Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: MadEye
|2 Cze 2010|, o 16:57
Dawn of Arists
Autor Wiadomość
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |2 Cze 2010|, o 16:38   Dawn of Arists

Witam!

Mam zaszczyt przedstawić państwu wyniki długiej pracy członków teamu Fingers' Artists połączonej ze wspaniałą edycją najlepszego gościa w tym fachu- MadEye'a ;) .

Przymiarki do wydania collabu trwały ponad rok, z różnych względów prace stawały na jakiś etapach i zawsze zaczynaliśmy od nowa. Największy problem był ze znalezieniem edytora, który zająłby się zmontowanie naszych combosów. Z pomocą przyszła osoba, z która współpraca dla dużej liczby osób jest marzeniem.
To dzięki MadEye'owi w końcu ukazał owoc naszych starań. Co prawda edycja zajęła mu sporo czasu i filmy nie należą do najnowszych, jednak wydaje mi się, że warto było czekać. Edycja stoi na najwyższym poziomie ;)

Aby dłużej nie przeciągać łapcie, póki gorące:

Wersja HQ na YouTube

Serdecznie zachęcam do obejrzenia w HD!

W collabie gościnnie wystąpił qstra, który wygrał w eliminacjach miejsce, które było przeznaczone dla jednego z członków JA ;)

BTW. I chyba najsłabszym punktem programu jest moja kamerka, która pogubiła FPSy ; ( Mimo wszystko z comba jest zadowolony, jak z ogólnego poziomu pen spinningu w tym filmie.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Maniek |2 Cze 2010|, o 16:44, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
dawidwsp 
Użytkownik


Kręcę od: 26.04.2009
Ręka: lewa
Wiek: 29
Posty: 273
Skąd: Gliwice(KNuróW)
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |5 Cze 2010|, o 20:35   

Cienki ;) imo najlepsza integracja w Cs'ie ;)

Kolab fajny, edycja na wysokim poziomie , spinning tez dobry imo Musk najfajniejszy
_________________
kulfony
Ostatnio zmieniony przez dawidwsp |6 Cze 2010|, o 08:16, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl