Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
[Etap I] Pierwsza para

Który lepszy?
The Arrow Mod
50%
 50%  [ 38 ]
White Whale
50%
 50%  [ 38 ]
Głosowań: 76
Wszystkich Głosów: 76

Autor Wiadomość
Kazuke 
Użytkownik


Kręcę od: 05.05.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 551
Skąd: Trzebiatów
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |29 Cze 2010|, o 11:04   [Etap I] Pierwsza para






Nazwa modyfikacji: The Arrow Mod
Waga: 16 g
Długość: 20,4 cm
Opis modyfikacji: Mod o dużych możliwościach zmiany wyglądu, dobry do płynnego kręcenia. Duża powierzchnia spinningu, wyważony.

Vs.







Nazwa modyfikacji: White Whale
Waga: ~Buster na cięższych tipach
Długość: 21 cm
Opis modyfikacji: Dobrze kręcący się mod, nadający się na main pena, dodatkowo ołówek 0,5mm. Biały, ale kolorystyka może byc dowolna. Dużo cięcia podczas modowania i parę części z zagranicznych penów (ale dość łatwo dostępnych, nic rzadkiego).
_________________
Ostatnio zmieniony przez Maniek |29 Cze 2010|, o 12:01, w całości zmieniany 5 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wu 
Użytkownik

Kręcę od: 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 112
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |29 Cze 2010|, o 11:22   

Oba mody mi się podobają
The Arrow Mod - Bardzo ładny SC trochę nie podoba mi się kolorystyka , ale jak sam autor pisze jest dużo wariantów kolorystycznych więc duży + . Waga jak i długość odpowiednia do moich potrzeb .

White Whale - Ciekawy mod kształtem przypominający minwoo moda . Fajnie , że jest on piszący , ale niestety jego parametry odstraszają . Nie mam pojęcia jak można kręcić czymś tak ciężkim :!:

Głos na The Arrow Mod
PTP Wymiany/Trades
 
Mojec 
WawSpin


Kręcę od: tak sobie
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 647
Skąd: Zielona Góra
Handel: 100% (+62, 0, 0)
Wysłany: |29 Cze 2010|, o 11:39   

pod kątem wyglądu bardziej podoba ma się White Whale, nawet to że jest on MP mnie przekonywało do oddania głosu na niego, leczy gdy spojrzałem na wagę lekko się przestraszyłem, takim klocem jak ciężki buster to nie kręcę bo potem mnie palce bolą i nie mogę wziąć nic innego do ręki...

zaś The Arrow Mod jest ładnym modem z ogromną możliwością spersonalizowania pod siebie, a kiedy się odpowiednio dobierze kolorystykę to może być nawet do kUzu podobny^^

oba mody wykorzystują g3 (ale jestem spostrzegawczy co?), oba są bardzo ładne... na prawdę nie wiem co wybrać :(

poczekam na resztę opini i wtedy zdecyduję^^
_________________
Może właśnie dzisiaj jest twój szczęśliwy dzień, je je je^^
PTP Wymiany/Trades
 
 
krzycholek 
Użytkownik


Kręcę od: październik 09
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 231
Skąd: Wrocław
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |29 Cze 2010|, o 23:02   

A mi bardziej podoba się White Whale... Lubię białe peny, waga mnie nie odstrasza (takim czymś da się kręcić ;) ). Jest to ołówek automatyczny co u mnie ma dużego plusa

The Arrow mod, można zmieniać w nim kolorystykę, ale w White Whale też autor pisze że kolorystyka może być dowolna.

Głos na White Whale.
_________________
http://www.formspring.me/krzycholek
PTP Wymiany/Trades
 
 
Akeien 
Użytkownik

Posty: 861
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |2 Lip 2010|, o 22:04   

Szczerze mówiąc, wyrównana walka.

The Arrow Mod w moim odczuciu posiada za wiele kolorów. Gripcut mi się nie podoba. Ogólne wrażenie jakoś nie wysadziło mnie z fotela.

Z White Wale to inna historia. Kocham takie mody. Z początku w ogóle myślałem że jest dwustronny ( mój błąd ). Podobny do minwoo. Ciekawy ten ołówek w środku. Ciekawi mnie i moźe kiedyś...

Głos na WW
PTP Wymiany/Trades
 
Harna$ 
Facepalm Artists


Ręka: lewa
Wiek: 28
Posty: 546
Skąd: Krościenko n/D
Handel: 91,89% (+68, 0, -6)
Wysłany: |4 Lip 2010|, o 12:56   

No i remis .
Co teraz ?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kazuke 
Użytkownik


Kręcę od: 05.05.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 551
Skąd: Trzebiatów
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |4 Lip 2010|, o 15:47   

:facepalm:

Obaj przechodzą, ponieważ na dodatek obaj wyjechali :D .

Autor The Arrow Moda to Ygo, zaś autorem White Whala jest senQ. Gratuluję uczestnikom. Na prawdę idiotyczna sytuacja przy tylu głosach.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl