Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Propozycja: Collab - przeciętni oraz ikony

Dobre to...?
Dobre to.
78%
 78%  [ 39 ]
Nie dobre to...
22%
 22%  [ 11 ]
Głosowań: 50
Wszystkich Głosów: 50

Autor Wiadomość
Phantasm 
Użytkownik


Kręcę od: Wrzesień 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 546
Skąd: Radom
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |25 Cze 2010|, o 21:31   Propozycja: Collab - przeciętni oraz ikony

Wpadłem dzisiaj na taki pomysł - co myślicie o zorganizowaniu collabu w którym przeciętny szary penspinner mógłby wystąpić razem z ikoną/kolorowym/innym koksem? Zauważyłem że mało jest takich collabów gdzie ci lepsi kręcą razem z tymi mniej doświadczonymi (nie, nie gorszymi!). O ważne dla mnie by było gdyby wystąpiło więcej niż 1 ikona ale żeby liczba przeciętnych i ikon była jakoś zbalansowana.

Ideą tego collabu oprócz sprawdzenia swoich umiejętności jest zobaczenie siebie oraz mistrzów w jednym filmie, a nawet danie tej satysfakcji tym bardziej... nie wiem jak to powiedzieć... zdeterminowanym(?)

Chyba ostatnim takim collabem był Shaiibon 1st, gdzie naprawdę troche tego koksu sie uzbieralo (no byl sam shaiibon, byla klla i kilku innych). W Self-mod collab też był cienki ale chyba sam cienki na reszte to za mało. O no i jeszcze Left Hand Collab, który co prawda nie wyszedl jeszcze, ale są comba koksów i normalnych. Dobra bo zszedłem z tematu.

I tu do was mam pytanie: jakie jest wasze zdanie na ten temat? Nie zakładałem jeszcze tematu z zapisami bo chcę poznać wasze zdanie, żeby nie wyszło jakoś tak że dam zapisy a żadna ikona/koks/kolorowy sie nie zapisze xD

Pozdrawiam.
_________________
3 miesiące
8 miesięcy
1 Rok
Ostatnio zmieniony przez Phantasm |25 Cze 2010|, o 21:32, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
krzycholek 
Użytkownik


Kręcę od: październik 09
Ręka: prawa
Wiek: 26
Posty: 231
Skąd: Wrocław
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |25 Cze 2010|, o 21:41   

No dobry pomysł, i można by zrobić na zmianę combosy, np. ikona - przeciętny - ikona itd. Wtedy było by zróżnicowanie i jakoś by się to rozłożyło. No i to dobra okazja do wystąpienia w poważnym i na wysokim poziomie collabie, takim jak PPP Promo tylko że z większą ilością miejsc i mniejszego pokroju ;) . Ogólnie to jestem na tak
_________________
http://www.formspring.me/krzycholek
PTP Wymiany/Trades
 
 
Harna$ 
Facepalm Artists


Ręka: lewa
Wiek: 28
Posty: 546
Skąd: Krościenko n/D
Handel: 91,89% (+68, 0, -6)
Wysłany: |25 Cze 2010|, o 21:45   

Ja też jestem na tak :d
Miło pokazać się na collabie z koxami :p
Mam nadzieje ,że Left hend collab nam wyjdzie i będzie jednym z pierwszych takich collabów.
Że tak powiem,mam nadzieje,że nasz collab zapoczątkuje to co napisał Phantasm
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rafik 
Użytkownik

Kręcę od: II2008
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 459
Skąd: Wrocław
Handel: 100% (+11, 0, 0)
Wysłany: |25 Cze 2010|, o 21:52   

Zawsze chciałem z koxami wystąpić w jakimś collabie.
PTP Wymiany/Trades
 
Ufo 
Facepalm Artists


Kręcę od: 10-09-08
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 746
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+153, 0, 0)
Wysłany: |26 Cze 2010|, o 10:13   

co z tego ze wystapisz z ikona skoro i tak masz mniej doswiadczenia, znasz mniej trickow i ogolnie gorzej spinasz? nie czyni z ciebie to ani koxa ani ikony ani lepszego penspinnera

dla mnie to byloby upokorzenie, tak samo jak nigdy nie aspirowalem do bycia w JA czy innych lepszych timach

idea jest glupia, to tak jakbys myslal, ze jak zrobisz taga z peemem to ktos pomysli, ze jestes fajny
_________________


klik
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maksym 
TOL


Posty: 694
Handel: 100% (+58, 0, 0)
Wysłany: |26 Cze 2010|, o 10:17   

Dzięki temu można by było zobaczyć jakie są różnice pomiędzy koksami, a tymi mniej doświadczonymi.
Zobaczyć ile brakuje mniej doświadczonym do ikon czy vipów.
Co szkodzi zrobić taki collab?
Jak film rzeczywiście będzie kiepski i to się skasuje.
Idea szczytna.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Veq 
Użytkownik

Kręcę od: XII 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 28
Posty: 529
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+17, 0, 0)
Wysłany: |26 Cze 2010|, o 11:13   

Nie rozumiem tylko po co ten temat powstał TUTAJ? Po co pytać ludzi o zdanie? Zakładasz temat w zapisach/piszesz do potencjalnych uczestników i kto będzie chciał to wystąpi.
_________________
DropTeamForever
Photobucket | YouTube

PTP Wymiany/Trades
 
 
Phantasm 
Użytkownik


Kręcę od: Wrzesień 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 546
Skąd: Radom
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |26 Cze 2010|, o 11:20   

Envy napisał/a:
dla mnie to byloby upokorzenie


Czy ja wiem czy kręcić o 3 lata mniej to upokorzenie? ;/ Dla mnie to żadne upokorzenie kręcić mniej, bo przecież za te 3 lata każdy może być równy np. Rude Boyowi (obecnie).

Co prawda wtedy Rude Boy nadal bedzie 3 lata w przód ale IMO po tylu latach już chyba tylko kreujemy styl, a style się różnią, niektóre są ładniejsze inne brzydsze, szybsze, wolniejsze etc...

Envy napisał/a:
co z tego ze wystapisz z ikona skoro i tak masz mniej doswiadczenia, znasz mniej trickow i ogolnie gorzej spinasz? nie czyni z ciebie to ani koxa ani ikony ani lepszego penspinnera


Rany, to najlepiej rzeczywiście zróbmy podział "collaby dla ikon" i "collaby dla noobów" żeby ikony nie musiały sie upokarzać kręcąc z noobami albo nooby z ikonami :???: To że mamy mniej doświadczenia jest kwestią stażu a nie nie wiem... talentu (no może talentu troche też). Nic tego nie zmieni że zacząłeś kręcić załóżmy dzisiaj a nie 2 lata temu.

Dajmy szanse się wybić tym na dalszym planie, niektórzy naprawdę chcą wystąpić z tymi lepszymi chociażby dlatego bo może lubią gdy otaczają ich lepsi. Mogą się od nich czegoś nauczyć. Błagam, tylko nie wyjeżdżać mi z tekstem "to niech sobie obejrzy może PPP Promo, to też się nauczy". Chyba łatwiej zauważyć swoje błędy kiedy zaraz po swoim filmiku można zobaczyć filmik ikony.

no offence.

Veq napisał/a:
Nie rozumiem tylko po co ten temat powstał TUTAJ? Po co pytać ludzi o zdanie? Zakładasz temat w zapisach/piszesz do potencjalnych uczestników i kto będzie chciał to wystąpi.


Chciałem poznać waszą opinię. Poprostu wygodniej mi kiedy najpierw poznam wasze zdanie. Lipa by była gdybym założył temat a żadna ikona by się nie zapisała...

Dlatego chciałbym też żeby ikona/kolorowy się wypowiedział/a w tej sprawie.
_________________
3 miesiące
8 miesięcy
1 Rok
Ostatnio zmieniony przez Phantasm |26 Cze 2010|, o 11:21, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Veq 
Użytkownik

Kręcę od: XII 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 28
Posty: 529
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+17, 0, 0)
Wysłany: |26 Cze 2010|, o 11:56   

"Phantasm" napisał/a:
Chyba łatwiej zauważyć swoje błędy kiedy zaraz po swoim filmiku można zobaczyć filmik ikony.


To można zrobić i bez collabu.

"Phantasm" napisał/a:
Dajmy szanse się wybić tym na dalszym planie


Czyli jak zakręcę z Cienkim i Rarką w jednym collabie/tagu/czymkolwiek, to się "wybiję"? OK, zaraz robię taga, będę lepszy? Nie.

I to jest moje zdanie o idei collabu i taka jest prawda.

Do tego, po co starasz się nam udowodnić ,że ten collab będzie dobry? Jedyna droga do pokazania, że się mylimy jest po prostu ZROBIENIE TEGO, a nie dyskusja.

Cytat oli mi się przypomniał ;]


I po co Ci nasze zdanie? To coś zmieni?
_________________
DropTeamForever
Photobucket | YouTube

Ostatnio zmieniony przez Veq |26 Cze 2010|, o 11:58, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |26 Cze 2010|, o 12:24   

Ja będę za. Pamiętam, jak kiedyś każdy chciał być w collabie z Erirorem, z s777, czy z kimkolwiek zagranicznym. Filmów słabych ludzi nikt lepszy nie chce oglądać. Słabi zostają między słabymi, bo tylko tacy oglądają te filmy. A tu trzeba się jakoś wybić, pokazać się tym lepszym, któryś nas zauważy, pochwali i już jest dobrze.
Z drugiej strony, nie można przesadzać, żeby tam nie byli początkujący, bo rzeczywiście bardziej będzie się rzucała w oczy drastyczna różnica, i wyjdzie nie tak, jak miało być w moim założeniu.
Cytat:
Czyli jak zakręcę z Cienkim i Rarką w jednym collabie/tagu/czymkolwiek, to się "wybiję"? OK, zaraz robię taga, będę lepszy? Nie.

Tak, bo ktoś Cię zobaczy. A gdyby w tym filmie nie było Rarki, 90% mniej ludzi by to obejrzało.

Podsumowując, można zrobić.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Rarka |26 Cze 2010|, o 12:26, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Phantasm 
Użytkownik


Kręcę od: Wrzesień 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 546
Skąd: Radom
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |26 Cze 2010|, o 12:33   

veq napisał/a:
phantasm napisał/a:

Dajmy szanse się wybić tym na dalszym planie



Czyli jak zakręcę z Cienkim i Rarką w jednym collabie/tagu/czymkolwiek, to się "wybiję"? OK, zaraz robię taga, będę lepszy? Nie.


Dobra troche źle to powiedziałem. Miałem na myśli to, że dużo jest osób, które czekają tylko na jakieś mega produkcje jak PPP Promo czy AirTime, a na te pomniejsze nawet nie spojrzą, a czasem w tych pomniejszych zdarzają się dobre comba, ciekawe przejścia, rozkminy itp. I to sie może zmarnować, bo niewielu na to patrzy. Nie wiem jak jest na serio, może i oglądają ale w komentarzach pod filmem rzadko to widać.

Pewnie znowu to dziwnie powiedziałem tak że coś nie tego... O jeszcze pozwolę sobie przytoczyć liczbę wyświetleń niektórych collabów.

Friends': 313
Self-Mod: 290
Your 1st: 1027

The Airtime: 6678
The Futureal: 7968

Być może to dlatego że Airtime i Futureal były postowane na innych forach, ale myślę że te trzy nie uzyskałyby tylu wyświetleń co długo oczekiwane Airtime i Futureal. Nie przytoczyłem już PPP Promo 1 i 2 bo to wogóle było wstawiane pewnie na joemonstery, maxiory i inne wykopy czy coś.

[quote=veq]To można zrobić i bez collabu.[/quote]

W collabie zawsze zabawniej niż samemu ^^ Jeszcze nie dawno był ten cały flame o to że jest bardzo mało collabów.
Zapewne na meetingach jest jeszcze lepiej i chyba wlasnie meety miales na mysli, ale no nie mialem jeszcze szczescia byc na jakims meetingu wiec nie wypowiem sie na ich temat. :<

Veq napisał/a:
po co Ci nasze zdanie? To coś zmieni?


W sumie nic. Lubie wiedzieć na czym stoję.

Oczywiscie ja szanuje twoje zdanie nawet jeśli jest sprzeczne z moim i dziękuję za wyrażenie opinii, w końcu po to założyłem ten temat ^^.

veq napisał/a:
Jedyna droga do pokazania, że się mylimy jest po prostu ZROBIENIE TEGO


Zabrzmi to jak tani tekst, ale nie mam kamerki w tej chwili, wziął ją brat nad morze i poczekam jeszcze może kilka dni bo niedługo wraca.
Za te klika dni zrobie zapisy.

--

Dobra Veq, Peace, nie róbmy afery :D Pozdrawiam.
_________________
3 miesiące
8 miesięcy
1 Rok
PTP Wymiany/Trades
 
Cichy 
Użytkownik


Kręcę od: 31.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 753
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |26 Cze 2010|, o 12:36   

Pomysł nie jest taki zły. IMO to wielka motywacja do dalszych ćwiczeń wystąpić z jakimiś koxami i pokazać się światu.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |26 Cze 2010|, o 12:39   

Pomysł jest dobry, ale idea nie do końca dopracowana. W końcu jest cała masa zajebistych nie-ikon i nie-kolorowych, a z drugiej strony nie wszyscy kolorowi są aż tak zajebistymi penspinnerami ;d Za to idea zróżnicowanego poziomu jest świetna, byle kryterium nie był kolor nicka a rzeczywiste umiejętności (:
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
PTP Wymiany/Trades
 
Cichy 
Użytkownik


Kręcę od: 31.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 753
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |26 Cze 2010|, o 12:44   

Wpadłem na pomysł, który Fuco poparł na GG.
Jak będzie na zmianę to będzie normalnie, ale można by taki collab double'i zrobić. Też mniej doświadczony z bardziej. Co Wy na to?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Phantasm 
Użytkownik


Kręcę od: Wrzesień 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 546
Skąd: Radom
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |26 Cze 2010|, o 12:52   

Hm w sensie że pary? np. Ja-Fuco, Racha-Cienki, Marvin-Rarka? Wg. mnie też całkiem ciekawy pomysł.

Ja bym nawet poszedł dalej. Można zrobić taki konkurs, bo mistrzostwami to bym tego nie nazwał ;] Też ciekawy pomysł, para doświadczony-mniej doświadczony.

Fuco napisał/a:
Jest cała masa zajebistych nie-ikon i nie-kolorowych, a z drugiej strony nie wszyscy kolorowi są aż tak zajebistymi penspinnerami


Tak tu się zgodzę z tobą, też o tym myślałem ale mam mały zawrót głowy w domu teraz i poprostu zapomniałem o tym wspomnieć...

zajebista nie-ikona... np. klla
niezajebisty kolorowy... madaj xD No cóż madaja to ja tylko charge i TA widziałem :D
dobrze że chociaż editing robi zajebisty. ale to juz nie do tego tematu.
_________________
3 miesiące
8 miesięcy
1 Rok
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl