Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
PPP Promo 2nd!
Autor Wiadomość
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |8 Lis 2009|, o 09:59   PPP Promo 2nd!

Wiem że jest temat z vidami do WC10 ale jest filmach nie z PPP więc umieszczenie go tam mija się z celem :D


Wersja HQ na YouTube

Ou jea! :cool: Fajna nuta, wszyscy z combami się postarali, a zwłaszcza Frasio, Karol (koks człowieniu oO) i Szampon. Wg mnie zdecydowanie lepsze od jedynki.

Tylko kurde znowu Madajowi zjadło Hq na yt :/ Ale jakość jest całkiem przyzwoita i wielke propsi dla MadEye'a za zawalistą edycję jak zawszę, chociaż też jak zawsze - na ostatnią chwilę :P

Edit: Poszło na Maxior ode mnie, na razie weryfikacja moderatora.

download (zalecane, świetna jakość, mp4, 90mb)
http://www.sendspace.com/file/50yt6y
http://rapidshare.com/fil...P_Promo_2nd.mp4

Linki:
http://www.maxior.pl/film...Pen_Spinnerow_2
http://www.wykop.pl/link/257256/ppp-promo-2nd
http://www.upsb.info/foru...showtopic=22159
http://forum.penspinning....hp?f=16&t=19771
http://thefpsb.penspinnin...p?f=22&p=118726
http://www.funiaste.net/2009/listopad/15/
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
Ostatnio zmieniony przez Rarka |15 Lis 2009|, o 12:42, w całości zmieniany 7 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Skeleton 
Użytkownik


Kręcę od: 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 346
Skąd: Ełk/Troy
Handel: 100% (+182, 0, 0)
Wysłany: |8 Lis 2009|, o 15:31   

Hakan, głównym celem kwalifikacji jest pokazanie się z jak najlepszej strony. Myślę, że zrobiliśmy to bardzo dobrze. PPP pokazało różne style, koksy i spinning na poziomie. Do tego ładnie dobrana edycja i muzyka. Cóż, rzec więcej; promo pokazuje potencjał i klasę jaką ma PPP. Jesteście w WC Panowie, więc szykujcie się. :cool:
_________________

PTP Wymiany/Trades
 
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |8 Lis 2009|, o 17:37   

http://www.sendspace.com/file/50yt6y
Link do downloadu.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Dulek 
Użytkownik


Kręcę od: 1.03.07r
Ręka: Left
Wiek: 31
Posty: 738
Skąd: Giżycko
Handel: 100% (+33, 0, 0)
Wysłany: |8 Lis 2009|, o 20:41   

Też napiszę, mocno streszczając całość - a wierzcie, można duuuużo pisać. ;)

Piękne intro, MadEye. Bez zbędnych przedstawień, jacy to super jesteśmy dałeś samo logo, które idealnie współgra z muzyką.

Eh, nie lubię zbytnio filmów, gdzie nie są one w pełnej rozdzielczości, a za nimi jest jakieś tło - Ale tutaj nagle jakaś zmiana. Cholernie ładnie wyszło

Frasio, postarałeś się, nie miałem pojęcia, że zrobisz to aż tak ładnie. Faktycznie, poszedłeś w trudność tricków i dla mnie to wystarcza, aby nadać Ci tytuł 'niespodzianki'.

Gildor, nie pasuje Ci taki krótki długopis. Combo jest na prawdę płynne i ma w sobie trudne elementy, lecz Twoje palce są stworzone jednak do tych dłuższych modyfikacji. Był byś wtedy kopią ShaiiboNa, ale całość wyszła by lepiej.

Pari, Twoje comba pod względem tricków na prawdę są dopracowane, niemniej jednak strasznie irytuje mnie Żółty i ilość światła, które dajesz na tło. Łaciatym Twój spinning wygląda to niebo lepiej. ;)

ShaiiboN, najs, definitywnie najładniejsze combo w Promo. Ilość koksu widać na każdym przejściu! Mój ulubiony polski penspinner wymiótł jak zwykle.

Rarka, najpierw kolejne brawa do MadEye'a za poruszające się tło na wzór jego ręki - kolejny świetny, aczkolwiek mały element epickiej edycji. Combo samo w sobie nie pokazuje nic nowego (prócz końcówki?), ale i tak daje radę. Dobra robota.

Karol, tja, jeszcze więcej skilla niż u ShaiiboNa, ale zabrakło stylu (lub lepszego kąta, bo ten nigdy mi się nie podobał).

Krz, długopis w czarno-biały outsert i tak nie zdał zadania przez tę zabójczą jakość. :) Wolę Twojego GA i więcej Bustów oraz Triagnle Passów - jak to już zresztą do nich Nas przyzwyczaiłeś. Gratuluję release'a ze spinem po Tipped Sonichach.

Cienki jak zwykle trzyma poziom. Dopracowane combo. Jedynym mankamentem chyba jest brak jakichś większych ewolucji, które to robiłeś podczas MP.

Muzyka świetna - w sumie to jedyna jaką trawię oglądając jakieś penspinnerskie produkcje i jedyna która moim zdaniem tu pasuje. Fakt, jest troszku monotonne. To tyle.
PTP Wymiany/Trades
 
 
dante 



Kręcę od: 15-08-2005
Ręka: Prawa
Wiek: 46
Posty: 770
Skąd: Żerniki Wroclawskie
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |9 Lis 2009|, o 09:03   

Jest pięknie. Film zwalił mnie z nóg.
Naprawdę dajecie radę.
Gratulacje.
_________________
Dante fun - takie tam śmichy-chichy.
Zośka, Zośka Remember[/b]
PTP Wymiany/Trades
 
Freestyle 
Użytkownik


Kręcę od: lewej do prawej ręki :]
Ręka: Prawa/Right
Posty: 337
Skąd: że znowu
Handel: 96,77% (+30, 0, -1)
Wysłany: |9 Lis 2009|, o 14:19   

Same Kogzy! muzyka tylko troche lami, ale edycja najlepsza z collabow na wc!

ps. czym kręci Gildor i Dulek??:P
PTP Wymiany/Trades
 
 
Thelian 
Użytkownik

Kręcę od: VII 2006
Wiek: 32
Posty: 900
Skąd: Podłopień/Piekary
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |9 Lis 2009|, o 19:28   

panowie przyznaje miazga :)
ja juz zapomnialem ja ksie kreci :) juz widze ze strasznie zostalem w tyle...
ale to nic :)


pozdro z goracej brazylii :) dam filmik na brazylijskie forum

[ Dodano: Pon 09 Lis, 2009 ]

http://brpsb.com/viewtopi...&p=17546#p17546
_________________
PROSZĘ WAS, NIE RÓBCIE RZECZY, O KTÓRYCH NIE MACIE POJĘCIA, WIĘC NIE MYŚLCIE!!!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |9 Lis 2009|, o 19:53   

Po ochłonięciu z pierwszych emocji czas na komentarz ;)

Na wstępie trzeba zaznaczyć, że MadAj nie ma sobie równych, a jedyny collab który pod względem edycji mógłby mierzyć się z naszym filmem jest Tek 2nd. Biję pokłony!

Niestety są też złe wieści... Jakby to ująć... Technicznie wszystko jest w najlepszym porządku, ogółem comba były płynne, odpowiednio długie i skomplikowane... Ale poza Dulkiem i Krz, którzy zakręcili najbardziej przebojowo u całej reszty zabrakło mi "tego czegoś", takiego swoistego rozerwania dupy. Mam wrażenie że to przez tą presję, każdy chciał dać z siebie absolutne maksimum, przez co niestety ucierpiał styl :???: Właśnie dlatego sam nigdy nie piszę się na takie przedsięwzięcia, bo (przynajmniej w moim przypadku) styl rodzi się z wolności, a presja i deadline'y zabierają całą radość kręcenia. Niestety - ktoś musi xD



Nie mówię że film mi się nie podobał ;) Na tle innych collabów wypadliśmy całkiem nieźle i zdziwiłbym się gdybyśmy nie weszli ^^ Niestety tak już mam, że siebie (i "swoich") oceniam surowiej :P

Panowie, stać nas nawet na mistrzostwo, wystarczy odrobina luzu! :cool:
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
PTP Wymiany/Trades
 
Sobol 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 33
Posty: 215
Skąd: Mielec
Handel: 100% (+20, 0, 0)
Wysłany: |9 Lis 2009|, o 21:41   

"Rarka" napisał/a:
http://www.sendspace.com/file/50yt6y
Link do downloadu.


Mirror na RS:
http://rapidshare.com/fil...P_Promo_2nd.mp4
Na koncie, więc nie zginie.
Ostatnio zmieniony przez Rarka |9 Lis 2009|, o 21:42, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Czesio 
Użytkownik


Kręcę od: 18/06/2008
Ręka: [Prawa]/[Right]
Wiek: 29
Posty: 345
Skąd: Warszawa, Ursynów
Handel: 98,82% (+84, 0, -1)
Wysłany: |10 Lis 2009|, o 00:30   

MadEye: Edycja wgniotla mnie w fotel. Podobala mi sie jeszcze bardziej niz w The Futureal. Widac ze naprawde sie postaralas i wyszlo naprawde swietnie. Edycja bez iwelkich wybuchow czy innych takich, raczej taka "prosta" i bardzo przyjemna dla oka. Muzyke jak dla mnie dobrze dobrales ;) .

Frasio: No no no, nie spodziewalem sie Ciebie w PPP Promo 2nd ^^. Ladnie przykoxiles ;) . Ladna Hai Tua i FL Sonic. Tak jak powiedzial Dulek, byles taka swoista niespodzianka.

Gildor: Tu Dulek znow ma racje, takie krotkie peny ci faktycznie nie pasuja... Poza tym rozgniotly mnie twoje wipery i ogolnie podobalo mi sie to combo.

Pari: Ladne 2p2h ale na lewej non stop to samo. Nie wiem czy tak mialo byc czy tylko to umiesz na lewej ale nie wygladalo to najlepiej. Twoj styl sie bardzo wyroznia, jest jedyny w swoim rodzaju co mi sie bardzo podoba ;) .

ShaiiboN: Ty i twoje KT <3. Dla mnie mozesz krecic tylko KT :P .

Rarka: Ten twoj shadow release ~ shadow mnie rozwalil :O Niby nic specjalnego a jednak nie moge tego zrobic. Podziwiam Cie za twoja plynnosc spinningu. Combo dobre ale slaby finisher IMO.

Karolnovy: Nie podobalo mi sie. Znaczy sie combo jako combo bylo ok ale kat musisz zmienic... Mysle ze tobie kat a la Pari by pasowal ;) .

Krz: Przyzwyczailem sie ze raczej krecisz GA ale to twoje KT jest fajne :) . Krecilem nim na ostatnim meecie na ktorym bylem i powiem ze ciekawie to wymysliles z tym KT. Co do comba to te spiny <3!

Cienki: Szczerze to twoje combo mi sie nie podobalo. IMO stac cie na wiecej ;) .

Dulek: Twoje combo mi sie najbardziej podobalo. Twoja plynnosc rozwala mnie bardziej niz plynnosc Rarki. Combo trzyma poziom pod wzgledem trickow, predkosci i plynnoscie.
PTP Wymiany/Trades
 
 
dante 



Kręcę od: 15-08-2005
Ręka: Prawa
Wiek: 46
Posty: 770
Skąd: Żerniki Wroclawskie
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |15 Lis 2009|, o 07:40   

Cienki dopisz jeszcze w pierwszym poście Funiaste odcinek dzisiejszy.
http://www.funiaste.net/2009/listopad/15/
_________________
Dante fun - takie tam śmichy-chichy.
Zośka, Zośka Remember[/b]
PTP Wymiany/Trades
 
Mormegil 
Użytkownik


Kręcę od: od od od... JUŻ
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 276
Skąd: Kroscienko N/D
Handel: 93,75% (+15, 1, 0)
Wysłany: |16 Lis 2009|, o 17:30   

Dużo dużo lepsze od pierwszego :P
Nigdy nie widziałem lepszego filmiku z PPP niż ten edycja bardzo dobra xD
Już se sciągłem na komórkę
PTP Wymiany/Trades
 
 
Socus 
WawSpin


Kręcę od: 05.05.2009r.
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 525
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+108, 0, 0)
Wysłany: |18 Lis 2009|, o 16:06   

Nieno obejrzałem, i poprostu... szok ;o
Postaraliście się i nie poszło to na marne ... :)
Gratki, szczególnie dla Krz, jego Combo spodobało mi się najbardziej ;]
To co, czekamy na PPP Promo 3rd? xD
Ale nieno, muszę powiedzieć, że daliście rade.
Edycja 10/10, Spinning 10/10
Pozdro :P
PTP Wymiany/Trades
 
 
Manti 
Użytkownik


Kręcę od: 26.02.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 373
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |16 Cze 2010|, o 16:33   

Moglby mi ktos rozpisac breakdown na combo Pariego (lewa reka)
Z gory dziekuje i znow przepraszam, za odgrzewanie tematu.
_________________

,,Bywasz piekącym jadem trollów
Na internetowym forum
Wiwat Polonia frustrata!
Wiwat dąs psychopata
Jam nieudacznik, grafoman i śmieć"
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cichy 
Użytkownik


Kręcę od: 31.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 753
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |16 Cze 2010|, o 17:19   

TA Rev T1-23 -> Sonic 23-12 -> Pass Red 12-23 -> Tw Sonic 23-12 -> Pass Rev 12-T1 -> Tipped Sonic T1 (nie wiem co to jest właściwie, wiesz - te machanie w T1) -> Pass Rev T1-12 -> Pass Rev 12-23 -> Tw Sonic 23-12 -> Pass Rev 12-T1 -> Tipped Sonic T1 (jw.) -> Pass Rev T1-12 -> Pass Rev 12-23 -> Tw Sonic 23-12 -> Pass Rev 12-T12 -> TA T12-T12

Coś w ten deseń chyba, ale pewnie są jakieś błędy.
Ostatnio zmieniony przez Cichy |16 Cze 2010|, o 17:20, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
vascoon 
Użytkownik

Kręcę od: 02.01.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 2
Skąd: Białystok
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |5 Paź 2010|, o 20:02   

Jak dla mnie cudowny filmik , zachęca zarówno jak i do kręcenia penem jak i epickich częsci o sobie;] Piękna wideoedycja Madeye;]
_________________
Vascoon Style Mastah
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl