10-28 20:50:10 :: Croxi
wszyscy Ci uwierzą

2010-10-28 20:50:18 :: Hevi
Zrobie to wlasnie jutro wszystko.



Także czekam jutro na posta i mam nadzieję, że wyjaśni choć trochę, a przynajmniej oczyści imię Filipa.
_________________
No rest for the wicked!

Rarka tu był.
Ostatnio zmieniony przez Mariusz |28 Paź 2010|, o 19:58, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |28 Paź 2010|, o 23:08   

"Furma" napisał/a:
'poczta ssie' stosuje dosyć często.


Wysłałem już ponad 500 przesyłek i żadna nie zaginęła.

Dlatego to w żaden sposób nie usprawiedliwia HeviŁosia. Zagubione czy zniszczone przesyłki na poczcie to rzadkość, oczywiście, gdy się takową dobrze zapakuje i zaadresuje.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Mariusz |28 Paź 2010|, o 23:59, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maksym 
TOL


Posty: 694
Handel: 100% (+58, 0, 0)
Wysłany: |29 Paź 2010|, o 12:12   

Widzę że nie tylko ja, miałem nadzieję że jeszcze dojdzie paka. Koło 60 zł poszło do niego i czekam już jakieś mieś.

Z tego co wiem to 7seven7 - czy coś takiego przelał do niego 115 zł... Ale powienien się sam wypowiedzieć.

Co do pomysłu Rafika to jak bym się wnerwił to bym pojechał do tego całego Tarnowa bo adres mam nadal (Cros potrzeba jeszcze? Nie dzięki, już mam. ;) ).

Na sam koniec: Obiecał że zeskanuje w szkole potwierdzenie nadania paki do mnie w poniedziałek, do teraz się nie odzywa do mnie.

Hevi - Jeżeli to czytasz to chociaż spróbuj się wytłumaczyć, bo chętnie bym spotkał Mikulewa w Tarnowie, a jak będą 2 powody wyjazdu tam to zrobię to już z miłą chęcią.

PS Wisi mi to czy otrzymam stuff czy kasę było by miło odzyskać cokolwiek.

PS2 @down: Jak kupiłem minwoo moda, szejkera i 2x tornado grip. Możliwe Hiro że tego samego.
Ostatnio zmieniony przez Mariusz |29 Paź 2010|, o 13:15, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hiro 
Użytkownik

Kręcę od: 16 Stycznia 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 26
Posty: 307
Skąd: Lubaczów
Handel: 94,12% (+32, 2, 0)
Wysłany: |29 Paź 2010|, o 13:11   

Mnie też.. nie wiem, czy oszukał, ale ok. Prosty Trade- ja mu daję KT (Ten ze sklepu, co ma), on mi piórnik PPP i dwa gripy tornado. Ale na tym się skończyło, że wysłałem- potem fakt, miałem kontakt, ale z zapewnieniami, że już pójdzie przelew, że nie ma kasy, czy coś. W sumie jestem... 50 zł w plecy, bo teoretycznie części z penwisha, a tam tanio. Jednakże zobowiązał się oddać stówę itd. . Ale gdybym ją miał, nie byłoby problemu.
A, Filip, jak czytasz, to nie mów następny raz, że cham jestem, jak tak piszę. Ale szczera prawda, tak naprawdę czekam już ~2 miesiące- a gdybym miał to, za co handlowałem, to nie kupowałbym na licytacji Pieńka piórnika, a w moim piórniczku goścłby Fuco CT, do którego brakowało mi tornado gripa.
PTP Wymiany/Trades
 
Rafik 
Użytkownik

Kręcę od: II2008
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 459
Skąd: Wrocław
Handel: 100% (+11, 0, 0)
Wysłany: |29 Paź 2010|, o 13:48   

Ja kupowałem od niego Seven moda i też wynikły jakieś problemy, mówił, że zalało im pocztę (to było w czasie tej całej powodzi), i że mogę dostać mokrą paczkę lol. Trochę się martwiłem o losy moich pieniędzy wysłanych doń, ale po jakimś czasie paczka doszła normalnie a poza Sevenem była w niej karteczka z napisem "To nie dużo za Sevena ;*". Ciekaw jestem jak ta sprawa się zakończy, czy naprawdę HeviŁoś ma te wszystkie potwierdzenia a jedynym sprawcą nieszczęścia jest fatum polskiej poczty, które uderzyło właśnie w niego.

/waits
PTP Wymiany/Trades
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |29 Paź 2010|, o 19:20   

Gadam dziś na gg i miał dzisiaj dać screeny ale...

"HeViłoś" napisał/a:
Nie zrobilem dzis skanu w skzole bo nie mialem dostepu do skanera.


ale nie martwcie się! Dodał...

"HeViłoś" napisał/a:
Zrobie gdzies jutro skan w brzesku.


więc sprawa rozwiąże się nie dziś a jutro. Cierpliwości...

"Maksym" napisał/a:

Hevi - Jeżeli to czytasz to chociaż spróbuj się wytłumaczyć, bo chętnie bym spotkał Mikulewa w Tarnowie, a jak będą 2 powody wyjazdu tam to zrobię to już z miłą chęcią.

Przyjeżdżaj! Pójdziemy z HeViłosiem na piwo!
Ostatnio zmieniony przez Mikulew |29 Paź 2010|, o 20:39, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mariusz 
TSG


Ręka: IRarka
Wiek: 34
Posty: 610
Skąd: Wrocławek
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |29 Paź 2010|, o 21:00   

Dobra. Chyba wszyscy co zostali oszukani już się wypowiedzieli, a usunąłem dziś z 7 postów nie na temat, dlatego pozwolę sobie zamknąć temat, do momentu aż HeviŁoś się wypowie.
_________________
No rest for the wicked!

Rarka tu był.
PTP Wymiany/Trades
 
Mariusz 
TSG


Ręka: IRarka
Wiek: 34
Posty: 610
Skąd: Wrocławek
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |31 Paź 2010|, o 14:35   

Niestety HeviŁoś nie dał rady dostarczyć skanów. Przykro mi, ale dobrze wiedział, co go czeka jak tego nie zrobi. Akceptuje minusy, a wszyscy co byli przez niego oszukani radzę by wstawili swoje.

Powinienem dać bana, ale tego nie zrobię, tylko dlatego, bo poprosił mnie, bym dał mu jeszcze trochę czasu, gdyż jak twierdzi popsuł mu się pendrive ze skanami. Nawet jeśli oczywiście mnie to uzasadnienie nie przekonuje, to chcę dać mu jeszcze ostatnią szansę na ich dostarczenie. Jak do wtorku ich nie dostarczy, to do kompletu dołączymy bana.

To wszystko co na obecną chwilę jestem w stanie zrobić.

EDIT: Zapomniałem dopisać, że oczywiście jeśli Hevi odda wszystkim co oddać miał, to minusy mgicznie mu znikną, ale to chyba oczywiste.
_________________
No rest for the wicked!

Rarka tu był.
Ostatnio zmieniony przez Mariusz |31 Paź 2010|, o 14:47, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Maksym 
TOL


Posty: 694
Handel: 100% (+58, 0, 0)
Wysłany: |3 Lis 2010|, o 19:27   

Wiadomo już coś? Jak sprawa wygląda? Ktoś dostał mody? Ktoś otrzymał chociaż potwierdzenia nadania?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mariusz 
TSG


Ręka: IRarka
Wiek: 34
Posty: 610
Skąd: Wrocławek
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |3 Lis 2010|, o 19:34   

HeviŁoś nie odpisuje, co dla mnie jest równoznaczne z przyznaniem się do winy.
_________________
No rest for the wicked!

Rarka tu był.
PTP Wymiany/Trades
 
Adio 
Użytkownik


Kręcę od: 18 maja 2008r.
Ręka: prawa (2p 1h)
Wiek: 27
Posty: 407
Skąd: Tychy
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |3 Lis 2010|, o 20:33   

@Crossu: Nie dawaj mu tego bana, bo jeszcze sie łudze, ze tego Pro G3 dostane. :/
Jak nie to do tego jego Sufczyna nie mam daleko. Zawsze moge wpasc na herbatke. :wink:
@HeviŁoś: Jak przeczytales to wyzej i nie masz zamiaru mi tego wyslac to mozesz sie szykowac na wizyte. (Lubie czerwoną z liptona :wink: )
PTP Wymiany/Trades
 
 
HeviŁoś2 
Użytkownik

Posty: 1
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |4 Lis 2010|, o 10:18   

Możecie mi possać polaczki biedaczki! thx za kaskę, ! <3

Pari usuwaj zgloszenia :/

L. A i ten , ban oczywiscie kolego.
Ostatnio zmieniony przez Lawliet |4 Lis 2010|, o 15:07, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
7Seventh7 
Użytkownik


Kręcę od: koło 4-5 miechów
Ręka: Right
Wiek: 28
Posty: 43
Skąd: Bochnia
Handel: 85,71% (+6, 0, -1)
Wysłany: |19 Lis 2010|, o 14:58   

To co robimy w sprawie tego złodzieja? często do niego pisze w sprawie tego i mowi że już nawet zgubił to potwierdzenie, ostatnio ściemniał coś że wysłał znowu z innej poczty bo okazało się że tamta laska okradła i podobno trzymała pod biurkiem przez cały czas a teraz to już wogóle nie odpisuje.

Co za idiotyczny pomysł żeby mu dać bana skoro i tak nie dostaniemy tych rzeczy, a sprawa się nie wyjaśnila. chce moje 115zł :/
Też mam ochote mu sprawić wizytę, Adio jeśli mógłbyś ze mną pójść to z chęcia.
_________________
http://www.youtube.com/wa...feature=related

JUSTIN BIEBER I JEGO WYCZESANE BUSTY!!:O
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maksym 
TOL


Posty: 694
Handel: 100% (+58, 0, 0)
Wysłany: |19 Lis 2010|, o 15:24   

Jestem za. Poszedł bym z wami gdyby nie to że mieszkam po 2 stronie Polski. Możecie wziąć także to czego mi nie przysłał?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl