Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Pari
|25 Maj 2010|, o 21:57
Gazeta
Autor Wiadomość
Gucio 
Facepalm Artists


Kręcę od: 1 IX 08r.
Ręka: Lewa
Wiek: 29
Posty: 453
Skąd: Bochnia
Handel: 100% (+22, 0, 0)
Wysłany: |25 Maj 2010|, o 20:41   Gazeta

Robię gazetę penspinningową. No i tyle by było w temacie, gdyby nie to że chcę się was poradzić o kilka rzeczy...

Po pierwsze, zastanawiałem się, czy wydać to w prostym PDF-ie i po prostu link gdzieś na forum upchać, czy może tradycyjny druk i wysyłka po domach. Wiązało by się to z jakimiś tam kosztami, ale można by było prenumerować i zawsze to jednak na papierze bardziej elegancko wygląda. Pasowało by tylko utrzymać nakład koło 150-200 sztuk, co wydaje się mało realne. (chociaż kto ci tam wie (:)

Po drugie poproszę o propozycje możliwych działów. Mam już wizje i kilka pomysłów, ale nie chcę wam nic sugerować. Po prostu pisać i się nie krępować.

Trzecią sprawą jest częstotliwość wydawania. Na pewno nie będzie to dziennik, ale zastanawiam się nad: tygodnik czy miesięcznik. Jakbym miał kogoś do pomocy, być może i tygodnik ale nie wiem czy aż tak wiele się dzieje że można by było zapisać gazetę nie spamując zbytnio... ma to być ciekawe.

Po czwarte czy właśnie byłby ktoś chętny do pomocy. Chciałbym żeby to były ze 3-4 doświadczone osoby, w tym 1 grafik. Ważne żeby osoby te miały dużo do powiedzenia, były dostępne przez kilka chwil dziennie i nie zawodziły. Nie interesowała by mnie współpraca z osobą która mi po tygodniu powie nie mam czasu sorry bujaj się sam.

Chciałbym się za to zabrać dosyć profesjonalnie, i robić wszystko żeby nie skończyło się jak z pentrixem... znikł po chwili pozostawiając po sobie tylko podpis u Hakana.
Nie chcę lać wody i zapełniać niepotrzebnie strony. Ma to być świetnie zrobiony projekt który każdy chciałby przeczytać i powiedzieć: "Już się nie mogę doczekać następnego numeru!"

No to tyle by było tego, jak mi coś jeszcze wpadnie do głowy to editne,
Bless
_________________
Tiru Riru!


Szukam Mai


PTP Wymiany/Trades
 
 
Veq 
Użytkownik

Kręcę od: XII 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 28
Posty: 529
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+17, 0, 0)
Wysłany: |25 Maj 2010|, o 20:44   

Z tego co wiem, to mają być jakieś próby reaktywacji Pentrixa. A co do gazety na papierze - to jest nierealne i nawet nie próbuj.
_________________
DropTeamForever
Photobucket | YouTube

PTP Wymiany/Trades
 
 
Hut 
Użytkownik


Kręcę od: 24.06.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 567
Skąd: POZnan*
Handel: 99,36% (+155, 0, -1)
Wysłany: |25 Maj 2010|, o 20:56   

nakład 150-200 sztuk; staaaaaaaaaary : O
wątpie, czy takie czasopismo zejdzie przy nakładzie dziesięciokrotnie mniejszym. niszowe magazyny (free colors, psd) maja naklad 3000 sztuk na cala polske.
soł, moim zdaniem jak już coś, to w pdfie, ale czytaj dalej.

druga sprawa, to o czym chciałbyś pisać? okej, na pierwszy numer naskrobie się pare artykułów, ale potem? tutoriale do modów? tricks&tips? to wszystko można znaleźć na forum.

także moim zdaniem na dłuższą metę to nie ma racji bytu.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gucio 
Facepalm Artists


Kręcę od: 1 IX 08r.
Ręka: Lewa
Wiek: 29
Posty: 453
Skąd: Bochnia
Handel: 100% (+22, 0, 0)
Wysłany: |25 Maj 2010|, o 21:00   

Co do nakładu no to właśnie dlatego nie ma sensu się w to pakować, ale zarzuciłem tylko opcje. Dlatego to właśnie wy jesteście pionem opiniodawczym i w sumie sądowniczym. Do was należy ostatnie zdanie. Ja się tylko postaram dopomóc w realizacji/lub nie tego co wy tu wymyślicie.
Nie chce jeszcze mówić o czym by tu pisac ale kilka pomysłów mam... oczywiście że dużo rzeczy jest na forum, ale są też rzeczy których nie ma, bo sam nie wiem czemu.
Na razie wy sie wygadajcie ;)
_________________
Tiru Riru!


Szukam Mai


Ostatnio zmieniony przez Gucio |25 Maj 2010|, o 21:03, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
macioster 
TSG


Kręcę od: 24.03.08 z prz.
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 593
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+43, 0, 0)
Wysłany: |25 Maj 2010|, o 21:15   

Tylko plax- nie rób 7 działów z moddingiem, postaraj sie o wiecej penspinningu.
PTP Wymiany/Trades
 
Skeleton 
Użytkownik


Kręcę od: 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 346
Skąd: Ełk/Troy
Handel: 100% (+182, 0, 0)
Wysłany: |25 Maj 2010|, o 21:43   

Powiem tylko tyle, że po to mamy nową grupkę ludzi zwanych Redakcją. :)
_________________

PTP Wymiany/Trades
 
 
Manti 
Użytkownik


Kręcę od: 26.02.2010
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 373
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |25 Maj 2010|, o 21:45   

"Croccifixio" napisał/a:
Czy nikogo już nie cieszy samo kręcenie?

Pytanie z ponadczasowym przeslaniem :<
_________________

,,Bywasz piekącym jadem trollów
Na internetowym forum
Wiwat Polonia frustrata!
Wiwat dąs psychopata
Jam nieudacznik, grafoman i śmieć"
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |25 Maj 2010|, o 21:57   

Pentrix to plany redakcji. Przyjąłem Gucia do redakcji, zobaczymy co z tej współpracy wyjdzie. Nie widzę potrzeby istnienia tematu, forma i jakość przyszłej gazetki będzie omawiana po wydaniu pierwszego numeru.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl