Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
TRENING
Autor Wiadomość
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |1 Gru 2009|, o 14:18   TRENING

Trenerzy JA:
- FeniX
- Maniek
- Gibki (obecnie nieaktywny)
- Precel
- Marvin
- Antraksus


Zawodnicy JA:
- CreSpin
- Dejv
- f3ken
- kniemiec
- Micro
- Show
- Silus

Na kolor czerwony zaznaczone ostrzeżenia.

1. Każdy z zawodników ma przydzielonego jednego trenera.
2. Każdy z trenerów ma obowiązek rozpisania raz na 2 tygodnie dwóch rozkmin.
3. Zawodnik ma obowiązek co 2 tygodnie nagrywać 2 rozkminy. Jedną z nich musi być specjalnie przeznaczona dla niego rozkmina od swojego trenera, drugą można wybrać spośród wszystkich rozkmin przeznaczonych na dany termin.
4. Po każdych dwóch tygodniach będzie utworzony specjalny temat z datą terminu nadsyłania rozkmin, w którym uczniowie będą postować swoje nagrania. W przypadku, gdy któraś z rozkmin będzie źle wykonana, trener ma obowiązek wskazania błędów.
5. Tolerujemy 3 dni opóźnienia. Po okresie 17 dni, uczeń dostaje ostrzeżenie. 2 ostrzeżenia w krótkim odstępie czasu (2 miesięcy) wiążę się z wyrzuceniem z drużyny.
5a. Ostrzeżenie dostanie również osoba, która 2 razy z rzędu skorzysta z 3 dniowego opóźnienia. Chcemy uniknąć nadużywania tego przywileju.
6. Zawodnik może nagrywać więcej niż 2 rozkminy na dany termin, dzięki czemu może być zwolniony z rozkmin na inny termin.

To chyba tyle co do regulaminu, który zagwarantuje nam najbardziej efektywną pracę.

Teraz podział obowiązków. Zacznijmy od zawodników i przypisanych im trenerów.

-

A teraz poszczególni trenerzy i przydzielone im obowiązki.

Precel:
- eventy

FeniX:


Marvin:


Maniek:

Antraksus:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Maniek |11 Gru 2011|, o 12:26, w całości zmieniany 65 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |30 Mar 2010|, o 20:39   

Od tej pory w drużynie za niewypełnianie poleceń trenów dotyczących Waszego treningu będziemy przyznawać ostrzeżenia. Przyjmijmy, że 2 ostrzeżenia w dość krótkim odstępie czasu równają się pożegnaniu z drużyną. Za dość krótki okres czasu przyjmijmy miesiąc- czas, w którym powinniście dwukrotnie zamieścić wyuczone rozkminy.
Za dużo daliśmy Wam swobody- my za dużo się poopie.... (czasem denerwuje mnie zakaz przeklinania na forum ;d) za dużo leniuchowaliśmy . Pora to zmienić.

Czas na nagranie zadań macie do 9 kwietnia. Osoby, które na chwile obecną wypełniły wszystkie dane im polecenia proszone są o jak najszybsze zawarcie informacji z prośbą o nowe rozkminy w swoim treningowym temacie.

Ponadto od tej pory, zamierzam egzekwować wszystkie niedociągnięcia w drużynie, zarówno ze strony trenerów jak i przede wszystkim zawodników. Wszyscy tu świadkiem, że jeżeli nie dotrzymam słowa rzucam tą robotę ;d

Przyjmijmy, że maksymalny czas opóźnienia z nagraniem rozkmin przez ucznia wynosi 3 dni (macie zatem 17 dni, chociaż nie ukrywam, że wolałbym abyście trzymali się tych dwóch tygodni). O dłuższej przerwie należy powiadomić swoich trenerów oraz mnie, podając sensowny powód dla którego nie byliście w stanie wypełnić zadania w terminie.

Trener musi dawać dostarczać swoim podopiecznym rozkminy co dwa tygodnie. Może wydłużyć czas zwłoki na nieokreśloną liczbę dni, musi jednak poinformować o tym wcześniej zarówno uczniów jak i mnie.
Trener nie maszyna- wymyślanie coraz to nowych przejść pod przymusem potrafi być naprawdę upierdliwe. Poza tym każdy z nas ma masę innych ważnych rzeczy na głowie.

Chyba na tyle, jeśli o niczym nie zapomniałem. W razie jakiś pytań- walić w tym temacie ;d

Czas, start!
Ostatnio zmieniony przez Maniek |30 Mar 2010|, o 20:51, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |30 Mar 2010|, o 20:59   

Ja chciałem tylko napisać tutaj oficjalnie, że teraz raczej nie liczcie na rozkminy z mojej strony przez jakiś miesiąc, dwa. Powód? Chyba oczywisty - matura.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |12 Kwi 2010|, o 17:35   

Daruję rozkminy (tymczasowo), jeśli dostanę do jutra filmy na TSG.

I nie chodzi o to, że nie mam jaj, żeby wyrzucić pół drużyny, ale zależy mi na co poniektórych osobach, a przede wszystkim chciałbym być słowny i dopełnić obietnicy, którą dałem maciosterowi.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |17 Kwi 2010|, o 13:29   

Ok pora dotrzymać słowa.

qstra sam opuścił team, co oczywiście nie czyni z niego bohatera, bo i tak bym go wyrzucił. Po raz kolejny powiem, że musimy trzymać się zasad. Szkoda trochę, ponieważ liczyłem, że trening choć trochę będzie dla niego pomocny, widzę jednak, że on wolał to wszystko olać. Jego decyzja.

Za współpracę podziękuję również geecko, który nie wypełnił swoich obowiązków. Podobno startujesz w MP w pływaniu, całkowicie rozumiem, że nie miałeś czasu na zajmowanie się pen spinningiem. Zapraszam ponownie, gdy znajdziesz czas na kręcenie długopisem, na chwilę obecną członkostwo w teamie nie ma najmniejszego sensu.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |5 Cze 2010|, o 14:56   

Wpadłem na (IMO) genialny pomysł, który przede wszystkim uatrakcyjniłby naukę uczniów, a także dał im szersze polew manewru.

Jak wszyscy wiemy obecna forma treningu polega na tym, że każdy z uczniów ma przydzielonych dwóch trenerów, którzy co 2 tygodnie teoretycznie (bo różnie to bywa w praktyce ;d) powinni dostarczać mu nowe rozkimny, bądź jakieś zadania.
Uczeń często dostaje rozkminy, które mu się nie podobają, bądź są dla niego zbyt trudne, lub po prostu nigdy mu się nie przydadzą.

Czy nie lepiej by było, gdyby uczeń mógł sobie wybrać rozkminy według własnego uznania, spośród wszystkich rozkmin, które zostały przydzielone na ten tydzień?

Przechodząc do konkretów, chciałby zrezygnować z systemu Speszjal treningów. Od tej pory nie istniałaby tematy uczniów, w których zamieszczamy im zadania, a tematy TRENERÓW, którzy co 2 tygodnie wrzucają tam własne rozkminy.
Kołczów jest 7, co równa się 14 rozkminom co 2 tygodnie. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że spośród tylu zadań, uczeń trafi na coś, co rzeczywiście mu się podoba. Nie ma z góry narzuconych rozkmin, które często dla niego są niewykonalne i uczy się ich tylko po to, ponieważ takie są jego obowiązki.

Kolejny plusem takiego rozwiązania jest to, że w projekcie będzie mogło wziąć udział więcej osób i od teraz będziemy mogli przyjmować wszystkich, którzy zrobili na nas wrażenie, nie martwiąc się o to, że nie będzie dla niego trenera. Rozkminy są wspólne, zatem nie ma znaczenia, czy uczyć ich będzie się 10, czy 20 osób.

Problemem wydała mi się to, że uczniowie nie posiadając konkretnie przydzielonych do siebie trenerów, nie będą czuli obowiązku nagrywania- w końcu nie będzie ich tematów [Speszjal Treningowych].
Jednak i na to znalazłem znakomite rozwiązanie, które według mnie dodatkowo wpłynie na porządek w drużynie i dzięki któremu nikt nie będzie miał przestojów- czyli to, z czym ciągle mamy problem.

Otóż po dostarczeniu zadań przez wszystkich trenerów, uczniowie będą mieli 2 tygodnie, na wybranie dwóch rozkmin, wyuczenie się ich i nagranie. Po tym okresie, będziemy zakładać temat, w którym nasi podopieczni będą musieli zamieścić swoje video.
Wszystko będzie w kupie, nie trzeba będzie szukać czy ktoś nagrał już rozkminy, czy po prostu się obija. Dodatkowo otrzymują 3 dni tolerancji, ponieważ wiadomo, że czasami wypadają różne nieprzewidziane zdarzenia i ktoś może nie być w stanie nagrać na czas.

Po zakończeniu okresu tych 17 dnie (14 regulaminowych + 3 dodatkowych) nauczyciele zajmowaliby się oceną wypełnionych przez uczniów zadań.
Przykładowo rozkminy od Fuca nagrało 5 osób. Trzy z nich zrobiło to idealnie, dwie spieprzyły zadanie. W takiej sytuacji Fuco zajmuje się tylko wytykaniem błędów tylko u tych 2 osób, reszcie co najwyżej może pogratulować ;)

Po skończonej ocenie tema zamykamy, a uczniowie którzy nie nagrali na czas, dostają ostrzeżenie- dyscyplina musi być ;)

Wczoraj Fuco wyraził jednak pewne wątpliwości co do tego, czy takie rozwiązanie będzie najlepsze. Uważa, że każdy z uczniów powinien mieć przydzielonych nauczycieli, którzy podczas treningu poznawali by jego słabości i pozwalali je eliminować, co wpływałoby na lepszą jakość treningów.

Możemy zatem zastosować system, który nazwałem "połowicznym". Byłaby to forma pośrednia pomiędzy tym co jest teraz, a tym jak chcę, żeby było;)
W takim wypadku każdy z uczniów miałby przydzielonego tylko jednego trenera, nie dwóch tak jak teraz, którego rozkmin zawsze musiałby się uczyć, natomiast drugą rozkminę mógłby wybrać od kogokolwiek.
Tutaj musielibyśmy dodatkowo przeprowadzić ankietę wśród uczniów, który pen spinning nauczycieli podchodzi im najbardziej, dzięki czemu moglibyśmy jak najlepiej przydzielić im nauczycieli. Obawiam się jednak, że może być to dość trudne, ponieważ przykładowo ciężko znaleźć zwolenników rozkmin Tratta, natomiast rozkminy Szajbona mogą być rozchwytane. Głupio by było, gdyby jednym z kołczów miał 3 podopiecznych, drugi żadnego.

Możemy również zastosować rozwiązanie przy nowym systemie, aby nauczyciele mogli dyskretnie wskazać ucznia, dla którego uważają, że dana rozkmina może być szczególnie przydatna. Uczeń taki nie musi być zobowiązany (albo i musi, kwestia przedyskutowania) do wypełnienia konkretnie tego zadania, jednak dostaje sygnał, że może jednak warto trochę się pomęczyć ;)

O to, że nauka ograniczy się znowu tylko do rozkmin, też nie powinniśmy się martwić. Oprócz dostarczania rozkmin, w trenerskim temacie zawsze będzie można zawrzeć jakieś niekonwencjonalne zadanie- jak battle z trenerem, czy coś jeszcze mądrzejszego ;d . Jeśli uczeń decydowałby się na takie coś, musiałby wcześniej zadeklarować chęć udziału (najlepiej do danego trenera na PW). Dzięki temu trener wiedziałby jak odpowiednio się przygotować, wiedząc ilu ma chętnych ;)

My już to rozkminialiśmy na FA, postanowiłem jednak poznać Wasze zdanie, ponieważ my do końca nie jesteśmy pewni, jak powinno to wyglądać ;)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Precel 
Fingers' Artist

Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 1006
Skąd: Gdańsk/Wwa
Handel: 100% (+285, 0, 0)
Wysłany: |5 Cze 2010|, o 15:22   

Myślę, że idea 1 obowiązkowej rozkminy + 1 wybranej jest git. Na uczniach będzie mniejsza presja, co mam nadzieje zachęci ich do nagrywania ; p

A jak nie marchewką to kijem. Chętnych do teamu jest sporo, czyli jak ktoś nie nagrywa to można go wywalić i wziąć kolejną osobę z listy.

IMO pomysł dobry.
_________________

Fingers' Artists
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tratto 
Użytkownik


Kręcę od: II 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1094
Skąd: Lublin
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |5 Cze 2010|, o 19:10   

"Precel" napisał/a:
Myślę, że idea 1 obowiązkowej rozkminy + 1 wybranej jest git. Na uczniach będzie mniejsza presja, co mam nadzieje zachęci ich do nagrywania ; p

zgadzam się
z tym, że trzeba to będzie dobrze ogarnąć, żeby śmietnik się nie zrobił i wiadomo było co gdzie jest
_________________
Tratto 1st: http://www.youtube.com/watch?v=jrk0ZDhZpFI?hd=1
Moje 3rd Year: http://www.youtube.com/watch?v=xyi7PJ5e-to?hd=1

http://www.youtube.com/user/Tratt0Pen

PoProstuTomeK - po prostu recenzje filmowe(mój blog):
http://www.poprostutomek.blog.pl/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Marvin 
TOL


Posty: 1102
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |5 Cze 2010|, o 19:39   

"Maniek" napisał/a:
ciężko znaleźć zwolenników rozkmin Tratta
Tratto miażdży suty :D . W ogóle to idea bardzo mi się podoba aczkolwiek nie wiem czy łatwo będzie to wam(trenerom) ogarnąć. Jednak taka forma treningów bardzo mi się podoba.
"Precel" napisał/a:
1 obowiązkowej rozkminy + 1 wybranej jest git
zgadzam się również.
Ostatnio zmieniony przez Marvin |5 Cze 2010|, o 19:40, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |5 Cze 2010|, o 22:16   

Wypowiadałem się na FA, wypowiem się i tutaj. Całkowita rezygnacja ze specjalów średnio mi się podoba... Tak jak Maniek napisał, jakoś bardziej przemawia do mnie osobowa relacja trenera z uczniem. Jakieś rady, niekonwencjonalne zadania, a mam parę pomysłów (które w zaproponowanym systemie trudniej będzie zrealizować). Rozumiecie.

I jeszcze skopiuję post z FA, bo nie chce mi się pisać wszystkiego :P

Fuco na podforum drużynowym teamu Fingers' Artists, dnia czwartego czerwca roku pańskiego dwutysięcznego dziesiątego z nadejściem godziny dwunastej minut czterdzieści dziewięć napisał/a:
Pomysł jest o tyle ciekawy, że daje większą dowolność uczniom, a o tyle mało ciekawy że rezygnacja ze special treningów pozbawia drużynę drużynowości... Już to rozwijam - jeżeli co jakiś czas pójdzie zbiór rozkmin ogólnych, które nie są przeznaczone imiennie, to jedyną różnicą między członkami drużyny a nie-członkami będzie to, że członkowie będą mieli obowiązek nagrywać. To w takim wypadku już bardziej opłaca się być nie-członkiem, bo nie będzie ich gnał żaden przymus :P

Jeżeli już zmiany, bo sam pomysł jest dobry, to wyłącznie połowiczne. Tak, żeby pozostała jakaś ścisła relacja między trenerem a uczniem. I żeby to była nauka jak w podstawówce, a nie wykłady jak na studiach (:
Ostatnio zmieniony przez Fuco |5 Cze 2010|, o 22:18, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |17 Cze 2010|, o 20:25   

Poprawiłem wszystko, mogę wrócić do najważniejszych dla mnie spraw na tym forum, do których przede wszystkim należy sprawa Waszego treningu ;)

Ja osobiście jestem zwolennikiem całkowicie zmienionego systemu treningów. Albo zmieniamy wszystko, albo pozostajemy w starym ładzie. IMO plan pośredni będzie wniesie zbyt mało nowego, przez co ciągle będziemy gnić ze starym systemem, który według mnie zawodzi.
Ponadto zatwierdzając system pośredni ciągle będziemy uzależnieni od liczby trenerów. Jeżeli któryś z nich odejdzie, może dojść do sytuacji, że ktoś pozostanie bez nauczyciela. Całkowicie zmieniony system nie tylko nie jest zależny od liczby kołczów, ale również pozwala na przyjęcie ogromnej liczby osób, a to może pozytywnie wpłynąć na rozruszanie podforum ;)

Przemyślcie sprawę jeszcze raz, chciałbym aby na początku wakacji zostały podjęte kroki ^^
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |24 Cze 2010|, o 12:24   

Po przedyskutowaniu sprawy na FA, wygrał system połowiczny.

Macie 7 trenerów, proszę określić się w tym temacie, z którym chcielibyście współpracować ;)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rouge 
Użytkownik


Kręcę od: 17 X 2008
Ręka: Prawa/Right
Posty: 433
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+80, 0, 0)
Wysłany: |24 Cze 2010|, o 12:39   

Fuco
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kolczak 
Fingers' Artist


Kręcę od: 04.11.2008
Ręka: prawica
Wiek: 31
Posty: 899
Skąd: Lublin :)
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |24 Cze 2010|, o 19:06   

Maniek/Szajbą/Gildor

w tej kolejności, acz co bądź. ;)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |24 Cze 2010|, o 19:52   

c'mon! ;) Im wcześniej zdecydujecie, tym szybciej będziecie mieli kminy na wakacje ^^

BTW. Ja jeszcze nie wiem, czy będę aktywnym trenerem, może mi braknąć trochę czasu ; / Po skończeniu wyboru trenerów pomyślę nad swoim udziałem w dalszym trenowaniu.
Ostatnio zmieniony przez Maniek |24 Cze 2010|, o 19:58, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl