Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Gildor
|29 Wrz 2010|, o 11:56
Habba babba?
Autor Wiadomość
Wojta Be 
Użytkownik


Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 180
Skąd: Górki Noteckie
Handel: 100% (+221, 0, 0)
Wysłany: |21 Mar 2010|, o 19:09   Habba babba?

"Maniek" napisał/a:
Wolałeś dostać warna za post nie na temat?
Wygaszanie postów nie zwalnia z myślenia.


Co jest z Wami, Andrzeje?
Crossu zadał pytanie w odpowiednim temacie, ale oczywiście szychy nie raczyły wysilić się na jakąś uprzejmość. Oschła, służbowa odpowiedź. Maniek bez problemu odnalazłby się w urzędzie jakimś.

Pari został Adminem, chociaż ma dużo na głowie. Świetnie sobie radzi, pilnuje porządku, gra gitara. W międzyczasie gdzieś tam sobie stworzył regulamin zakupów, ale tylko w celu usprawnienia współpracy. Mimo wszystko nadal potrafi trzymać fason, podejść do jakiejkolwiek sprawy koleżeńsko i co najważniejsze- nie obrósł w piórka.

Strasznie nieprzyjemnie się robi, kiedy ktoś z kolorowych zadziera nosa. Nie czepiam się w tym momencie tylko Mańka, bo to był przykładowy post. MadEye od kiedy pamiętam jest tym czarnym charakterem wśród uprzywilejowanych- wystarczy, więcej nie trza. Poza tym co jakiś czas sypnie jakimś śmiesznym tekstem, pociśnie noobka czy coś... no i zwraca się per "Pysie" czasem.

Denerwujące jest, że kilku gości po dostaniu kolorka staje się służbistami. Wiem, że nie zawsze poziom wyczucia wśród userów pozwala na luźniejsze traktowanie, ale Crossu chyba nie ma orzeczenia z poradni i informacja podana trochę lżej (bez wjazdu na zdolność do myślenia itd.) pewnie dotarłaby tak samo.

Takie posty zdarzają się regularnie, ale jakoś dzisiejszy post Mańka i odrobina czasu pozwoliły mi się uzewnętrznić w tej kwestii.

PO KIEGO GRZYBA SIAĆ NA FORUM TAKĄ ATMOSFERĘ?
Każdy przed napisaniem czegokolwiek będzie srał w gacie, czy dostanie warna, czy nie? O to Wam chodzi? Bez przesady, kurde. To tak, jakby przy dobrym seksie myśleć o emeryturze ewentualnego dzieciaka. Nie róbmy jaj z pogrzebu. Fajnie mieć regulaminy, zasady, jakiś porządek... Albo od czegoś są kolorowi, albo nie. Na chwilę obecną równie dobrze mógłby sobie być jakiś anonimowy Antuś, który nie ma kolorowego nicka i po prostu według określonych punktów usuwać posty, warnować userów albo wyłaczać im shoutboxa. Mógłby nic nie pisać. Skoro kolorowi coś piszą, to niech też myślą czasem, czy nie wyjdą na zadufanych buraków. Nie mam w tym momencie nikogo konkretnego na myśli, a nawet jeśli- obejdzie się bez nicków.
Trzeba czasem brać pod uwagę okoliczności, kontekst wypowiedzi, cokolwiek... Bo jak zaczynamy każdy tekst mierzyć jedną miarą, to automatycznie kolorowi mogliby być niepotrzebni, a ich zadania wypełniałby taki Antuś czy może super-cwany program.

Robi się sztywno, służbowo, towarzystwo sra przed napisaniem posta. Forum przestało mnie jarać już jakiś czas temu... Dzisiaj poblokowałem większość penspinnerów na GG i usunąłem z listy, bo i tak z nikim nie piszę, a jak ktoś się odzywa, to tylko jak coś chce.

Weźcie się w garść, błazny. Wszyscy, od A do Z, bo mi Was szkoda.

Nieudane forumowe zamówienia, warny bez powodów, nieregulaminowe posty, nieobiektywne oceny w walkach, kłótnie gdzie popadnie.

Problem nie polega na organizacji forum czy porządku tematów, tylko na ogólnym burdelu w głowach. Jeden goni za hajsem i handluje penami na potęgę, inny karierowicz próbuje przebić się do kolorowych, a jeszcze inny po prostu wchodzi na forum, żeby poznać jakieś tricki... Nieważne w jakim celu wrzuca się posty na serwer. Ważne, JAK to się robi. Bo można być wredną szują, fałszywym lizusem... A te Wasze ograniczenia i rygor jeszcze bardziej determinują ludzi do bycia sztucznym i udawania. Jeden wielki bałagan, zero koleżeństwa, ciepło atmosfery stygnie razem z gronem starych wyjadaczy. Newbie są jak trędowaci i tyle.

"Szacunek każdy, ale strach- nikt" ;]

Odpisujcie albo nie- wystarczy, że ktoś coś z tego zrozumie i się domyśli, o co mi chodzi. Ja nie będę się wdawał w jakieś przekomarzanie, bo zdania nie zmienię, a bronić go nie muszę. Musiałbym, gdyby naprawdę cholernie mi zależało na fajnym forum. Póki co mam to gdzieś, a temat napisałem po koleżeńsku, żeby tempe szczały sobie coś uświadomiły (niekoniecznie kolorowi).

Nie mam nic do kolorowych, nie jestem rasistą. Ale to postawa "władz" poniekąd warunkuje pewne zachowania userów. Crossu miał dobrze, bo podparł się cytatem z regulaminu. Nie każdy jest na tyle sprytny...

Btw. jeden kolorowy wisi mi pena od prawie roku, ale nie będę go gnoił publicznie, bo darzycie go szacuneczkiem. ;]
PTP Wymiany/Trades
 
 
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |22 Mar 2010|, o 15:10   

Ja tylko ten, dodam, że można już skończyć temat mojego zachowania, bo usłyszałem odpowiedź i mi starczy. Dodam tylko, że to wasze 'sztucznie mądre' wysławianie się, które jest jakoby odstawiane na pokaz i dla 'szpanu'(lol, pierwszy raz spotkałem się z takim określeniem na temat języka) jest u mnie na porządku dziennym. Rozumiem, że nie każdy tak się wysławia, można rzec - prawie nikt, ale nie musicie od razu widzieć w tym jakiejś manii. Uwierzcie, to mi nie przychodzi na siłę.

Natomiast co do fajki - jasne, że się nią chwalę, bo jest cyber koks. Tutaj lansik jest mi potrzebny, hehe.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |24 Mar 2010|, o 13:35   

Dodam coś od siebie.
Ja byłem na przeróżnych meetingach czy to Krakowie, Tarnowie, Rzeszowie. Katowicach w Nowym Sączu.
I spotykałem się z przeróżnymi penspinnerami, od newbie do sławnych koxów. Spotkałem ludzi co kiedyś byli sławnymi PSerami ale odeszli na emeryturę oraz spotkałem ludzi co niebyli w ogóle znani a teraz są popularni.

Szczerze nie wiem jak wy ale na meetingach nie czuć takiego napięcia co widać w tym temacie. Nie widać było rozróżnienia "kolorowych nicków" na "zwykłych zielonych userów".
Czasami się zdarzało, że do mnie ktoś mówił, że niby kox jestem albo, że rozpoznawalnym ale nie traktowałem tego na serio i reagowałem ze zdziwieniem.

Jak są takie sytuacje, to raczej z poczuciem humoru. W Katowicach (bodajże 24.10.2009) przyszła jedna pani (matka bardzo młodych penspinnerów) pytając się kto tu dowodzi to wszyscy pokazali na Pariego, że on tu dowodzi, bo jest adminem!

"Rafik" napisał/a:
Tak czy inaczej tu nie chodzi o moderatorów, tylko o czas do wygaśnięcia ostrzeżenia, imo 180 dni to jest przesada.

Z tym się całkowicie zgadzam. 180 dni to lekka przesada. Miałem 3 warny na swoim koncie i nadal przeciągałem granicę co mogło się skończyć zakazem pisania. I byłem zaskoczony widząc, że nie mam warnów na swoim koncie... jak szybko to pół roku minęło
Ale co innego dla nowego użytkownika co traktuje warny na serio. Ja mogę na to pozwolić, bo jestem przyzwyczajony do tego.

"Krasnal" napisał/a:
"będziesz licealistą to zrozumiesz"
"wiesz, ja teraz jestem maturzystą"
"mam fajkę i jestem lepszy, ja się pochwalę fajką, a jak się kto inny pochwali czy innym, to go zdissuję" itd.

Nie traktuj Krasnal tego zbyt poważnie. To co było przeminęło. W sumie mogę mówić tylko o swoim doświadczeniu... ja nie "pamiętam" co robiłem wczoraj tzn nie żyję przeszłością. Może tak się zachowywali to nie oznacza, że będzie tak w przyszłości.

"KhaDori" napisał/a:

LOL. Tylko nie zacznijcie się ciąć, jak dostaniecie *WARNA*, proszę was. Ja nie wiem czy to przez niezrozumienie idei forum tak się niektórzy boją tego warna czy przez co niby. Ja miałem na różnych forach kilka warnów i nic się nie stało, nikt nic mi nie powiedział, nikt nigdy nie zrobił mi do tego żadnej aluzji, a na meetingach na np ppp naprawdę nie gada się "O, patrzcie, to ten gupi khadori, co dostał warna od madg
eye za zły post w walce cienki vs dercen 2 lata temu, nie gadamy z nim!"
Więc jest dokładnie tak jak w nazwie tego zjawiska. WARN=OSTRZEŻENIE. Nic więcej.

Masz rację! Na meetingach tak nie ma! Nie spotkałem się z tym!

"LD" napisał/a:

To było zawsze i wszędzie, nazywa się szpan. Trochę lansiku jeszcze nikomu nie zaszkodziło. :wink:

szpan? lansik? hmmm... kiedy ostatnio szpanowałem? Nie pamiętam. Choć większość ludzi próbuje mi wmówić, że to co ja robię to popis przed innymi. A to jakoś samo wychodzi, bez powodów...

Na zakończenie
"LeśnyDziad" napisał/a:
Strukturę forum najlepiej pokazuje SB, które jest jedynym miejscem forum w którym non stop się coś dzieje (no i jeszcze podforum FPA, ale o tym nie rozmawiamy. Tam jest inny świat i trzeba się umieć w nim poruszać).

Chyba LeśnyDziad ma rację. To moja "ostatnia" "poważna" "dyskusja" na tym forum.
Ja żyję w innym świecie. Więc na takie dyskusje się nie nadaję... :cry:
Żeby dyskutować trzeba mieć argumenty, trzymać się swojego zdania, kłócić się o rację a ja niestety czy stety nie przejmuję się takimi sprawami. Wiem, że każdy patrzy na świat inaczej więc po co mam przekonywać mój sposób patrzenia na świat na świat kogoś innego?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Akeien 
Użytkownik

Posty: 861
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |28 Wrz 2010|, o 20:40   

Ja tam myślę, że dość niepotrzebna dyskusja. Forum zawsze będzie takie. Oziębienie stosunków? Ostatnio systematycznie dostawałem pytania na Formspringu pt.: "Czemu jesteś takim debilem?". Nie rozumiem czemu ludzie tak się lansują. Co wy tacy fajnie jesteście?

Jedziemy dalej. Wiek. Nawet nie staż na forum, a wiek. Mamy takiego Fraśka ( tak mi przyszedłeś do łba ), a mamy mnie. Ja tam chodzę do 2 gim. młody tam jestem i nie łapię waszego rapowego slangu itp. Jestem sobie młody, zdolny człowieczyna co ma wiele zainteresowań. Siedzę na forum, bo lubię. Dostaje systematycznie uwagi na temat moich postępowań. Coście się tak zawzięli? W wieku Fraśka jest inaczej. Krasny ma racje.
Cytat:
Jestem po maturze, spadaj mały, jou.
Fajnie? To codzienność. Mi to tam nawet nie przeszkadza, mam duży dystans do forum. Jak chcę pogadać o PS to zaczepiam sobie Krasnala na przerwie, albo Rouga, Pjeha, Emigranta. Mam duży wybór.

Wazelina. Ostatnio dostałem dwie uwagi na temat podlizywania się. WTF?! Jak się z kimś zgadzam i jest to ShaiiboN to już podlizywanie? Jak się zgodzę z noobem to jest też źle, bo nooby nie mają racji. Najzabawniejsze jest to, że żółci dostają mnóstwo uwag typu " Cześć Frasio XD", "Jesteś ekstra!". Ci nowi userzy dostają orgazmu, lub szału macicy jak dostaną odpowiedź. Ostatnio nick w kolorze moczu jest strasznie rare.

Bycie fajnym. Strasznie się narobiło Domciorów, Mikulewów itp. Mikulew zaczął to wszystko i nie mam nic do niego, bo to co robi jest śmieszne. Tylko problem tkwi w tym co kopiują inni. Widziałem nieraz na SB shouty na temat, że świrowanie jest ekstra i w ogóle. Tylko czy my mamy forum o PS czy o krejzowaniu. Mam w szkole mnóstwo osób ze strasznym parciem na szkło i nie lubię tego. Takie krejzowanie jest na pokaz, bo innego celu to nie ma. Szaleję z przyjaciółmi, których szanuję. Po co mam szaleć wśród ludzi, których ledwo znam?

Diss czy coś tam. Nie łapię tego slangu i nie wiem co to znaczy. Wiem tyle, że mnóstwo osób się próbuje wyfajnić wśród ludu poprzez obrażanie innych. Taki kleszcz. Ostatnio za wszelką cenę chciał się pokazać fajnym kosztem Wasila. Kolejno łamałem jego argumenty, aż zaczął zmieniać temat. Szukając poparcia wśród ludu zjeżdżał na kwestie Biebera i jak on go nienawidzi. Czemu? Wzbogacił się i ma fanki. Co w tym złego? Jest śmieszny. Lubię go. Fajnie jest czasem go posłuchać. Dobra jeszcze pare takich odjazdów od tematu było, ale przyszedł czas, że poszedłem się uczyć na fizykę. Patrzę jutro a Kleszczyk się bulwersuje na mnie po co wszczynałem kłótnię, bo przecież on do Wasila nic nie ma. 10 słabych argumentów to raczej nie jest nic. Czemu ludzie próbują się wsławić poprzez ośmieszanie, a nie przez spinning? Sam nie jestem dobry, ale staram się i zobaczymy.

Co to ja jeszcze miałem...

ShaiiboN napisał/a:

Dodam tylko, że to wasze 'sztucznie mądre' wysławianie się, które jest jakoby odstawiane na pokaz i dla 'szpanu'(lol, pierwszy raz spotkałem się z takim określeniem na temat języka) jest u mnie na porządku dziennym. Rozumiem, że nie każdy tak się wysławia, można rzec - prawie nikt, ale nie musicie od razu widzieć w tym jakiejś manii. Uwierzcie, to mi nie przychodzi na siłę
.

Tu się zgodzę. Dostałem kilka uwag na temat mojej pisowni. Lubię pisać poprawnie, bo jestem urodzonym humanistą. To, że zacząłem pisać tak na forum wiąże się z dostaniem Redaktora ( o co z resztą trochę ludu się czepia ). Przedstawię wam mój tok myślowy.

-Dostałem Redaktora, hmm
-Kliknijmy w opis grupy!
-Daje przykład, hmm
-To może będę pisał tak jak w szkole!!! ( tutaj żaróweczka )
-Pisu, pisu, klik, klik
-"Co ty ***** od***** Akeien, że masz Redaktora i teraz taki się zrobiłeś ważny i poprawny! !&%^&^&$^%#^!_!$&(*$*^*$%%&^$%$^@$#%^$!!!"
-Fajnie! Tylko czemu się czepiają? Przeszkadza im to...

I dochodzimy tutaj. Co dalej?

Yyyy coś tam miałem jeszcze skrobnąć, ale francuski wzywa.


Uuuu. Wiem!
Co to jest, że Madaj nie zezwolił na użycie loga PPP na piórnikach w zamówieniu Huta i Enviego? WTF?! x9999999. Czemu? Bo się nie zapytali? No i co? Ubędzie Madajowi, że zapytali później? Czy ktoś mi sprawę wyłuszczy?


FAJNY FLEJM!!! Kocham skandale!
Ostatnio zmieniony przez Akeien |28 Wrz 2010|, o 20:46, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Suriel 
Użytkownik


Kręcę od: 1.12.09
Ręka: Juz Obie :>
Wiek: 32
Posty: 252
Skąd: KIelce (CK)
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |28 Wrz 2010|, o 21:46   

YYYY.... to i ja coś naskrobne (no cóż, jak już odkopano...).

"Akeien" napisał/a:
Nawet nie staż na forum, a wiek


Hmm.... trochę nie ładnie odnosić się do starszych osób z brakiem szacunku. A wg. mnie staż ma troszkę mniejsze znaczenie, ponieważ jeden po 2 latach cos osiąga a 2 koleś ponołlajfi z rok i będzie umiał więcej od 1. Akeien, ten twój przykład może i jest trafny co do niektórych, ale przecież sporo osób ma 18+ i jakoś się nie popisują...


"Akeien" napisał/a:
Ostatnio dostałem dwie uwagi na temat podlizywania się


Może nie o to tu chodzi, że się zgadzasz, tylko w jaki sposób to robisz i wielu (w tym i ja) uważa to za podlizywanie. Może zatrzymam sie troszkę dłużej przy tym temacie ikon. Napisałeś, że "nowi" dostają orgazmu jak jakaś ikona im odpisze. Dla nich na początku liczy się zauważenie. Wiem to po sobie. Jak zaczynałem to (o Matko!) kto to był dla mnie Gildor, Szajbą MadEye, Frasiu, Kąś i Rarka. Chciało się być zauważonym. A już jak Gildor spropsował (pochwalił, ew. wyraził uznanie) mnie za wykonianie 4x bust. Jejku co to był za dzien...


"Akeien" napisał/a:
Ostatnio nick w kolorze moczu jest strasznie rare


Wcale nie ostatnio tylko juz przez długi czas. Pewnie wiąże się to z tym, że dana osoba jest w jakiś sposób wyróżniona?? Prawdopodobnie po to wprowadzono Ikony i VIP-ów, a znaleźenie się w tak dostojnym gronie, też łatwe nie jest. Poza tym patrząc na takie osoby czuje się uznanie dla ich talentu i poświęcenie dla PS.


"Akeien" napisał/a:
Tylko czy my mamy forum o PS czy o krejzowaniu.


Otóż, ledwo znany człowieku, wyobraź sobie, że wchodzisz na forum o PS a tam tylko o tym gadka - kto co wykręcił, jak i ile. Odrazu rzuca sie w oczy to, że to bylo by forum botów i ogólnej zamułu... Przecież gdyby każdy gadał tylko o PS to wszystko wpadło by w rutynę i nie było juz tak interesujące jak jest teraz. odnośnie "krejzowania" to uważam, ze jeśli ktoś lubi szeroko pojęte głuopty, to niech sobie je robi, ale w taki sposób by innych nie urażać oraz by było to z dobrym smakiem i gustem.

"Akeien" napisał/a:
Po co mam szaleć wśród ludzi, których ledwo znam?


No to mistrzu trzeba się kumać sam świata nie podbijesz, a zawieranie nowych znajomości może okazac sie bardzo przydatne (tak uczą mądre księgi o sztuce wojny [np. Sun Zi]



Ogolnie wątek z dissami i punchami pozwolę sobie pominąć, gdyż nie chcę wnikać w wasze sprawy.


"Akeien" napisał/a:
Dostałem kilka uwag na temat mojej pisowni. Lubię pisać poprawnie, bo jestem urodzonym humanistą. To, że zacząłem pisać tak na forum wiąże się z dostaniem Redaktora ( o co z resztą trochę ludu się czepia ). Przedstawię wam mój tok myślowy.


Otóż mój drogi - co do twojego stulu pisania nic nie mam, ale prosze nie wmawiaj mi, że jesteś urodzonym humanistą, bo moja skromna osoba (choć o ścisłym umyśle) łatwo podkreśli ci w tekście niespójności (nie będę przytaczał). Każdy siedząc przed komputerem moze być "mistrzem internetowego pióra". Więc nie wywyższaj mi się tu, ew. nie pisz mi na privie, że jak nie używam polskich znaków to muszę na korepetycje się udać, gdyz jest to wierutne kłamsto i jawne pomówienie.

No to chyba tyle ode mnie. Miłego wieczorku:)


P.S. Patrz Gildor moja polszczyzna jest oszałamiająca( jednak potrafię)
_________________
"Maksym napisał/a:
"[Czw 23] Maksym: Suriel spoko gościu


>>>Pomozcie w rozwoju miasta<<<
>>>A tu dajecie moim ludzikom zatrudnienie :D <<<
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |29 Wrz 2010|, o 11:56   

Nieczęsto używam tej emotki, ale teraz po prostu nie da się inaczej:
:facepalm: (może być też to: http://i39.tinypic.com/2yx2jk6.jpg)
Ludzie, ten temat powstał pół roku temu i teraz na forum sytuacja jest już trochę inna. Powiedzcie mi na kie licho odgrzewacie tą starą dyskusję? Akeien i Suriel dostają po warnie. Cross właściwie też powinien, bo zgłosił post, ale jednak napisał w temacie też. I nie wiem właśnie dlaczego to zrobił. Ale niech będzie, że tym razem Ci się upiecze, bo może dzięki temu postowi został napisany tylko jeszcze jeden post, a nie trzy. Następnym razem leci warn z miejsca, więc pamiętaj, że wystarczy zgłosić post <:

A, na wszelki wypadek zamknę temat.
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl