Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
zmiana pena a progress
Autor Wiadomość
iggy 
Użytkownik

Posty: 12
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |12 Lip 2010|, o 13:09   zmiana pena a progress

Kręcę od jakichś dwóch lat, staram się stale uczyć czegoś nowego, jednak ostatnio przychodzi mi to z co raz większym oporem. Właściwie moja nauka ogranicza się do doszlifowania i sklejania w combosy tego co umiem, za to marnie wychodzą mi tricki w których pena wypuszcza się z ręki (shadowy, aroundy, busty). Mam s777 mxa i metal comsse. Też przechodziliście taki zastój w treningu? Na ile zmiana pena może pomóc poprawić technikę? i jakiego pena polecacie do ww tricków? :)
PTP Wymiany/Trades
 
Sobol 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 33
Posty: 215
Skąd: Mielec
Handel: 100% (+20, 0, 0)
Wysłany: |13 Lip 2010|, o 10:52   

A ja mam taką radę...
Idź na jakiś meeting i sprawdź, czym ci się będzie fajnie kręciło i wtedy to kup. Na meetingach można pokręcić masą modów, bo zwykle wszyscy przynoszą większość tych, które mają.
PTP Wymiany/Trades
 
 
iggy 
Użytkownik

Posty: 12
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |13 Lip 2010|, o 18:16   

łał dzięki za tyle odpowiedzi, postaram się wrzucić jutro filmik z tym co umiem :) z nastawieniem akurat u mnie problemu nie ma, kręcę kiedy się da i wątpię żeby mi się kiedykolwiek znudziło ^^ btw a często zmieniacie swojego głównego moda czy trzymacie sie jednego?
PTP Wymiany/Trades
 
Sobol 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 33
Posty: 215
Skąd: Mielec
Handel: 100% (+20, 0, 0)
Wysłany: |13 Lip 2010|, o 22:07   

Ja White Comssę mam od kiedy zacząłem kręcić (koniec roku 2008) i kręcę nią do dzisiaj. Po drodze chwilami miałem Bustera, Żółtego i zwykłego MXa, którymi mało kręciłem i szybko posprzedawałem, a dalej kręciłem tą Comssą (drugi rok). Niedawno kupiłem jeszcze Sunbursta Evo (żeby mieć coś niesymetrycznego) i to wystarcza mi do tej pory.

Jak kręcisz lekkimi modami, to raczej się tego trzymaj. Szkoda stracić wszystko przez przesiadkę na jakiegoś Bustera, po którym twoje comba będą wyglądać jak comba 9/10 ludzi kręcącym tym... czymś.

Zaraz mnie ktoś zjedzie, że przecież Busterem każdy kręci inaczej... Wiem, że są wyjątki mające na nim swój styl, ale niestety, lwia część kręci identycznie.

PS: Jeśli twoja comssa (jak ich większość) ma gripy anyballa, to polecam spróbować założyć na nią Dr. gripy ;)
Ostatnio zmieniony przez Sobol |13 Lip 2010|, o 22:12, w całości zmieniany 4 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl