Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Maniek
|8 Paź 2010|, o 19:00
Słowo do ludu.
Autor Wiadomość
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |27 Sie 2009|, o 10:46   Słowo do ludu.

Witam serdecznie wszystkich członków :wink:

Jeżeli stałeś się członkiem Jedi Academy to znaczy, że widzimy w Tobie ogromny potencjał i talent, który pozwolimy Ci dobrze rozwinąć. Oprócz waszego szkolenia, które stawiamy na pierwszym miejscu, zależy nam na dobrej i przyjaznej atmosferze :wink: Żeby jednak ją utworzyć, a następnie utrzymać potrzebne jest przyjęcie kilku zasad i rozwianie kilku niejasności, które w przyszłości mogłyby prowadzić do jakichś nieporozumień :wink: :

1. Członkostwo w JA nie oznacza, że na pewno w przyszłości będziecie członkiem FA - to są dwie zupełnie oddzielne drużyny!
2. Przyjęcie zaproszenia do JA nie jest podpisaniem aktu ubezwłasnowolnienia- w każdej chwili dana osoba może przejść do innej drużyny lub po prostu opuścić JA.
3. Jedi Academy jest drużyną zrzeszającą ludzi, w których widzimy potencjał i chcemy pomóc im ten potencjał dobrze wykorzystać.
4. Wnioskując z powyższych rzeczy można zrozumieć, że chcemy pomóc kształcić się tym, którzy mogliby może spocząć na laurach lub po prostu stracić motywację przez brak pomysłów; nie chcemy pozwolić na zmarnowanie talentu.
5. My (nauczyciele), oczekujemy wypełniania naszych poleceń. Wszystko co robimy będzie dla waszego dobra.
6. W przyszłości będziemy mieli swoje sygnaturki. Nalegamy, aby podczas rozmów na forum wyłączać podpisy. Nie chcemy zbędnej, kolorowej tęczy :wink:
7. Na razie wszystko, być może później coś dodam.

Życzę miłego pobytu, owocnej pracy i mam nadzieję, że czas spędzony z nami nie będzie stracony :wink: Zachęcam wszystkich do rozmowy!
Ostatnio zmieniony przez Maniek |8 Paź 2010|, o 19:00, w całości zmieniany 9 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |12 Sty 2010|, o 20:47   

Ok panowie, nadeszła wiekopomna chwila.

Jak to bywa w naturze, matka opiekuje się młodymi do momentu, aż dorosną i będą sami w stanie radzić sobie sami w życiu. My doszliśmy do wniosku, że niektórzy z Was osiągnęli już dojrzałość penspinnerską i nie jesteśmy w stanie nauczyć Was czegoś więcej :wink: Mamy nadzieję, że udało nam się na tyle ukierunkować Waszą postawę i pen spinning, że teraz już wiecie jaką drogą macie podążać. Wielu z Was zapewne czeka, aż w końcu podam nicki osób, które dojrzałość tą osiągnęły, zatem aby nie przedłużać, informuję, że w najbliższym czasie z pracę podziękujemy maciosterowi i Lawlietowi!
Póki co możecie jeszcze siedzieć, ale fajnie jakbyście pod koniec tygodnia opuścili drużynę, żebym nie musiał Was wyrzucać, bo byłoby to dla mnie dość nieprzyjemne zadanie :wink: Wypatrzyliśmy kolejnych pen spinnerów czekających na naszą pomoc, zatem fajnie gdyby to przebiegło bez zbędnych komplikacji.
Na "odchodnego" dostaniecie jeszcze od swoich trenerów kilka rad, które mam nadzieję pomogą Wam dalej.

Z przykrością informuję również, że będziemy musieli się pożegnać z Capo. Nie spełnia o naszych oczekiwań, a ponadto kompletnie olewa nasze rady. Wymówka, że jest u babci na nas nie działa. Zbyt długo tak jest. Może kiedyś, będziemy mieli znowu okazję spotkać się z nim w JA, póki co jednak podziękujemy mu za współpracę i wydalimy z zespołu.

Reszta póki co pozostaje bez zmian, lecz w najbliższym czasie proszę spodziewać się nowych znajomych. Liczę, że przyjmiecie ich jak należy ;)

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję wyżej wymienionym osobom za współpracę!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |8 Paź 2010|, o 18:59   

Od tej pory Gibki jest moim prawowitym zastępcą.

Wszystkie pytania możecie kierować do niego, wszystkie jego zarządzenia i decyzje powinny być respektowane i wykonywane ;)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl