Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Sezon 2, czy ma sens?
Autor Wiadomość
Hakan 



Wiek: 44
Posty: 1375
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |19 Sty 2010|, o 16:03   Sezon 2, czy ma sens?

Dzitzus pyta:
Cytat:
A ja się pytam czy będzie TB?

http://forum.penspinning....p=126717#126717

A ja odpowiadam:
Cytat:
Czy sezon 2. kiedyś się odbędzie? Nie wiem, może tak - ale kiedy, jak będzie wyglądał i jakie będą zasady - nie wiem. Ja raczej nie będę go już prowadził. Wkrótce rusza sezon 2. Laddera prowadzonego przez Mańka - zapraszam do uczestnictwa.
Tymczasem forum Team Battles pozostawiam drużynom - jeśli będą chciały kiedyś odbyć walki na własnych zasadach.


Ladder się skończył, ja nie będę prowadził Team Battles na pewno. Rodzi się jednak pytanie czy w ogóle jest sens zabawy w takiej formie, kiedy aktywnych drużyn jest 4-5? Rozgrywki na 4 tygodnie - to raczej mini turniej...

Ale można Team Battles, wznieść na wyższy poziom, nie tylko penspinningowy - zaprosić do rozgrywek kilka zagranicznych teamów, UPSB, GPC, FPSB? Zrobić otwarty polski turniej, np. 5 drużyn z PL i 5 zagranicznych...

Przemyśleć trzeba także sposób rozgrywek i sędziowania, ostatni idealny na pewno nie był.
Zrzucam temat do zastanowienia, jak chcecie tak zrobicie :)
_________________
Pentrix dla każdego!
PTP Wymiany/Trades
 
Asper 
Użytkownik


Kręcę od: koniec grudnia 2008
Ręka: prawa
Wiek: 28
Posty: 115
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |13 Cze 2010|, o 17:35   

na początku byłem przeciwny zapraszaniu do TB zagranicznych drużyn ale teraz jestem za.
Dlaczego ?:
-na PPP jest mało drużyn.
-dla wielu polskich PenSpinnerów (np. dla mnie ) takie rozwiązanie bedzie szansa na rywalizacje z zagranicznymi PS'erami, a (np. dla mnie ) taka szansa nie zdarza się zbyt czesto ;)

tylko , że

Cytat:
my w Polsce chcemy dyktować warunki reszcie świata? Wybaczcie, ale oni na to nie pójdą; WC pokazało (nie kłóćmy się, czy słusznie czy nie), że świat nie docenia nas tak, jakbyśmy tego chcieli.


ale można sprobować ;)
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl