Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Zmiana treści powiadomienia email o nowej PW
Autor Wiadomość
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |6 Lip 2010|, o 16:47   Zmiana treści powiadomienia email o nowej PW

Envy kiedyś poprosił o wrzucenie treści wiadomości do maila powiadamiającego o nowej prywatnej wiadomości. Stwierdziłem jednak, że nie ma sensu wrzucać całej treści - w przypadku wiadomości o długości do 80 znaków wrzucana jest całość, jeśli jednak wiadomość jest dłuższa, to w mailu znajdziecie tylko pierwsze kilkadziesiąt znaków. Niestety tagi bbcode nie są parsowane, co chyba jest oczywiste dla każdego.

Poza samą treścią dodałem tekże tytuł przesyłanej wiadomości oraz zmieniłem link, jaki był w tym mailu - wcześniej przenosił on do skrzynki odbiorczej, teraz przenosi bezpośrednio do tej konkretnej wiadomości.

Przykładowy mail:
Kod:
Witaj FeniX,

W twojej skrzynce pojawiła się nowa Prywatna Wiadomość od Test pod tytułem "Testowanie powiadomienia na email" na "Forum penspinning.pl". Możesz zobaczyć nową wiadomość klikając na poniższy odnośnik:
http://forum.penspinning.pl/privmsg.php?folder=inbox&mode=read&p=236808

Treść (jeśli wiadomość jest długa, znajduje się tu tylko jej część):
Lorem [b]ipsum[/b] dolor sit amet, consectetur adi(...)

Pamiętaj, że możesz zawsze wyłączyć powiadamianie o nowych wiadomościach zmieniając odpowiednie ustawienia w Twoim profilu.

--
Dziekujemy,
Administracja PPP
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl