Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Pari
|5 Lip 2010|, o 22:50
Pierwszy sklep pen spinningowy w Polsce
Autor Wiadomość
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |31 Mar 2010|, o 23:17   Pierwszy sklep pen spinningowy w Polsce

Taaak, byliście zaskoczeni ilością długopisów do kupienia na meetingu. Czas ogłosić lepszą informację. Informację która przewróci PPP do góry nogami. Informację, po której dostęp do długopisów na PPP nie będzie już taki sam!

Od długiego już czasu myślałem nad założeniem prawdziwego sklepu z długopisami. Doświadczenie nauczyło mnie, że im więcej się handluje tym większe możliwości jeżeli chodzi o rzadkie i niespotykane długopisy w Polsce. Podjąłem decyzję i od kilku miesięcy przygotowuję sklep w którym będziecie mogli kupić długopisy do najpopularniejszych modyfikacji, (polskie jak i zagraniczne) oraz gotowe mody.

Dużo informacji nie mogę na razie zdradzić. Dzisiaj (tj. 1 kwiecień) rejestruję działalność gospodarczą. Będzie to oficjalna firma w świetle polskiego prawa. Niestety będę zobowiązany płacić ZUS oraz wszystkie składki zdrowotne. Mam nadzieję, że sklep będzie się rozwijał oraz zarabiał na siebie tak, aby mógł istnieć nie tylko przez pierwsze miesiące. Jest to spora inwestycja, na początku nie spodziewajcie się zbyt wiele. Myślę, że z waszą pomocą, radą, wsparciem, dobrym słowem oraz zamówieniami, projekt ten będzie w stanie działać sprawnie, nie gorzej jak penwish.com.

Na dniach będzie ukończona strona internetowa, za jakieś 4 tygodnie zostanie ona wdrożona. Mam nadzieję, że z początkiem maja, będziecie mogli cieszyć się nowymi długopisami w domu.

Założenie legalnej firmy w Polsce to nie lada wyzwanie. Mam nadzieję, że moja praca, wysiłek, czas włożony w ten sklep nie pójdzie na marne, lepiej wypromuje pen spinning w Polsce oraz przyczyni się do uszczęśliwienia rzeszy pen spinnerów, narzekających na brak porządnych części.

Sklep jest od pen spinnera, dla pen spinnerów. Koniec braku zrozumienia w papierniku. Koniec zdziwienia sprzedawców, gdy pytacie o długopis. Wszystko dla was. Z dostawą do domu.

Piotr "Pari" Paruch

PS.
Zaopatruję już swój "magazyn" w potrzebne długopisy. Możecie w tym temacie pisać, co chcieli byście zamówić w sklepie. Oczywiście nie wszystko będę mógł załatwić od razu. Z czasem zwiększę swój asortyment. Proszę więc o informacje, listę produktów które brali byście w miarę często.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Szczaku 
Użytkownik


Kręcę od: styczeń 2010r. Dużo przerw
Ręka: lewa
Wiek: 30
Posty: 322
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |18 Maj 2010|, o 17:00   

Chyba wcześniej nie wsponiałem o zebrze airfit i corelli duo. Oraz tych Pentel Artists color pen do artfita więc teraz mówię skoro jak mam nadzieję przestaliście spamować.
_________________
Subskrybuj mnie na You Tube

PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |18 Maj 2010|, o 19:08   

Spokojnie chłopaki, nie zapomniałem o was. Jak na razie próbuję nie utonąć w dokumentach. Powódź też przeszkadza, dużo rzeczy nie mogę załatwić, bo Kraków zakorkowany.

Na początku nie spodziewajcie się dużej różnorodności. Na pewno będą produkty Zebry. Z czasem jak się odbiję z zadłużenia, będzie więcej rzeczy, nawet i gadżety PPP - ale bez przesady. Nie będziemy markować worków do odkurzaczy logiem portalu.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Veylor 
Użytkownik


Kręcę od: Kwiecien 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 35
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |18 Maj 2010|, o 19:16   

No workow nie ale moze np Plecaki kto nie chcial by sie polansowac z plecakiem PPP?? xd i moze do tego jeszcze skarpetki? ^^
PTP Wymiany/Trades
 
 
Adio 
Użytkownik


Kręcę od: 18 maja 2008r.
Ręka: prawa (2p 1h)
Wiek: 27
Posty: 407
Skąd: Tychy
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |18 Maj 2010|, o 19:19   

Skarpetka, staniki, majtki, nie zapominajac o stringach, moze jaszcze gumki i bedzie do kompletu.
Teraz powaznie. Plecaki to swietny pomysl. Moze znowu jakies koszulki...nie wiem...podkladki na myszke.
Mysl Pari, mysl. :wink:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hut 
Użytkownik


Kręcę od: 24.06.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 567
Skąd: POZnan*
Handel: 99,36% (+155, 0, -1)
Wysłany: |18 Maj 2010|, o 19:41   

Plecaki PPP? :facepalm:

Czy wy nie przesadzacie? Z gadżetów PPP to dla mnie rację bytu mają te związane faktycznie z penspinningiem tj. długopisy, piorniki (XD) no, koszulki na meety, ogólnie tak uniwersalne są i frotki do filmów na WT czy coś.

No ale plecaki? Czego jeszcze nie wymyślicie? Podkładki pod mysz, kalendarzyki, magnesy na lodówkę...
PTP Wymiany/Trades
 
 
Skyler 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 564
Skąd: Łącko
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |18 Maj 2010|, o 19:44   

Były kiedyś naszywki PPP to sobie je naszyjcie. Plecaki PPP to głupi pomysł.
_________________
Tiru Riru!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Veylor 
Użytkownik


Kręcę od: Kwiecien 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 35
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |18 Maj 2010|, o 20:11   

Dla jednych glupi dla innych fajny sa gusta i gusciki a o nich sie nie dyskutuje ;)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |18 Maj 2010|, o 20:14   

Temat gadżetów był już przerabiany. Na razie zamknę, będzie info to otworzę.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |5 Cze 2010|, o 15:19   



Zapowiadałem start na pierwszą połowę maja, ale nie spodziewałem się, że pracy tej sklepowej jak i na studiach będzie tak sporo. Dlatego wszem i obec ogłaszam, że sprzedaż będzie dostępna dopiero w wakacje, po mojej sesji czyli dopiero w lipcu.

Niemniej jednak, coby wam smutno nie było, stwierdziłem, że dłużej nie będę sklepu ukrywał. Zresztą patrząc po statystykach, wiele osób już stronę wyczaiło. Można potraktować to jako pra-premierę.

Strona jest gotowa, już część produktów możecie oglądać. Oficjalna nazwa sklepu to Pens Factory a motto: "Twoje własne dzieło sztuki". Będę się nastawiał zarówno na dostarczanie części jak i gotowych modyfikacji. Dzięki temu, każdy pen spinner w Polsce będzie mógł albo stworzyć dzieło sztuki, albo takie zakupić.

Oceniajcie, komentujcie czy wam się strona podoba. Może macie jakieś sugestie? Piszcie w tym temacie! Wszelkie uwagi są bardzo cenne, sklep jest stworzony dla was, ważne, abyście to wy właśnie czuli się w nim komfortowo.

Dziękuję za wszelakie wsparcie i oferty pomocy, jak na razie muszę ogarnąć wszystko sam, wiem w każdym razie, że zawszę mogę prosić o waszą pomoc.

http://www.pensfactory.pl
http://www.pensfactory.eu
PTP Wymiany/Trades
 
 
Racha 
Użytkownik

Kręcę od: 01.08.2008r.
Wiek: 37
Posty: 144
Skąd: Cieszyn
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |5 Cze 2010|, o 15:38   

Pierdołka: w punkcie III Realizacja zamówienia, jest przeskok z pkt. 1 na 3.

[ Komentarz dodany przez: Pari: Sob 05 Cze, 2010 ]

Dzięki.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Manti 
Użytkownik


Kręcę od: 26.02.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 373
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |5 Cze 2010|, o 15:52   

Literowka
"Sklep www.pensfactory.pl który właśnie oglądasz, sprzedaje wysokiej jakości długopisy używanie w (...)"

[ Komentarz dodany przez: Pari: Sob 05 Cze, 2010 ]

Dzięki, poprawie.
_________________

,,Bywasz piekącym jadem trollów
Na internetowym forum
Wiwat Polonia frustrata!
Wiwat dąs psychopata
Jam nieudacznik, grafoman i śmieć"
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ufo 
Facepalm Artists


Kręcę od: 10-09-08
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 746
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+153, 0, 0)
Wysłany: |5 Cze 2010|, o 16:26   

Powiedzialbym, ze logo troche z dupy tak, bo nijak nie podoba mi sie ten czarny i pomaranczowy, za to do strony bardzo dobrze pasuje ta kolorystyka

Jednak nie bedzie zadnej rewolucji i nadal bedzie oplacalo sie trejdzic z tego co widze ^^
_________________


klik
PTP Wymiany/Trades
 
 
Anarviel 
Użytkownik


Kręcę od: XII '09
Ręka: Dziwna trochę
Wiek: 35
Posty: 125
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |5 Cze 2010|, o 16:50   

Literówka w dziale "O nas"

"...jednorazówki, są do długopisy..."[/u]
_________________
Phew!

World of Warcraft


YouTube

PTP Wymiany/Trades
 
 
Valh 
Użytkownik


Kręcę od: Marzec/Kwiecień 2010
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 36
Skąd: Józefów
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |5 Cze 2010|, o 16:51   

A według mnie bardzo ładnie i porządnie zrobione, i patrząc po papiernikach w mojej okolicy, mogę stwierdzić że często będę coś zamawiał.
_________________
Ja tu tylko kręcę.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maksym 
TOL


Posty: 694
Handel: 100% (+58, 0, 0)
Wysłany: |5 Cze 2010|, o 16:55   

Wchodzisz tutaj: http://www.damiankolegowicz.pl/
Zakładka WWW.
2 strona od lewej.
klikasz na nią, a potem na ikonkę powiększenia w prawym dolnym rogu okna.
Ceny się raczej nie zgadzają.

Taki chyba przed smak tego co będzie później. :mrgreen:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl