Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
"Resher" Mod
Autor Wiadomość
Resher 
Użytkownik


Kręcę od: 07.07.09
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 17
Skąd: Szczucin
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |13 Sie 2010|, o 19:32   "Resher" Mod

"Resher" Mod



Wstęp:

Ten o to self mod został wymyślony pod wpływem chwili, chwila ta miała miejsce po tym jak zniszczyłem swojego Ayatori Moda(złamałem body w dwóch miejscach). Otwierając swoją skrzyneczke z różnymi resztkami - śmieciami wykopałem kilka części. Części te wraz z częściami od Ayatoriego stworzyły pewnego moda, którego tutorial pokaże w tym temacie.



DANE:
Nazwa - "Resher" Mod
COP = COG
Długość ~ 22cm
Waga = nie znam ale cięższy troszke od Ayatoriego


Potrzebne długopisy:

--> Pilot G2(można suby użyć)
--> Fibracolor/Colorella Duo
--> 2x Uni Signo
--> Hyper Jell/Zebra Jimnie
--> Uni Signo Knock/Spoko mini(do grip cuta)
--> Hgg/bk77

Potrzebne części:
--> Kawałek przedniej rórki G2 z tipem i cały grip
--> Body Fibracolor/Colorella Duo
--> 2x tip Uni signo
--> Cap i grip Hyper Jell/Zebra Jimnie
--> Grip do grip cuta
--> Tip Hgg/bk77

Zaczynamy:

1. Ściągamy grip z G2, rozkręcamy całość i ucinamy z przedniej części gwint wraz z "zgrubieniem". Piłujemy niedoskonałości.

2. Wyciągamy wkład z body fibracolora i do "otwartego" body wkładamy wcześniej spreparowany kawałek body z G2(może nie wejść za pierwszym razem, pilnikiem można lekko spiłować końcówke G2, u mnie weszło idealnie). Ma to wyglądać tak:


3. Na tip G2 nakręcamy tip Signo(można użyć troszke taśmy). Zakładamy grip G2 na body.
Na grip G2 nawijamy insert(albo outsert, nie wiem jak nazwać), na niego zakładamy pocięty grip spoko albo Signo Knock.

4. Następnie bierzemy grip Hyper Jella/Jimnie i od góry wkładamy tak do połowy tip Hgg/bk77. Do capa wrzucamy tip Signo wraz z gripem Hyper Jella(tipem Hgg do Signo). Gotowy cap nakładamy na fibracolor.

5. Tak oto stworzyliśmy "Resher" Moda.



Ocena autora:

Mod ten jest stosunkowo długi i ma dość duże momentum dzięki body fibry. Waga moda jest umieszczona głównie w capach i przodzie co sprawia, że kręci sie jak zwykłym DC. Kręci sie nim dużo lepiej niż Ayatori Modem dzięki wiekszemu "terenowi" do kręcenia i lepszym momentum. POLECAM!!!


PS: Przepraszam za jakość zdjęć(robione komórką)
_________________
"Otoczony obmyślaj plany, zagrożony śmiercią walcz" - Sun Tzu "Sztuka Wojny"
PTP Wymiany/Trades
 
 
krzycholek 
Użytkownik


Kręcę od: październik 09
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 231
Skąd: Wrocław
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |13 Sie 2010|, o 19:38   

Bardzo dobry pomysł z włożeniem G2 do body fibry, podoba mi się. Ogólnie mod bardzo fajny. ;)
Ostatnio zmieniony przez krzycholek |13 Sie 2010|, o 19:39, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hut 
Użytkownik


Kręcę od: 24.06.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 567
Skąd: POZnan*
Handel: 99,36% (+155, 0, -1)
Wysłany: |13 Sie 2010|, o 19:38   

fajne polaczenie body g2 z fibracolorem, nikt na to nie wpadl. fajna innowacja.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ygo 
Użytkownik


Kręcę od: 11.06.09
Ręka: Lewa/left
Wiek: 29
Posty: 295
Skąd: Krosno
Handel: 100% (+22, 0, 0)
Wysłany: |13 Sie 2010|, o 19:55   

Mod jest ok, ale zmień body choćby na białą fibrę to będzie dużo ładniejszy ;) Długi trochę, ale powinien być wygodny z tego co mi się zdaje.

Szczerze mówiąc to już dawno na to wpadłem, a najlepsze jest w tym połączeniu to, że działa też odwrotnie, tzn backplug fibry/colorelli/ct/ac można włożyć w rurkę G2. Używałem tego tu:
http://i787.photobucket.c...on/P1030551.jpg
http://i787.photobucket.c...on/P1030538.jpg

A ta przednia część body G2 jest użyta w moim modzie z drugiej rundy Micro Modders.
_________________
Tiru Riru!



PTP Wymiany/Trades
 
 
Socus 
WawSpin


Kręcę od: 05.05.2009r.
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 525
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+108, 0, 0)
Wysłany: |17 Sie 2010|, o 21:44   

Ciekawy ten mod, może sobie złożę, tak na marginesie czemu ja nie publikuję swoich tworów? o:, chyba zaczne.

Radzę zmienić fibrę na białą i zmazać nadruk, będzie o niebo ładniej
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl