Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Ogólnopolski kilkudniowy meeting
Autor Wiadomość
macioster 
TSG


Kręcę od: 24.03.08 z prz.
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 593
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+43, 0, 0)
Wysłany: |2 Cze 2010|, o 20:19   Ogólnopolski kilkudniowy meeting

No wiec po tym jak Rami opowiedział mi, jak to jest na GPC, postanowiłem że trzeba by było coś takiego u nas zrobić. Oczywiści nie ma sensu jak nie przyjedzie "elita" polskiego penspinningu. W tym cała magia.

":****" napisał/a:
A wiec spotkanie odbywa sie na dworcu. Zazwyczaj czeka sie +30 / 40 minut na gosci z daleka. Osoba odpowiadajaca za wszystko ma wczesniej zebrane od wszystkich telefony komorkowe i jaby cos, to odbiera gosci ktorzy pozniej przyjezdzaja. Potem, kolo 13 : 00 - 14 jest taka rundka, ci ktorzy sie nie znaja, zaznajamiaja sie itp. Nastepnie idziemy do hotelu i tam zajmujemy pokoje, ktore wczesniej sie ustalilo. Potem mamy jakies 30 min - 1 h dla siebie ze tak to nazwe. Potem jest pora obiadowa, ale w cene hotelu jest tylko sniadanie wliczone, wiec obiad samemu na miescie mozna zjesc. Kto chce idzie i je, kto nie to nie. Nastepnie wychodzimy (jak jest ladna pogoda) nad Ren i spinnujemy na trawce nad rzeka. Zajebiste miejsce. Spinnuejmy tradujemy gadamy i w ogole. Kolejnie wracamy o przyzwoitej porze (mozna i caly czas tam byc) do pokoi i ogladamy telewizje w glownym salonie lub po prostu siedzimy w pokojach i zajmujemy sie tym, czym chcemy tzn. spinnowanie, gadanie, tradowanie itp. WIadomo, ze teamy tez tam sie spotykaja wiec czesto jest tak, ze teamy ze soba sa i wtedy poznaja sie na zywo. Potem nastepnego dnia snaidanie o 8:00 i wolny czas do 12 : 00 mniej wiecej. Okolo 12 : 00 sa podane pary turniejowe,. Turniej odbywa sie w jednej wielkiej sali z kamerk :smile: internetowa, zeby mozna bylo nagrac i przeanalizowac combosy. Sedziowie sa fajni , bo znani itp. Nastepnie po turnieju sa nagrody (1 miesjce - Buster CYL peem version, 2. UPSB pencase chyba i 3 jakis mod maly czy cos). Nastepnie kolo 16 walsnie, jak sie turniej skończy znowu gadanie ,spinowanie i tradowanie.


W skrócie tak to sie ma na GPC, myśle że takie spotkanie zjednoczyło by PPP bardziej. Wszystko na normalnych zasadach mityngowych, bez alkoholu itp.
Ja si organizacją nie zajme, tylko propozycje daje.

BTW: Najlepiej w środu Polski-Łódź.
PTP Wymiany/Trades
 
Rafik 
Użytkownik

Kręcę od: II2008
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 459
Skąd: Wrocław
Handel: 100% (+11, 0, 0)
Wysłany: |3 Cze 2010|, o 23:47   

"mrau" napisał/a:
Okej, możemy tak posiedzieć, ale kilka dni chodzić, kręcić, gadać o ps, kręcić, chodzić, i zamulać?

Spotkamy się jako penspinnerzy, motywem przewodnim spotkania będzie penspinning, ale wiadomo, że kiedy spotyka się jakaś większa liczba ludzi w jednym miejscu i przebywa tam jakiś czas to następują pozytywne odpały, tak jak na wycieczkach szkolnych : D
"mrau" napisał/a:
Jak najbardziej /out, namioty to ot przynajmniej odmiana, ale nie widzę sensu w czymś takim

Mhhh... Namioty to też kusząca propozycja, ale nie sądzę, że każdy miałby namiot 6 osobowy coby w nocy był fun (bo - przyznać się - kto pójdzie spać po dobranocce?) a i pogoda może spieprzyć całą zabawę. Jakiś ośrodek wygrywa z namiotami moim zdaniem.
Samo spotkanie się pod jednym dachem z ludźmi z portalu i spędzenie z nimi dwóch czy iluśtam dni to świetne doświadczenie, nieważne czy będziemy kręcić długopisami, czy zbijać bąki.

Chyba w dzień przed powstaniem tego tematu obejrzałem to video (nie wiem co mnie naszło żeby znowu to oglądać) i tak siężnie mnie naszło na takie spotkanie z nocowaniem, że to poezja.
http://www.youtube.com/watch?v=9mRWKA-z4do
Ostatnio zmieniony przez Rafik |4 Cze 2010|, o 01:18, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
macioster 
TSG


Kręcę od: 24.03.08 z prz.
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 593
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+43, 0, 0)
Wysłany: |4 Cze 2010|, o 09:35   

Kilka miłych osob sie zadeklarowało, Veq przejmuje dowodzenie.

PS Raczej w Łodzi.
Ostatnio zmieniony przez macioster |4 Cze 2010|, o 09:37, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Veq 
Użytkownik

Kręcę od: XII 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 28
Posty: 529
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+17, 0, 0)
Wysłany: |4 Cze 2010|, o 09:53   

http://forum.penspinning....p=148301#148301
_________________
DropTeamForever
Photobucket | YouTube

PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl