Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
ShaiiboN 2nd
Autor Wiadomość
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |24 Sie 2010|, o 10:50   ShaiiboN 2nd

Czem.
Przepraszam za mega duże opóźnienie, ze względów edycyjnych, jak także ze względów nie-edycyjnych. Nie będę się rozpisywac, powiem tylko, że edycja może się niespodobać, podobnie jak muzyka i spinning. Nie czuję się z tym pewnie, wyszło jak yszło.
Ahoj, miłego oglądania!



Wersja HQ na YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=PFzHg-O9h-s

Enjoy!
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cichy 
Użytkownik


Kręcę od: 31.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 753
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |24 Sie 2010|, o 11:07   

Mnie się edycja i muzyka bardzo podobały. Świetnie to wyszło.
Sam spinning też fajny, Gildor ładnie ciśnie na lewej.
Collab na duży plus :)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Domcior 
Facepalm Artists


Kręcę od: 14.I.2010
Wiek: 32
Posty: 498
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |24 Sie 2010|, o 13:00   

Klla i Rafau <33

Edycja bardzo fajnowa tylko myślałem że z muzyki będzie coś jak na ShaiiboN 1st ; <
_________________
"Pełen nienawiści Świat, staje się dziwny" ~ D.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |24 Sie 2010|, o 18:44   

Niezły kolab, podobuje mi się. Pomijając fakt, że widziałem jak ten kolab powstaje w bólach od samego początku, to fajnie się oglądało ;d

Tradycyjnie postaram się napisać coś niecoś o wszystkich penspinnerach:
ShaiiboN - meh

Syu - miszcz nad miszcze, styl nieziemski, genialne zmiany kierunków i hybrydy z imponującą płynnością. Szkoda tylko że kamera traciła focus czasami. Genialny neobak 12-34 -> ringaround release i finiszerowy fake double bust.

Tmkk - też świetna płynność; świetne, dynamiczne kombo z dobrymi połączeniami i efektownym finiszerem. Mimo to styl mi średnio podchodzi, niestety.

Gibki - klasycznie już mnie rozłożyłeś na łopatki ;0 Świetny styl, płynność bez zarzutu, dobre rozkminy ze zmianami kierunków. Tylko finiszer nieco niepewny był, ale da się wybaczyć.

pruCe - dobre kąbo, bardzo oryginalny jak na PPP styl (: trochę z Rarki, ale w zupełnie innej aranżacji. Ładne midbaki 1.5, chociaż drugi złapany już nieco niepewnie. Świetny TF charge rev, bardzo śmiały ^^. Tam na finiszer był bust - bust release -> bust, czyż nie?

klla - kllasycznie bardzo po Twojemu. Jest płynność, jest flow, są fajne połączenia w oryginalnym stylu, są też elementy trudniejsze, aeriale, ogólnie kombo zdecydowanie na plus, chociaż nie do końca podoba mi się to, że masz dość powolny styl. Jakbyś ociupinkę przyspieszyła to było nieziemsko (zresztą mnie mówią to samo).

Rafau - no, pozamiatane, ja nie wiem jak Ty wykształciłeś sobie tak oryginalny styl i dobór trików oO Dynamicznie w cholerę, świetne busty i FL TA, a przejście z FL TA do fingerpassa to już czyste awesomeness.

Gildor - nah

Serket - zdecydowanie najlepsze kombo kollabu, takiej dawki płynności, stylu i kreatywności to daaaawno nie widziałem O: Cokolwiek bym tu nie napisał byłoby mało, to po prostu trzeba zobaczyć.

macioster - świetny, po prostu genialny bak to fl ta rev -> fl ta rev, majstersztyk; tak strasznie lubię ten trik że zią, ale za chiny nie potrafię zrobić go tak dobrze jak Ty ;/ Ogólnie dobre bardzo przejścia, oryginalne, szczególnie to do ringbaka. I szkoda, że szajbon uciął finiszer, bo był naprawdę nie w kij dmuchał -.-

Lawliet & Szajbon - D:

I ogólnie nie wiem jak Wam ale mnie bardzo edycja przypasowała do gustu (pewnie dlatego, że część pomysłów sam podsuwałem <:), szczególnie że jest bardzo zgrana z muzyką. Kolab powinni zobaczyć wszyscy.
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl